Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lycamobile: Startery i doładowania w placówkach Poczty Polskiej

Lycamobile: Startery i doładowania w placówkach Poczty Polskiej

LuiN 16 Października 2013 18:19

32 1
Lycamobile, sieć komórkowa konkurująca niskimi cenami połączeń międzynarodowych, rozszerzyła sieć dystrybucji starterów i doładowań o placówki pocztowe.

W punktach oznaczonych logo Poczty Polskiej dostępne są karty SIM Lycamobile oraz pełna gama doładowań, za 5, 10, 20, 30, 50 i 100 zł.

Lycamobile to największy na świecie operator tanich międzynarodowych (i krajowych) połączeń telefonii komórkowej. Sieć ma ponad 30 milionów klientów na świecie, a co 2 sekundy dołącza nowy użytkownik. W Polsce Lycamobile rozpoczęła działalność w listopadzie 2011 roku.


Źródło tekstu: Lycamobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: lycamobile

w sumie: 39
  • 0

    22.  2013-10-16 20:32:30

    @20. jonyb po doladowaniu 50zł masz w Kluczu darmowe rozmowy i smsy w sieci na pol roku! nie ma co ladowac za 30zł, bo 50zł o wiele wiele lepsza

  • 0

    23. ~E.  2013-10-16 20:58:43  host: xdsl.060.c68.petrotel.pl

    hej czy ktos mi pomoze? kupilam sb w tu w polsce ta karte lycamobile a moj chlopak wyjechal do niemiec i tez tam kupil sb taka karte. i teraz nie wiem ile te polaczenia kosztuja, czy sa jakies pakiety zeby te rozmowy byly tansze? prosze o pomoc bo juz 5 zl mi zjadlo a wcale duzo nie rozmawialismy i w sumie nie wiem co mam teraz zrobic zeby to bylo oplacalne w miare...

  • 0

    26. ~  2013-10-16 22:59:36  host: n07-08-06.opera-mini.net

    Zastanawiam się po co kombinują z cenami ci co pracują za granicą. Nie prościej wykupić pakiet internetu i dzwonić na Skype? Co do kanału dystrybucji to Lyca nie mogła postąpić bardziej żałośnie...

  • 0

    27. ~  2013-10-16 23:10:17  host: tor-node.rutgers.edu

    @26 Oni nie kombinują bo mają tanio. Lyce, vektony, lebary (a nawet o2 w ofercie dedykowanej czy mvno giffgaff) dają połączenia do pl 1ct/pens stacjonarki i komórki po 10-30gr. To dla pracującego nic i woli zadzwonić niż łapać się na skype.

  • 0

    28. ~Von  2013-10-16 23:56:48  host: n09-08-01.opera-mini.net

    Lyca coraz gorsza.Klucz lepszy.

  • 0

    29. ~Edek  2013-10-17 05:56:04  host: 178-33-48-191.ovh.net

    @Von Klucz to ruski biznes, zobaczysz że wylecą z rynku za pół roku bo im się skończy okres przejściowy w Plusie i będą musieli bulić ciężką kasę.

  • 0

    31. ~Aryus Nowak  2013-10-17 13:53:35  host: host86-161-34-21.range86-161.btcentralplus.com

    W UK Lyca ma tylko do Polski tak tanio i to od niedawna. Pozostałe połączenia za granicę są znacznie droższe. WWW.LYCAMOBILE.CO.UK A np. Vectone ma 3p/1p (stacj. do Polski) i też po obniżce w promocji. Delight ma 5p a Lebara 10p. Poza tym Lyca ma teraz tani net, nawet 3 Gb za 6 ?.

  • 0

    32. ~pabloki  2013-10-17 16:45:12  host: apn-37-7-103-112.dynamic.gprs.plus.pl

    czy ktoś może mnie uświadomić o co chodzi z tym pół roku okresu przejściowego w plusie?. jaka ciezka kasa po pół roku? to przez pół roku nie płacą za obsługę?

  • 0

    36. ~  2013-10-18 05:59:02  host: z51-01.opera-mini.net

    33, karty z obu krajów tj. W Holandii holenderską a w Polsce polską.

  • 0

    38. ~pabloki  2013-10-18 22:32:22  host: apn-5-60-146-117.dynamic.gprs.plus.pl

    @37 ważność w lyca zawsze 90 dni.

  • 0

    39.  2013-10-19 20:49:57

    waznosc chyba 120 dni po kazdym wykonanym polaczeniu, na holenderskiej lyca mozna uruchomic polski numer lyca i wtedy jadac do PL nie mamy oplat za raoming, a w holandii odbieramy rozmowe jak wewnatrz sieci lycamobile PL czyli poldarmo

  • 0

    43.  2014-03-10 09:32:07

    Po pierwsze uspokój się i przestań krzyczeć :-) Wszystkie potrzebne Ci informacje znajdziesz na stronie lycamobile.pl oraz na lycamobile.co.uk. Koszty wzajemnych połączeń są różne w zależności od aktualnych promocji sieci, a te są na w/w stronach. I niech nie przysyła Ci startera, to najgorsze rozwiązanie :-(

  • 0

    44.  2014-03-10 10:02:36

    @42 do rozmow do Polski dobra jest lycamobile w anglii, natomiast na głowny angielski numer najlepsza jest siec giffgaff [doładowania doładowaniami O2, bo do nich nalezy]

  • 0

    45.  2014-03-10 15:54:54

    @44 Niekoniecznie gifgaff jest najlepszy. Zależy pod jakim względem rozpatrujesz. Bo jak dziewczyna jest w Anglii i to kupuje kartę: http://www.vectonemobile.co.uk/pay-as-you-go/offers/Faisals-Stor y.aspx Chłopak zaś dzwoni za darmo z Polski aplikacji znając dane do logowania. To wszystko jest kwestia w jaki sposób chcą się porozumiewać :-)

  • 0

    46. ~tyna  2014-03-19 22:09:43  host: adgv177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hey a czy jak kupie karte w polsce i bede w norwegi to bedzie mi działać??

  • 0

    48. ~sdf  2014-04-24 10:29:10  host: 195.117.34.146

    ponawiam pytanie "tyna" czy jak kupie karte w Polsce i pojade do Norwegii to z drugiej takiej samej karty ktoś będzie mogl do mnie dzwonic za darmo z polski?

  • 0

    49. ~franko  2015-02-12 15:12:58  host: 31-178-150-239.dynamic.chello.pl

    Czy ktos moze zapodac gdzie w jakich sklepach moge zakupic doladowanie do Lycamobile i za jaka kwote sie oplaca. Co do internetu jaki kod jest na uruchomienie 3 Gb tranmisji fanych.

  • 0

    50. ~  2015-03-29 08:58:03  host: 31.135.205.104

    czy kupując w Polsce i tu doladowaując też w Anglii bede mogła korzystać z tej samej karty

  • 0

    51. ~Iwka  2015-10-06 22:27:41  host: user-94-254-129-197.play-internet.pl

    Mam pytanie gdzie w Niemczech można kupić kartę lycambile? Bardzo proszę o pomoc

  • 0

    52. ~edi one  2015-12-31 00:01:26  host: 195-93-143-48.pljtelecom.pl

    w niemczech kupisz lyca mobile w każdym kiosku w hipermarkecie typu real, prowadzony przez turka; doładować na każdej stacji benzynowej

Dodaj swoją opinię