Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lycamobile odświeża ofertę pakietów internetowych

Lycamobile odświeża ofertę pakietów internetowych

LuiN 18 Września 2013 14:05

13 4

Oferta pakietów internetowych Lycamobile została rozszerzona do pięciu wariantów, dostępnych w korzystniejszych niż do tej pory cenach.

Nowe pakiety zastąpiły warianty dostępne od marca tego roku (Internet 75 MB za 5 zł, Internet 200 MB za 10 zł i Internet 300 MB za 15 zł). Jednocześnie ujednolicona została ważność pakietów - niezależnie od wariantu usługi jest to teraz 30 dni.




Aktualna oferta pakietów internetowych dostępnych w Lycamobile prezentuje się następująco:

Pakiet Cena Jak aktywować Ważność
Internet 30 MB 2 zł *139*5103# 30 dni
Internet 150 MB 5 zł *139*5200# 30 dni
Internet 225 MB 7 zł *139*5201# 30 dni
Internet 500 MB 10 zł *139*5202# 30 dni
Internet 1 GB 19 zł *139*5104# 30 dni

Źródło tekstu: Lycamobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • -1

    21. ~  2013-09-18 20:49:40  host: user-94-254-144-201.play-internet.pl

    chwili obecnej najlepszą ofertę internetu ma tmobile 6gb za 30 zl.

  • 2

    23. ~22  2013-09-18 22:31:20  host: public-gprs546558.centertel.pl

    Dla wielu ludzi już 1000 minut to no-limit. Ja mam darmowy no-limit i wydzwaniam prywatnie od 350 do 800 minut. Po prostu dzwonię wtedy kiedy mam potrzebę, a nie żeby dzwonić, bo mam no-limit i jak nabiję parę tysięcy minut to będę miał większą satysfakcję. Darmowy no-limit powoduje, że nie ma presji i nie trzeba dzwonić na siłę, aby sobie udowodnić, że coś wykorzystałem i nie przepadło ;) Raz w życiu wydzwoniłem nieco ponad 1000 minut w miesiącu i było to dla mnie sporo, więc limit 2000 minut jest wystarczający dla przeciętnego Kowalskiego. Ja wolę pogadać na żywo niż rajcować się godzinami przegadanymi na komórce.

  • 1

    24. ~Red  2013-09-18 22:32:45  host: staticline-31-182-78-110.toya.net.pl

    Bardzo dobra oferta. Klucz dziś jest ale długiej kariery im nie wróżę, bo umowy MVNO w Plusie są dość rygorystyczne, po pół roku zaczyna się regularne płacenie.

  • -1

    25.  2013-09-18 22:52:35

    22 w Kluczu jak doladujesz 50zl masz 12 tys minut bonusu na pol roku [te 50zł zostaje na koncie] wiec gadasz jak potluczony, przy takiej tabelce bonusow trzeba miec nierowno pod sufitem aby doladowywac za 30zł

  • 0

    26.  2013-09-18 22:53:34

    a 29 zł i innych idzie z konta na nolimit

  • 0

    27.  2013-09-18 22:54:27

    powinien byc lejek jezeli nie 32kb/s to chociaz 1kb/s jako zabezpieczenie

  • 0

    28. ~Punk  2013-09-19 01:56:32  host: 176.100.195.85

    Racja, 2000 minut spokojnie wystarcza miesięcznie jako no limit, nie potrzeba więcej minut, a przy tej ilości i tak nie trzeba myśleć gdzie się dzwoni i ile się rozmawia. Pakiety tu liche są, ja za 20 zł mam 2.5 GB neta wraz z lejkiem i mi to w zupełności wystarcza. Tu za 20 zł jest tylko 1 GB więc marna oferta.

  • 0

    29. ~sympatyczny  2013-09-19 02:25:12  host: 89-76-91-202.dynamic.chello.pl

    gdzie masz 2.5GB za 20 zl? A czy w kluczu pakiety sie sumuja, tzn czy moge pod koniec waznosci pakietu 2GB spowodować, że pozostała część pakietu doda się do pakietu 1GB aktywowanego przed uplywem 30 dni? i ewentualnie czy poprzedni pakiet mozna tak przedluzyc takim samym pakietem?

  • 0

    30. ~sympatyczny  2013-09-19 02:26:19  host: 89-76-91-202.dynamic.chello.pl

    czy w kluczu internet bedzie chodzil z predkoscia HSPA+ czy LTE tez pociagnie?

  • 0

    31. ~gdy  2013-09-19 10:09:09  host: user-164-126-160-157.play-internet.pl

    właśnie widziałem pakiety (co prawda promocyjne, ale zawsze) w UK - 500mb 1,25funta, 1gb 2,5 - pomijam zarobki, ale nawet po przeliczeniu na PLN wychodzi mniej

  • 0

    32. ~Lord  2013-09-19 11:12:24  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    w lyca uk na polskie kom 1p i nie bawią sie w ustanowienie połączenia

  • 0

    33. ~sylwia24  2013-09-19 11:20:01  host: v09-01.opera-mini.net

    W Ortel Mobile minuta polączenia do Polski wynosi 0.15?. Przeliczając na złotówki opłaca się taka taryfa ? W Danii nie znalazłam korzystniejszej.

  • 0

    34.  2013-09-19 15:00:41

    33. Sylwia24: Oszczedze Ci teraz sporo kasy. Lycamobile jest też w Danii [od portugalii po anglie skandynawie i Polskę +USa i Australia]. Dunski adres lycamobile.dk/en/ W Danii startery dusnkiej lycamobile kupujesz np. na Statoilu W Polsce satrter polskiej lycamobile w Żabce. Koszt połączenia z dunskiej lycamobile do polskiej lycamobile to 99ore i stawka 1ore/min tak samo z dunsiej lycamobile na polskie stacjonarne i komorki dowolnej polskiej sieci. Z kolei w odwortna stronę z polskiej Lycamobile do dunskiej lycamobile koszt to opłata za każde ustanowione połączenia wewnątrz sieci Lycamobile wynosi 0,29 zł. Klienci przez pierwsze 14 minut dzwonią bez dodatkowych opłat. Po upływie tego czasu koszt rozmowy będzie naliczany według stawki 19gr/min. Czyli co 14 minut sie rozalczacie i znowu gadacie jak checei odbyc dluga rozmowe. Kraje, których dotyczy oferta: Australia, Belgia, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Niemcy, Szwajcaria, Wielka Brytania oraz Włochy. polski adres lycamobile to lycamobile.pl Jedyna wada to to, ze trzeba sprawdzac co miesiac na stronie lycamobile czy przedluzyli oferte, od miesiecy w praktyce sie nie zmienia [jak juz to na lepsze]. Konto wazne 120 dni po kazdej rozmowie nawt 1 sekundowej. p.s. Jak bedę w Kopenhadze to zapraszasz na dużą kawę. :P

  • 0

    35.  2013-10-02 21:30:01

    Szkoda że już się promocja skończyła i teraz normalnie 19gr/min kosztuje połączenie wewnątrz sieci za granicę...no powoli oferta schodzi do normalnego poziomu - trzeba zacząć się rozglądać za czymś nowym, chociaż dalej nie jest źle a konkurencji poza kluczem nie widać.

  • 0

    36.  2013-10-02 21:35:01

    Do Portugalii też już nie ma darmowych połączeń - za wszystkie zagraniczne połączenia do Lyca zapłacimy 19gr/min... no poza USA...

  • 0

    37. ~  2013-10-10 17:39:40  host: 246-rev185.markomp.net.pl

    na stronie pisze 19gr/min, ale ciągle bierze 29gr/14min

  • 0

    38. ~lyca  2013-10-13 01:51:13  host: n13-08-05.opera-mini.net

    Te pakiety to tak pieknie nie wygladaja gdy sie je aktywuje... Transfer wyglada na bardzo ograniczony, na UMTS 900 i 2100 predkosci sa niewiele wieksze niz EDGE. Malo tego, razlacza polaczenie po pobraniu i wyslaniu 1 MB danych !!!

  • 0

    39. ~pakiet_lyca  2014-03-24 20:42:36  host: host-46-175-44-172.wtvk.pl

    Potwierdzam opinie uzytkownika powyzej. Download jest ograniczony do 1Mbit/s, pingi straszne. Aktywowalem pakiet 2Gb i zaluje ze nie kupilem 7 piw (w sklepie obok jest promocja po 1,99 zl za butelke) bo mialbym wiecej przyjemnosci niz z tego pakietu :-(

  • 0

    40. ~lyca  2014-11-10 16:54:18  host: 185.15.133.77.133.15.185.in-addr.arpa

    jak udostepnic pakiet ze szwecji do polski i jaki to kod

  • 0

    41. ~BLAAAAA  2015-03-02 20:42:54  host: 188.28.129.251.threembb.co.uk

    jak zrobic pakiet internetowy na lyca w UK ?

Dodaj swoją opinię