Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lycamobile - zero opłat roamingowych w 17 krajach

Lycamobile - zero opłat roamingowych w 17 krajach

orson_dzi 23 Marca 2015 15:03

6 3

Aby oficjalnie uczcić współpracę przy nowej produkcji wytwórni DreamWorks - DOM, Lycamobile oferuje brak opłat roamingowych podczas podróży do jednego z 17 krajów na całym świecie. Oferta jest ważna zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów. Promocja usuwa opłaty roamingowe z: Austrii, Australii, Belgii, Norwegii, Niemiec, Irlandii, Włoch, Francji, Holandii, Szwecji, Polski, Hiszpanii, Danii, Szwajcarii, Portugalii, Wielkiej Brytanii i USA.

Klienci muszą wykupić pakiet lub doładować konto, aby móc korzystać z oferty Zero opłat roamingowych przy rozmowach i SMS-ach. Użytkownicy muszą wykupić jeden z określonych pakietów, aby opłaty roamingowe nie były naliczane. Darmowe rozmowy wewnątrz sieci Lycamobile w 18 krajach, gdy Klient pozostaje roamingu, są ograniczone do łącznej liczby 100 minut (mających zastosowanie zarówno do połączeń przychodzących, jak i wychodzących). Usługa Zero opłat roamingowych jest dostępna jedynie przez nieprzerwany okres 59 dni.




Zużycie transferu danych podczas podróży do któregokolwiek z wymienionych 17 krajów będzie wymagało zakupu dodatkowego pakietu internetowego, w przeciwnym razie będzie pobierana z konta głównego. Transfer będzie naliczany według stawek: 21gr/MB w okolicy Dom UE lub 21gr/MB w Australii.

Promocja jest dostępna w jednym z trzech pakietów:
Nazwa HOME TALK & TEXT 39 HOME TALK & TEXT 49 HOME TALK & TEXT 59
Minuty do sieci krajowych 300 500 1000
SMS-y do sieci krajowych 300 SMS 500 SMS 1000 SMS
Połączenia w sieci Nielimitowane Nielimitowane Nielimitowane
Ważność pakietu 30 dni ważność 30 dni ważność 30 dni ważność
Cena 39 zł 49 zł 59 zł

Źródło tekstu: Lycamobile; wł     

w sumie: 46
  • 0

    27. ~Bidula  2015-03-29 13:09:34  host: dejwnet.deb.mt.pl

    PS. Regulamin nic nie mówi o numerze Lyca PL fizycznie przebywającym w Polsce i dzwoniącym do numeru Lyca PL na pakiecie DOM w roamingu. Prawdopodobnie nie wchodzi tu w rachubę nielimitowane rozmowy,jakie zaistniałyby w razie,kiedy oba te numery przebywałyby fizycznie w PL.
    PS.2 Mając kartę SIM Lyca w Polsce nie musisz doładować jej żadną kwotą,możesz dzwonić do innego użytkownika Lycamobile PL i rozmowa jest w ramach jednej sieci,darmowa.

  • 0

    28. ~niezajarzylam  2015-04-02 07:41:57  host: 77.252.154.56

    Jutro wyjezdzam. kiedy mam wlaczyc pakiet dom? jeszcze w polsce czy poza? a co z internetem? jaki pakiet wlaczyc zeby za granica nie naliczali mi osobnych oplat? sorry za debilizm

  • 0

    29. ~niezajarzylam  2015-04-02 07:45:23  host: 77.252.154.56

    o internecie przeczytalam juz wyzej

  • 0

    30. ~Bidula  2015-04-03 16:36:50  host: dejwnet.deb.mt.pl

    Pakiet DOM uruchom w Polsce

  • 1

    31. ~paweł  2015-04-11 18:15:11  host: 195.26.22.142

    Ściema, pakiet nie działa. Ojciec wyjechał za granice, kupił ten pakiet i nie da sie w ogóle do niego dodzwonić. Jemu sie udawalo do mnie dodzwonić przez pierwsze 2 dni, teraz moze tylko wysylac smsy. W obsłudze klienta ciagle to samo od 8 dni - prosze zadzwonic jutro, za 24, 48, 72 godziny, sprawa zajmuje sie kierownik, przekazalismy sprawe do dzialu technicznego ble ble ble... Karty poleca do kosza, a Lyca do UOKIKu, bo zaplacilismy za cos co nie dziala, 40 zł wywalone w błoto.

  • 0

    32. ~podatnik  2015-05-13 18:19:24  host: p4FD9999F.dip0.t-ipconnect.de

    Ale jaka tresc smsu np. na 300 min.:-)

  • 0

    33. ~nena  2015-05-16 09:34:40  host: 169.235.5.85.dynamic.wline.res.cust.swisscom.ch

    Ja wykupilam sobie ten pakiet dzien przed podroza do szwajcarii, wiec w polsce go wykupilam i myslalam ze nuc nie dostalam ale aktywowal mi sie dopiero w szwajcarii, mam 1000 minut i dzwonie do chlopaka i nic wiecej oprocz 59 zl nie musialam placic, super sprawa ! Tym bardziej ze w szwajcarii jest drogo za rozmowy! Polecam lycamobile i ten pakiet!!!

  • 0

    34. ~yoyo  2015-07-10 19:55:29  host: 193.240.3.67

    mam pytanko mam numer lyca uk ktory po przekroczeni granic w polsce mi nie dzial

  • 0

    35. ~robert  2015-09-13 19:20:53  host: 107.89-10-154.nextgentel.com

    Jestem w Norwegi juz tydzien i nie mam darmowych polaczen do Polski na Lycamobile.

  • 0

    36. ~Lukasz  2015-10-06 22:08:34  host: 79.138.132.98.mobile.tre.se

    Witam mam takie pytanie.jestem obecnie w Szwecji kupiłem kartę sim z lycamobile wykupiłem pakiet lycamobile World czyli 500 minut . Próbuję się dodzwonić do polski i też na lycemobile a w słuchawce słyszę brak dostępnych środków. Dlaczego tak jest?

  • 0

    37. ~+48729445685  2015-11-04 12:02:50  host: 89.236.201.78.static.ip.tps.uz

    Assalom Ali aka uyga keldizmi? men Niginman netdan xat yozdim bordimi? javob yozing kutib otiribman sizni azizim

  • 0

    38. ~dona  2015-12-22 09:04:39  host: 24-214.tepsanet.com

    Witam mam karte lycamobile kupioną w Belgi ,mialam na niej 5 euro ,mąz dzwonil do mnie z Belgi i nic mu nie pobieralo za rozmowy ale mi te 5euro pozarlo. Jesli ktos wie dlaczego tak sie stalo prosze o odpowiedz

  • 0

    39. ~Dc-8  2016-02-22 10:42:46  host: ip-5-172-234-78.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Rozmowy są darmowe w roamingu między kartami lyca Polska,pod warunkiem otrzymania SMS-a o aktywowanej usłudze i pozostając w zasięgu sieci Lyca,nie dowolnej,tyle w temacie.Jezdzimy po Europie w firmie transportowej i ta opcja doskonale się sprawdza,więc jeśli ktoś siedzi za granicą,zamawiajcie karty Lyca z Polski i gadajcie do bólu.

  • 0

    40. ~tadek  2016-02-24 15:34:06  host: 83.137.1.205

    Lyca pl. Njdrozsza. Najlapiej korzystac z lyca nl lub lyca de. Mozna zamowic na ich stronie lub bedac w tych krajach. Przy aktywnej taryffe SPAR rozmawiasz w UE za 1 cent, 4 grosze plus za połączenie 15 centow za cale połączenie nizależnie jak długa rozmowa. Pozdr.

  • 0

    44. ~rafal  2016-03-07 00:26:01  host: cpc14-mfld15-2-0-cust1.13-1.cable.virginm.net

    Witam mam lycamobile uk po przylocie do polski telefon umarl zenada
    Zero mozliwosci wykonywania polaczen , wysylania wiadomosci dodam ze karta z innej sieci dzilala prawidlowo wiec nie ma mowy o nie wlaczonym roamingu lub ze cos nie halo x telefonem ... poprostu nie hallooo z ta siecia

  • 0

    45. ~do 40@  2016-03-23 15:47:14  host: gfkpolonia-plw.gfk.com

    Musisz w głównym menu znaleźć aplikacje lycamobile services, wybrac select mode, następnie manual i wybrać Polskę. Następnie wyszukaj siec ręcznie, zmien na plus albo Lycamobile i karta zacznie dzialać.

  • 0

    46. ~Nina  2016-04-24 18:19:03  host: host-89-243-203-242.as13285.net

    Witam jestem szkocji chcialabym wykupic minuty do polski czy zna ktos kod ? Jestem siec lycamobile

  • 0

    47. ~jarek  2016-06-28 21:22:14  host: f90-224.icpnet.pl

    kupcie w polsce 2 lyce i macie pierwsze 30 min darmowe do siebie

  • 0

    48. ~Awercia  2016-08-12 20:32:05  host: apn-31-0-64-153.dynamic.gprs.plus.pl

    Witam . Oby dwoje z moim ukochanym mamy karty lycamobile tyle .ze mój facet jest za granica a ja w Polsce. Jaki musze kod wbić by mieć tańsze rozmowy do niego?

  • 0

    49. ~Awercia  2016-08-12 20:48:17  host: apn-31-0-64-153.dynamic.gprs.plus.pl

    Pomoże ktoś?

Dodaj swoją opinię