Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lycamobile powiększa pakiety internetowe

Lycamobile powiększa pakiety internetowe

LuiN 13 Marca 2013 19:53

5 2

Po likwidacji darmowego pakietu 300 MB Lycamobile zaproponowała 18. lutego płatne pakiety. Ceny za 1 MB były wciąż wysokie, sieć postanowiła to zmienić.

Do tej pory dostępne pakiety 25 MB za 5 zł, 60 MB za 10 zł i 200 MB za 15 zł zastąpiły pakiety w tej samej cenie ale z większymi paczkami danych. Kody aktywacyjne i ważność pakietów nie zmieniły się:




Pakiet Cena Jak aktywować Ważność
Internet 75 MB 5 zł *139*5200# 7 dni
Internet 200 MB 10 zł *139*5201# 14 dni
Internet 300 MB 15 zł *139*5202# 30 dni

Nowe wielkości paczek danych już obowiązują.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: lycamobile

w sumie: 22
  • 1

    4. ~Retris  2013-03-13 20:05:38  host: 87-206-18-162.dynamic.chello.pl

    Więc polećcie dobrego operatora we Włoszech na internet mobilny, najlepiej PREPAID (okolice Ancona).

  • 1

    5.  2013-03-13 20:06:56

    @4 - to ja już nie pomogę. Może akurat Lycamobile ma tam swoją ofertę tylko trzeba kupić kartę na miejscu? Ewentualnie pozostają inni operatorzy

  • 2

    6. ~  2013-03-13 20:07:34  host: V35-11.opera-mini.net

    ja tam wole pakiety w virgin mobile

  • 3

    7.  2013-03-13 20:09:23

    @6 - a ja w Play ;)

  • 2

    9.  2013-03-13 20:50:07

    @8 ale tu dyskusja jest o pakietach internetowych a nie o rocznej ważności konta. W play za 10 zł jest 1GB z lejkiem ważne 30 dni

  • 3

    11.  2013-03-13 21:16:52

    Cenowo nieco lepiej, niż do tej pory, ale nadal drożej niż u konkurencji. Wciąż nie jest dostępny pakiet 1 GB. Co do lejka w Play Fresz, to potwierdzam opinię #8. Boleśnie się przekonała o tym moja córka, gdy skończył się pakiet 1GB i pożarło z konta 50 zł. Trzeba często korzystać z kodu *108#.

  • 1

    12. ~  2013-03-13 21:46:24  host: 31-41-144-41.net.kth.pl

    @10. Jakoś nie miałem okazji sprawdzić, czy Internet w VM działa tylko na zasięgu macierzystym Play. Ale było by to dziwne skoro dostępny jest roaming krajowy. Poza tematem. Widzieliście już nową promocję na 6 urodziny Play? Jutro trzeba doładować za przynajmniej 25 złotych ;).

  • 1

    13. ~pabloki  2013-03-13 22:19:21  host: apn-95-40-20-223.dynamic.gprs.plus.pl

    internet Virgin działa też na orange . Sprawdzone w praktyce. Niestety dziwnie troche ale może to awaria bo po aktywacji pakietu już nie chce mi śmigać tylko muli na edge albo gprs. Ma to miejsce zarówno na zasiegu play i orange . Obsługa nic nie wie jakoby była ograniczana technologia ale chyba celowo tak jest bo mój play wybiera zawsze najwyższą dostępną technologie.

  • 1

    14. ~  2013-03-13 22:21:17  host: user-94-254-208-254.play-internet.pl

    Ale nędza. Cena za 1 GB powinna być 1 zł na tym poziomie rozwoju Polski. W USA koleżanka ma nielimitowany Internet w ramach jednego abonamentu i może prowadzić rozmowy video przez skype bez żadnych zacinek. Ja mam pakiet 1 GB w ramach abo 50 zł z 500 minut do wszystkich (oczywiście Play, bo żadna inna nędza nic lepszego rok temu nie zaoferowała) - i da się tylko pogadać głosowo. A tu mi wyskakuje jakiś ŁykaMobile (mam gdzieś czy łyka czy nie łyka) z 15 zł za 300 MB?!?! Toż to skandal i zdzierstwo, tylko idiota za to zapłaci, ale cóż, znajdą się utrzymywani przez firmy pahołkowie handlowi śmigający swoimi skodzinkami - oczywiście na firmowym paliwie - dla których taki pakiet się przyda - oczywiście opłacony przez firmę...

  • 1

    15. ~largo  2013-03-13 22:24:14  host: public140711.xdsl.centertel.pl

    Internet w VM działa rownież w roamingu

  • 0

    16.  2013-03-13 22:31:51

    @8, @11 - mylicie się, lejek jest, jest tylko jedna kwestia. Jak masz pakiet aktywny ale MB się skończyły, to jest lejek. Ale jak minie 30 dni od aktywacji to lejek się wyłącza razem z pakietem.

  • 1

    17. ~ja  2013-03-13 22:50:45  host: dynamic-78-8-6-210.ssp.dialog.net.pl

    @13 @15 Tak ma być, czy to tylko usterka która będzie usunięta? Bo na stronie http://virginmobile.pl/chce_przejsc_do_virgin_mobile/oferta/zasi eg_virgin_mobile/ pokazują zasięg ograniczony do 60-70% obszaru kraju. Natomiast Orange pokazuję, że niby ma w praktycznie całym kraju http://www.zasieg-orange.wp.pl/ @16 http://virginmobile.pl/jestem_w_virgin_mobile/faq/pierwsze_kroki / Czy oferujecie lejek internetowy? Na chwilę obecną poza pakietami internetowymi (i darmowym pakietem od nas) płaci się 1 grosz za 5 kb transferu.

  • 1

    18. ~mnm  2013-03-14 01:47:26  host: 178-214-150-141.internetia.net.pl

    10.ja@ specjalnie by to sprawdzić ustawiłam na ręczny wybór sieci i na orange, i net działa, dane zeszły z pakietu danych ,a z konta głównego oraz bonusa kasa pozostała nietknięta ,czyżby w VM coś zmienili w tym względzie?Dodam nic mi nie muli.Co do lejka,to nie potrzebuję,bo nie mam smarta,a na zwykły fon z umtsem ,a tak starczają normalne pakiety.13.Pabloki@ Co do orange w moim rejonie i tak tylko edge od orange jest dostępny ,a mój fon 3g obsługuje więc siłą rzeczy na 3g playa jadę...i nawet w 2g zasięg jakby lepszy niż orange o dziwo...

  • 2

    19. ~Hmm  2013-03-14 02:56:47  host: 89-79-172-13.dynamic.chello.pl

    Ogolnie priorytetem lajki jest dzwonienie a nie internet. Dzięki niej mam darmowe rozmowy z Niemcami. A jak sam też jestem za granicą to darmowe gadanie z rodziną ofertę netu dali bo cos musieli dać i tyle

  • 1

    20. ~  2013-03-14 07:53:13  host: 213-238-96-114.adsl.inetia.pl

    Eh, wielkość to drugorzędny problem, tu liczy się okres ważności i cena pakietu...

  • 0

    22.  2013-03-14 08:22:24

    Lycamobile to dobra oferta do rozmów w sieci (szczególnie gdy masz kogoś w sieci poza granicami PL). Największym plusem jest to, że za pośrednictwem polskiego biura możesz zamówić kartę z innego kraju i jadąc np. na wakacje nie musisz już szukać i kombinować gdzie można mieć tani net :)

  • 2

    23. ~xy  2013-03-14 09:17:38  host: user-188-33-16-32.play-internet.pl

    I tak g...o warte te pakieciki. A Telepolis tak się zmienił, że nie działa mi na Operze mini.

  • 1

    24. ~xy  2013-03-14 09:18:39  host: user-188-33-16-32.play-internet.pl

    A na kompie też jest problem, bo strona jest teraz strasznie ciężka i nieczytelna.

  • 0

    25. ~wiek  2013-03-14 14:30:07  host: user-94-254-146-204.play-internet.pl

    Smiech na sali... w play na kartę mam 1GB/10zl hahaha

  • 0

    26. ~gosc  2013-03-14 15:44:02  host: igl62.internetdsl.tpnet.pl

    co to za pakiety?? To jakaś porażka z tą wielkością. U innych sa lepsze np.: w Orange za 100zł/5miesięcy na kartę jest aż 6.5GB danych.

Dodaj swoją opinię