Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MacBook z "blueconnect"

MacBook z "blueconnect"

sirmark 15 Listopada 2007 18:05

0 0
Od 15. listopada Era wprowadza nową promocję blueconnect z MacBookiem, w ramach której, w wybranych salonach dostępna będzie oferta z laptopem Apple MacBook MB061.

Apple MacBook MB061 (specyfikacja w regulaminie) sprzedawany będzie z modemem USB Huawei E220 i umową na 36 miesięcy. Cena zestawu wynosi 608,78 zł, a opłata aktywacyjna 1,22 zł. Opłaty miesięczne za taryfę data oraz usługę blueconnect z limitem 5GB wynosi 207,40 zł.

Promocja trwa do 18 marca 2008r.

Zobacz: szczegóły promocji blueconnect z MacBookiem.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~Templariusz  2007-11-15 18:19:59  host: staticline23090.toya.net.pl

    Interesujące :D

  • 0

    2. ~  2007-11-15 18:21:53  host: 87-205-167-204.adsl.inetia.pl

    oferta dla osob srajacych pieniedzmi ...ponad 8tys na to trza miec ... Ciekawe kiedy jakis operator da "slabego" lapka z umowa 2letnia za np 300zl w taryfie za 120zl... Odp daje sam- nigdy !!!...

  • 0

    3. ~  2007-11-15 18:22:47  host: 87-205-167-204.adsl.inetia.pl

    Na 3lata wiazac sie z opem to trza byc idiota.

  • 0

    4. ~  2007-11-15 18:26:50  host: nat-mo4.aster.pl

    Pewnie znajdą się onaniści, którzy kupią ogryzek. Wszak podobno nastała moda na Jobsa. Dość słów, obejrzycie sami http://www.youtube.com/watch?v=rw2nkoGLhrE ;-)))

  • 0

    5.  2007-11-15 18:37:24

    od siebie powiem ze tez bym sie tak nie wiazal. sam nie tak dawno kupowalem lapka na raty, i przy 20 ratach calkowity koszt promocji to 10,5%, czyli nie tak duzo.

  • 0

    6. ~raffi  2007-11-15 18:58:43  host: cld242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jednak Polaków wciąż uważa sie za debili skoro puszcza sie takie promocje.

  • 0

    7.  2007-11-15 19:08:10

    Wg mnie to na pewno lepsze placic jeden rachunek i zadnego wniosku kredytowego nie wypelniac... Jak bym kupil osobno lapka takiego jak chce i osobno blueconnect... Ale sa osoby ktorym ta oferta odpowiada i sa zadowoleni, wiec skonczcie miauczec jaki to badziew...

  • 0

    8. ~Przemo  2007-11-15 19:34:27  host: apn-77-112-135-108.gprs.plus.pl

    no cóż wiązać się na trzy lata przy obecnym postępie technologicznym - to trzeba być "odważnym"

  • 0

    9. ~ephp  2007-11-15 20:03:17  host: cbt92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trochę bez sensu, bo MacBook'a i każdego innego Mac'a można wziąć w kredycie bez oprocentowania na 20 rat w iStore...

  • 0

    10.  2007-11-15 21:24:10

    yagi: a kto Ci powiedzial, ze nie wypelniasz wniosku kredytowego ? Formalnie dalej jestes zobligowany do placenia rat, bo wejda Ci na zarobki z dwoch stron - od strony operatora (oplata za net) i od banku (kredytodawca). Taka wygoda to bardziej zludzenie ulatwienia, niz faktycznie ulatwianie sobie zycia. Osoby, ktorym to odpowiada, po prostu ida na latwizne, czesto przeplacajac, a na pewno rezygnujac ze swobody wyboru i sie ograniczajac. A miaucza to koty ^^

  • 0

    11. ~empireus  2007-11-15 21:59:48  host: ext117.opteris.pl

    Nie zapominajmy o firmach-latwiej to rozliczyc i latwiej wrzucic w koszta. Dostajemy jedna f-re i mamy sw. spokoj. Nie musimy sie martwic jakimis bzdurami z amortyzacja itd. 207zl - ok. 120zl daje ok. 90 zl faktycznej raty za laptopa. gdyby przyszlo to rozliczac jako kredyt/raty itd. bylo by troche balaganu w papierach.

  • 0

    12. ~Pawel  2007-11-15 22:00:18  host: staticline679.toya.net.pl

    **ephp Poważnie można MacBook'a kupić kredycie 20rat 0% ???

  • 0

    13.  2007-11-15 22:52:07

    #11: dokładnie tak jak piszesz. Cała rata idzie w koszty i żadnych amortyzacji itp. Można go "pożyczyć" dzieciom a żaden urząd nie szuka sprzętów za 600 zł:)

  • 0

    14. ~sebol  2007-11-16 14:40:30  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    ale trzeba przyznac ze jeszcze takiego sprzedtu nie bylo u zadnego operatora i przyznam sie ze to bylo pierwsza oferta z komputerem ktora przejrzałem i zapozanłem sie i nad nia zastanawiam

  • 0

    15. ~joker  2007-11-16 19:48:08  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    no prosze prosze rzeczywiscie nie bylo jeszcze czegos takiego i sam jestem ciekawy jak bedzie ze sprzedaza tego cacuszka bo apetycznie wyglada

  • 0

    16. ~ragos  2007-11-17 13:40:23  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    MacBook MB061 - no no, niezly wypasik era zafundowala. w sumie w bluconnectcie dobrze moze to hulac, bo z zasiegiem tam nie ma prblemu

  • 0

    17. ~huba  2007-11-19 09:35:15  host: tor.anonymous.proxy.quex.org

    to jest chyba najlepsza inewstycja jaka zrobili ostatni czasy bo sprzecik jest jeden z najlepszych na rynku i dorma mow sama za siebie

Dodaj swoją opinię