Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Maciej Nowohoński w zarządzie Orange

Maciej Nowohoński w zarządzie Orange

sirmark 18 Marca 2014 09:11

4 0

Rada nadzorcza Orange powołała Macieja Nowohońskiego na stanowisko członka zarządu ds. finansów. Jednocześnie, powołała na kolejną kadencję Piotra Muszyńskiego, wiceprezesa zarządu ds. operacyjnych oraz Jacka Kowalskiego, członka zarządu ds. zasobów ludzkich.

Maciej Nowohoński z Orange Polska związany jest od 2003 r. W tym czasie, w spółkach grupy pełnił różne role o rosnącym zakresie odpowiedzialności w obszarze finansów, w szczególności funkcję kontrolera Grupy Orange Polska w latach 2006-2014. Przez 2 lata (2011-2013) był członkiem zarządu ds. finansów w PTK Centertel, a wcześniej od 2010 r. do 2011 r. członkiem zarządu w spółce Emitel. Zasiada też w radach nadzorczych wybranych spółek Grupy Orange Polska. Przed dołączeniem do zespołu Orange Polska pracował między innymi w Arthur Andersen i Andersen Business Consulting. Jest absolwentem kierunku Handel Zagraniczny Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz szkoły biznesu Hogeschool van Arnhem en Nijmegen w Holandii.
Maciej Nowohoński na stanowisku Członka Zarządu ds. finansów zastąpił Jacquesa de Galzain, który zrezygnował z końcem lutego ze stanowiska.

Zobacz: Jacques de Galzain zrezygnował z funkcji CFO Orange Polska

Źródło tekstu: Orange     

w sumie: 2
  • 1

    1.  2014-03-18 10:54:14

    człowiek z doświadczeniem wziął na siebie ambitne zadanie. współczuję i życzę pomyślności!

  • 0

    2. ~  2014-03-18 23:36:26  host: user-109-243-22-127.play-internet.pl

    kolejne resortowe dziecko w resortowej firmie.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-102-170.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet