Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lycamobile: Nowa oferta pakietów internetowych

Lycamobile: Nowa oferta pakietów internetowych

LuiN 21 Marca 2014 10:49

10 0
Lycamobile wprowadziła zmiany w ofercie pakietów internetowych, od teraz największy pakiet ma 5 GB, a najtańszy kosztuje tylko 2 zł.



Mobilny Internet Lycamobile dostępny jest dla klientów Lycamobile na terenie Polski. Niewykorzystane w okresie ważności dane nie przechodzą na kolejny okres. W przypadku zużycia danych dostępnych w ramach pakietu lub po jego wygaśnięciu, obowiązywać będą stawki standardowe. Stawka standardowa za Internet wynosi 21 gr za 1 MB.

Można posiadać 3 pakiety Internetowe w jednym czasie. Warunki obowiązują do 31. maja.

Pakiety internetowe
Pakiet Cena Ważność Kod
Internet 60 MB 2 zł 30 dni *139*5103#
Internet 200 MB 3 zł 30 dni *139*5107#
Internet 500 MB 5 zł 30 dni *139*5200#
Internet 600 MB 7 zł 30 dni *139*5201#
Internet 1 GB 10 zł 30 dni *139*5202#
Internet 2 GB 15 zł 30 dni *139*5104#
Internet 4 GB 25 zł 30 dni *139*5105#
Internet 5 GB 35 zł 30 dni *139*5106#

Źródło tekstu: lycamobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: lycamobile

w sumie: 32
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~wiek  2014-03-21 14:57:00  host: xdsl.056.c76.petrotel.pl

    pomyśleli.... i jest fajnie!!! :) , bo poprzednie pakiety to była masakra

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~pabloki  2014-03-21 15:53:18  host: 178.182.235.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Fajne pakiety , widać już wyraźnie nie tylko po tych pakietach że lyca zagryzie lebare. Dodatkowo połączenia głosowe w lyca są lepszej jakości. Ci którzy pisza że słabo ,że nie ma lejka po prostu "nie zrozumieli oferty" . Te pakiety krajowe to tylko dodatek by więcej zarobić na osobach z single sim( nie każdy m duala)a głównie to oferta do tanich połączeń międzynarodowych( przykład ogólny: nie każdy 55-60 latek ma tablet i gada przez skajpaja ze swomi dziećmi które emigrowały za chlebem, wielu osobom łatwiej jest zadzwonić z mobila)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17.  2014-03-21 16:00:49

    Nawet całkiem fajna oferta pakietów :) ,500 mb za 5zł,spoko.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    18. ~PLANET  2014-03-21 16:36:43  host: public-gprs514556.centertel.pl

    @13: cos przegapilem, czy dalej jest? http://m.redbullmobile.pl/op/rbmobile/pl/mcat/rbw/rbm/ticket/16082436/ || @12: klienci glosuja portfelami. Przytaczam sytuacje, ktora jest terazniejsza. Durne komentarze zachowaj dla siebie, jesli nie wnosisz nic do tematu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    19.  2014-03-21 18:37:27

    @18 Na stronie jest jako darmowy, a w rzeczywistości dane pobiera z pakietu :-( Ot, dodają skrzydeł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    20.  2014-03-21 20:53:58

    ~ 18 to spróbuj korzystać z YT...od razu zalecam otworzyć też zakładkę "zgłoszenia" na P24 i pokrzyczeć.Bo niestety ta promocja widnieje tylko na papierze ( w tym przypadku na stronie www )a jak wiadomo obie te rzeczy przyjmą wiele.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~mirekb  2014-03-21 22:06:25  host: 37.30.76.91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    roaming otworzą w 2015..lyca,virgin,lebara,klucz..simy lyca mam do testow waznosci konta ale majac nolimit za 29/39 wyglada to jak rbm w p4..zaladowalem za 5 lyca i 500mb ale ussd pokazuje ze aktywuje 200mb.co ciekawe system plusa aktywowal pakiet na net w ok max 30sek.nawet w pnk nie ma tak szybko.zygmunt a wlasciwie juz Tobias ma dokladne raporty z ruchu w sieci.w sumie dobrze ze kazdy pilnuje terminacji ruchu.no limit sim only za 29,90 w plusie jako ostatnie.jak naliczanie sekundowe dawno temu

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    22.  2014-03-21 23:15:12

    A po co mają się budzić? Ludzie im uciekną do lepszego operatora... Oj macie problemy...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    23.  2014-03-22 09:25:00

    Pakiety bez lejka nie mają dla mnie racji bytu. Nie mam zamiaru opróżniać sobie konta, bo jakiś cwaniak tak to sobie wymyślił. No i jak to #8 słusznie zauważył, w T-mobile jest taniej. Dlatego z taką propozycją Lyca nie ma u mnie startu. 18 - PLANET - masz na tyle odwagi, żeby przeprosić?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~Marcin  2014-03-22 09:54:27  host: user-164-126-231-62.play-internet.pl

    @PLANET w RBM jest tylko ladnie na papierze darmowy YT u nich nie istnieje zre z pakietu bylem u nich 3 misiesiace 4 reklamacje nic nie pomoglo

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~Red  2014-03-22 10:48:18  host: staticline-31-182-69-34.toya.net.pl

    @23 ty poważnie piszesz czy dla jaj? Uważasz że lejek nadaje się do normalnego korzystania ze smartfona czy tabletu?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26.  2014-03-22 11:13:21

    25 - uważam, że lejek nie służy do korzystania z internetu, ale jako skuteczne zabezpieczenie przed cennikowym transferem. Do korzystania z zasobów służy wykupiony limit transferu PRZED jego wyczerpaniem, a nie PO. Mam wrażenie, że rozmawiam z Bubą1234, dla którego właśnie internet na lejku stanowi istotę sprawy. Co za ludzie....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27.  2014-03-22 13:07:19

    I właśnie widać jak na nas opy zarabiają na internecie, taka lyca na pewno nie dokłada do tych pakietów, a w całej w3 za 3 zł to można dostać 25MB co najwyżej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~Maciek  2014-03-22 13:49:23  host: ip-188-46.ists.pl

    A w tzw cywilizowanym świecie...
    Canada?s big three wireless carriers have hiked the base prices for new plans by $5 in most markets over the past two months.

    Rogers, Telus, and Bell Mobility now all charge $80 per month for new smartphone plans with a new contract, $5 more than what many of those same plans cost when they were introduced last year. The prices for other smartphone plans with more data cost upwards of $145.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    29.  2014-03-23 07:27:24

    @14 wszystkie pakiety w Lycamobile są cykliczne, nie wprowadzaj ludzi w błąd.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30.  2014-03-23 22:50:48

    @29: zamiast zarzucac mi blad podaj dowod na to co mowisz - na stronie Lyca informacja o cyklicznosci jest przy wszystkich pakietach z wyjatkiem internetowych, stad taki wniosek.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~  2014-03-24 20:49:56  host: host-46-175-44-172.wtvk.pl

    Aktywowalem pakiet 2Gb i zaluje ze nie kupilem 7 piw (w sklepie obok jest promocja po 1,99 zl za butelke) bo mialbym wiecej przyjemnosci niz z tego pakietu :-(
    Transfer nie przekracza 1Mbit/sek, ping strasznie duzy. Czy u was dziala podobnie?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32. ~sunny  2014-06-19 20:33:03  host: 83.137.2.149

    Już są nowe ceny od początku czerwca: 2gb za 10 zł, 3 gb za 15 zł. Do wsztkich pakietów internetowych podokładali sporo. Korzystam od miesiąca na tablecie i śmiga, w tym samym czasie NJU na telefonie żerzarł mi nie słusznie pakiet i naliczył opłaty za kolejnych 420mb - w ciagu 1 doby! Lyca liczy bardzo dokładnie, ich stan pakietu pokrywa się w 99% z licznikiem w androidzie! Jestem bardzo zadowolona. W NJU juz w pierwszym miesiacu mnie orżnęli, więc rozglądam sie za porzadnym operatorem. Z Play odeszłam dopiero co, kiedy naliczyli mi 35 zl za internet na lejku! Niby przeprosili, ale kase oddali na konto promocyjne, gdzie srodki sa wazne jedynie 30 dni. Sprawa trafi do sadu, bo nie odpuszcze oszustom ani zlotowki.