Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lycamobile: nowa promocja z darmowymi pakietami

Lycamobile: nowa promocja z darmowymi pakietami

WitekT 28 Stycznia 2014 15:31

27 4

Lycamobile wystartowała z promocją, w ramach której kupujący w lutym i marcu pakiety minut do sieci Lycamobile w innych krajach, taki sam pakiet w kwietniu, maju i czerwcu dostaną za darmo.




Promocją objęte są następujące pakiety:
  • 60 minut za 5 zł (SMS o treści 1660 na numer 3535),
  • 150 minut za 10 zł (SMS o treści 16150 na numer 3535),
  • 400 minut za 20 zł (SMS o treści 16400 na numer 3535).

Minuty w ramach pakietu mogą być wykorzystane na rozmowy z Polski do sieci Lycamobile w Wielkiej Brytanii, Austrii, Australii, Belgii, Norwegii, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Francji, Holandii, Szwecji, Hiszpanii, Danii, Szwajcarii, Portugalii i Stanach Zjednoczonych. Rozmowy do sieci Lycamobile w Austrii, Włoszech i Stanach Zjednoczonych są darmowe i nielimitowane dlatego minuty w ramach połączeń do tych krajów nie będą odliczane z pakietu.. Pakiet obowiązuje tylko i wyłącznie na rozmowy z Polski do wyżej wymienionych krajów Lycamobile i nie obowiązuje w roamingu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: lycamobile

w sumie: 17
  • 1

    2.  2014-01-28 15:49:38

    Ale ceny bez promocji wyższe niż były. Ciekawe czy będzie można kupić te pakiety bez promcji, czy będzie tzw wieczna promocja...

  • 1

    3. ~  2014-01-28 16:23:06  host: n08-05-01.opera-mini.net

    Lajka jest dobra

  • -2

    4. ~tkubon  2014-01-28 16:23:07  host: public-gprs2035.centertel.pl

    chyba prościej będzie jednak krótko zadzwonić i umówić się na skype?

  • 1

    5. ~Lord  2014-01-28 16:24:45  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    jak zobaczą że klienci i tą promo olewają to wprowadzą że to no limit które jest za 10 zł w polsce obejmie także kraje lyca ;)

  • 0

    6.  2014-01-28 16:28:58

    Nawet nieźle. Tak poza tematem... Play nieźle skopał Play24... :/

  • 0

    7.  2014-01-28 16:40:19

    Zostanę przy 0,20/minutę w Kluczu, bo nikt z moich rozmówców nie ma Lycamobile.

  • 0

    8. ~tkubon  2014-01-28 16:59:21  host: public-gprs2035.centertel.pl

    @Dziedzic a ja przy swojej ryndze, gdzie za 1 ct netto mam na komórki do Austrii bo tam dużo dzwonię + z minut abo za dostęp wdzwaniany. Max 10 gr brutto za min wychodzi.

  • -5

    9. ~Zoran  2014-01-28 18:09:58  host: host-31-6-167-144.dynamic.mm.pl

    Niezły potencjał - pakiety ..hahaha. Czyli kończą działalność niebawem:)

  • -5

    10. ~pabloki  2014-01-28 18:13:38  host: public-gprs353836.centertel.pl

    czyżby lyca przewidywała jakieś zagrożenie ze strony innych operatorów w kwiecień, maj, czerwiwec? że pakiety za darmo. a może kończy sie umowa na roaming z plusem. Sam korzytałem z lyca i mają miedzynarodowe w bardzo dobrej jakości.

  • -5

    12. ~  2014-01-28 18:19:26  host: 81.219.84.18

    A nie lepiej używać programów typu Viber lub Whatsapp? Zdecydowanie taniej niż w jakichkolwiek pakietach.

  • -1

    15. ~pabloki  2014-01-28 20:22:07  host: public-gprs312033.centertel.pl

    ale tu sie śmietnik robi. aha ma tu byc conajmniej 20 minusów za tą wypowiedź.

  • 0

    16. ~~~  2014-01-29 00:54:56  host: 194.152.50.74

    "A miało być tak pięknie" :)

  • 0

    17.  2014-01-29 08:48:24

    Przecież jest Viber, z nim międzynarodowe to nie problem (chyba że ktoś dzwoni do "obcych" sobie ludzi.

  • 0

    18.  2014-01-29 15:56:16

    17: Tylko nie wszyscy chcą/potrzebują smartfona.

  • 0

    19. ~kk  2014-02-03 11:04:16  host: ghw194.internetdsl.tpnet.pl

    do dupy to

  • 0

    20. ~obserwator  2014-06-25 08:47:39  host: dynamic-78-8-227-234.ssp.dialog.net.pl

    Mam numer Lycamobile i w Polsce NIKT Z SIECI PLAY nie może się ze mną połączyć. NIE MA TAKIEGO NUMERU. OD tygodnia staram się by naprawiono ten problem ale gość w bok odpowiada "sorka ale u nas takie klimaty". Tak samo z SMS-ami kodami z banków. Nie docierają. Gość z bok klienta trąbi mi w słuchawkę że Lycamobile tak ma a jak mi się to nie podoba mogę spadać na drzewo.
    Lycamobile w Polsce jest odgraniczona. Oczywiście w regulaminie usług o tym nie wyczytasz. Bo i po co? Dziś żałuję że przeszedłem do Lycamobile...

  • 0

    21. ~baśka  2015-02-24 19:58:56  host: 80.51.181.42

    jeżeli mój mąż jest w niemczech i ma polską karte laycamobile a ja też mam taką w polsce to ceny rozmów są jak w polsce czy to są drogie polączenia?

Dodaj swoją opinię