Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości MacBook z "blueconnect"

MacBook z "blueconnect"

WitekT 27 Lipca 2007 22:28

0 0
30. lipca Era wprowadzi nową, ciekawą promocję blueconnect z laptopem, dostępną tylko w salonach iSpot. Tym razem w ofercie pojawi się Apple MacBook.

Laptop będzie sprzedawany w systemie ratalnym - 10 rat po 414,80 zł (raty 0%). Niestety, nie udało nam się ustalić dokładnego modelu laptopa. Do tego modem Huawei E220 wraz z aktywacją (1,22 zł), umową na 24 miesiące i abonamentem w wysokości 109,80 zł. Kara za zerwanie umowy - 1200 zł.

Wszystkie ceny brutto (z VAT). Promocja będzie obowiązywać do 29. września.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2007-07-27 22:55:05

    to chyba plus miał kub jeszcze ma coś takiego...

  • 0

    2. ~KINTARO  2007-07-28 06:57:40  host: apn-99-84.gprspla.plusgsm.pl

    Piec stow co miesiac? Dziekuje, poczekam.

  • 0

    3. ~PROZAK  2007-07-28 07:07:48  host: de3.tcompressor.com

    zabawni są ci z ery,potrafią wymyśleć dobry dowcip uhahaha

  • 0

    4.  2007-07-28 07:38:43

    pytanie - który macbook? właśnie rezygnuje z iPlusa, właśnie zabieram sie do zakupu macbooka - - - > to oferta dla mnie;

  • 0

    5.  2007-07-28 09:03:00

    pytanie2 - jaki modem do tego macbooka, skoro one nie maja pciexpres ani pcmcia...USB?

  • 0

    6.  2007-07-28 09:04:40

    bystrzak ze mnie o tej porze - Huawei E220 to jest przecież modem zewnętrzny :/ i jest to w newsie :):):)

  • 0

    7. ~  2007-07-28 09:31:40  host: 80.244.153.106.debica153.tnp.pl

    PROZAK - nie dowcip... Po 10 ratach masz już laptopa na własność,a umowa jest na dwa lata :) czyli pzoostałe 14 miesięcy, jak dobrze rozumiem - tylko 109 zł ;)

  • 0

    8. ~PROZAK  2007-07-28 10:02:50  host: de7.tcompressor.com

    dla mnie żart,w sklepie też mogę sobie kupic na raty,zabawny jest ten rewelacyjnie niski abomament przez 24 miesiące i to pewnie za edge

  • 0

    9. ~ser91e  2007-07-28 18:36:52  host: ac8e094d.ipt.aol.com

    @PROZAK, A co byłoby nie śmieszne?? MacBook za złotówke :P. Strzelanie w ciemno, że pewnie coś tam, jest śmieszne. Będzie pełna oferta to będzie można oceniać.

  • 0

    10. ~felipe  2007-07-30 11:02:06  host: 40-dz2-11.acn.waw.pl

    mnie też śmieszą odpowiedzi niektórych. Na pewno każdy by chciał macbookas za złotówkę,ale wtedy ludzie masowo by zrywali umowy,za 1200zł byłoby warto :)

  • 0

    11. ~seru  2007-10-18 16:18:55  host: atropos.tpi.pl

    Z Wartą warto, a tak na serio to MacBook za złotówkę to były dopiero żart, a tak to jest śmieszne

  • 0

    12. ~emal  2007-10-28 10:16:17  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    ale w sumie jak wziac tego maca na raty w erze, to nawet calkiem sensownie wyglada. no i zasiegiem i transferem jest u nich dobrze

  • 0

    13. ~~emal  2007-12-12 13:49:43  host: ecg186.internetdsl.tpnet.pl

    ten blu conekt jest po prostu do d..y erze chodzi o to zeby te umowy zrywac i placic kase 1200zl w sumie kawalek grosza.

  • 0

    14. ~~~emal  2007-12-12 15:24:46  host: public-gprs5421.centertel.pl

    chyba ich pogięło!Laptop za ponad 4000 zł!!! i jeszcz abonament za 100.

  • 0

    15. ~~~~emal  2007-12-12 21:16:50  host: ip-89-200-161-087.system-net.pl

    to jest do bani za deogo

  • 0

    16. ~~~~~emal  2007-12-12 21:41:45  host: inet20908nh-2.eranet.pl