Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lycamobile: Nielimitowane rozmowy do wszystkich i 500 MB Internetu za 39 zł

Lycamobile: Nielimitowane rozmowy do wszystkich i 500 MB Internetu za 39 zł

LuiN 10 Września 2013 16:56

18 2
Lycamobile wprowadza nową ofertę - nielimitowane rozmowy wszystkich oraz 500 MB Internetu w Polsce w cenie 39 zł miesięcznie.

Pakiet Do Wszystkich 39 umożliwia wykonywanie nielimitowanych połączeń na standardowe numery polskich sieci stacjonarnych i komórkowych, nielimitowane wykonywanie połączeń i wysyłanie SMS-ów do sieci Lycamobile Polska oraz dostęp do Internetu w Polsce (500 MB). Inne usługi, w tym rozmowy na numery specjalne i typu premium oraz używanie Internetu ponad limit zostaną objęte opłatą według standardowych stawek.

Opłata za pakiet pobierana jest automatycznie z konta co 30 dni. Sieć przypomina o doładowaniu konta oraz o możliwości rezygnacji z automatycznego przedłużania pakietu.

Oferta jest ważna od 5. września 2013

Źródło tekstu: Lycamobile, wł     


Dodaj do:

Tagi: lycamobile

w sumie: 65
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    1.  2013-09-10 17:08:23

    Pierwszy no-limit w zasięgu Plusa... nie do końca natywnym, ale jednak ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    2. ~  2013-09-10 17:08:40  host: ip-84-39-170-42.free.aero2.net.pl

    I ta oferta jest lepsza niz wczorajsze Play Unlimited!

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    3. ~ok  2013-09-10 17:09:10  host: 088156203229.slupsk.vectranet.pl

    nju i tak wygra ze wszystkimi!

  • Ten komentarz został ukryty.

    5

    4. ~  2013-09-10 17:13:07  host: tor.sigio.nl

    MVNO ZGASIŁ OFERTE PLAYA!!! I JESZCZE OFERUJE TANIE MIĘDZYNARODÓWKI.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5.  2013-09-10 17:15:18

    Ja poczekam sobie spokojnie na dzisiejsze i jutrzejsze newsy, powołując się na słowa Witka :) Zobaczymy, co z tego będzie, ale już widać, że się dzieje :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6.  2013-09-10 17:15:47

    Oferta jest ważna od 5 września ? Na ich stronie zero informacji :) No ale Luca tak ma.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    7. ~Wojtek G.  2013-09-10 17:16:12  host: 77-254-129-109.adsl.inetia.pl

    No tanie miedzynarodowki sa ale w romingu dalej drogo a w play odbieranie bez limitu za friko :) Wszystko zalezy od osoby jedni uzywaja takich uslug inni czego innego dobrze miec wybór.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -6

    8. ~  2013-09-10 17:16:35  host: v49-16.opera-mini.net

    Kurde, ale wynalazek! Pakiet za 39zł! Haha i kto to kupi???

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    10. ~  2013-09-10 17:18:02  host: public-gprs47608.centertel.pl

    W sumie kto normalny ciągle "wisi" na telefonie, by potrzebny był mu "nolimit"? Ale z drugiej strony patrząc ta oferta jest niemal tożsama z Mini Max Playa, gdy wybierzemy pakiet internetu 500 MB za 9 zł. Cena ta sama, zawartość PRAWIE ta sama. I teraz czekam na odzew garstki tych, którym to PRAWIE robi różnicę. Mi nie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~  2013-09-10 17:18:03  host: 83.218.109.208

    tylko jakoś nic na stronie lycamobile.pl nie pisze o tym pakiecie 39zł nielimitowane rozmowy z polskimi sieciami stacjonarnymi i komórkowymi , i smsami do lycamobile.pl i 500MB netu... na 30 dni - jak to możliwe że na stronie lycamobile.pl nic o tym nie pisze??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~  2013-09-10 17:19:32  host: v49-16.opera-mini.net

    PLANET - czyżbyś liczył na Orange? Oj, oni to tak szybko nie odpowiedzą..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~  2013-09-10 17:20:43  host: public-gprs47608.centertel.pl

    @2, @4, stali czytelnicy telepolis, a nie nauczyli się jeszcze, że nie porównuje się ofert prepaid z abonamentowymi? Co nie zmienia faktu, że Play wczoraj dał d... tzn. plamę z tymi swoimi śmiesznymi "unlimited".

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14.  2013-09-10 17:22:10

    11, no właśnie sami czekamy na dodatkowe informacje, bo chcielibyśmy dodać regulamin promocji i treść SMS-a aktywacyjnego. Póki co Lyca przesłała materiał prasowy, ale nie zaktualizowano strony.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    15. ~neo  2013-09-10 17:24:02  host: v23-02.opera-mini.net

    tak na szybko to nie widze tu nolimit bo smsow poza sieć nie ma

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    16. ~Nick Field  2013-09-10 17:26:07  host: 159-205-173-51.adsl.inetia.pl

    Wszyst koco się pojawiło w tym tygodniu jest lepsze od Play. Czy WitekT przewiduje jeszcze jakieś niespodzianki?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    17. ~ok  2013-09-10 17:28:46  host: 088156203229.slupsk.vectranet.pl

    co na to virgin mobile?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18.  2013-09-10 17:31:55

    Nie sztuka dać super ofertę w sieci, w której nikogo nie ma. Marketingowo kuleją na maxa, oferta raczej tylko dla wtajemniczonych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    19. ~  2013-09-10 17:32:32  host: public-gprs377887.centertel.pl

    @11 "tylko jakoś nic na stronie lycamobile.pl nie pisze" kto nie pisze?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~  2013-09-10 17:33:12  host: v58-15.opera-mini.net

    dobra opcja..zauwazcie ze jednak opy rezygnuja z smsow do wszystkich..mirekb

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    21. ~  2013-09-10 17:33:34  host: public-gprs377887.centertel.pl

    @5 Ty tak na sucho czy z wazeliną włazisz...?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~ok  2013-09-10 17:34:32  host: 088156203229.slupsk.vectranet.pl

    Pakiet „Do wszystkich 39” jest ważny przez 30 dni od daty zakupu. Obowiązuje naliczanie minutowe. Użytkownik może mieć uruchomiony tylko jeden pakiet na swoim koncie i nie może kupić następnego w czasie 30-dniowego okresu ważności. Limit pozostały na koncie po 30 dniach nie będzie przenoszony na następny 30-dniowy okres. Lycamobile zastrzega sobie prawo do zmiany oferty lub Warunków Użytkowania lub wycofania się z oferty w dowolnym czasie z zachowaniem okresu wypowiedzenia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23.  2013-09-10 17:38:28

    @17 nic, siedzą i dumają czy już się pakować czy jeszcze nie

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    24. ~asa  2013-09-10 17:39:23  host: jvn114.internetdsl.tpnet.pl

    Czyli Play niezagrożony. Jedyny operator który ma nolimit pod własną marką i obsługą posprzedażową w salonie (darmową)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    25. ~jutiub  2013-09-10 17:47:49  host: v14-04.opera-mini.net

    do 23 nie kracz bo mam u nich karte z smsami do grudnia. potem moga sie pakowac :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    26. ~  2013-09-10 18:08:43  host: v22-13.opera-mini.net

    do kiedy wazna? Jest podane? Bo lyca miala glupi zwyczaj miesiecznych (i co miesiac przedluzanych) promocji, jak jeszcze z nich korzystalem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~  2013-09-10 18:15:49  host: CMPC-089-239-088-092.CNet.Gawex.PL

    Dobra oferta, zasięg Plusa, wychodzi lepiej od NJU, do tego tanio za granicę, bardzo fajna oferta.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~pabloki  2013-09-10 18:32:42  host: apn-5-60-199-104.dynamic.gprs.plus.pl

    ciekawe ile ważna ta oferta choć widać że mimo prepaida postarali się a play w abonamencie nie dał rady i każe nam płacić za stacjonarne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    29. ~Maniek  2013-09-10 19:55:15  host: eao180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie rozumiem czym się tak ekscytować, skoro można dzwonić za granicę za darmo i to z każdej komórki, korzystając z alenumer.pl.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30. ~Leginsy mobile  2013-09-10 21:54:19  host: host-89-230-79-248.rzeszow.mm.pl

    Narazie MINIMAX nie został pobity - Ta Lajkra mobil to sieć widmo!! - w patriotycznym języku jak orzeł bez gniazda:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31.  2013-09-10 22:04:50

    Lyca, dobra sieć, szczególnie do połączeń zagranicznych. Widać chcą też odkroić sobie kawałek "krajowego tortu".

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32.  2013-09-10 22:06:58

    a ja od kilku dni nie mogę się dodzwonić do ich pomocy bo ukradli z numeru 15 zł i nie mogę tego wyjaśnić...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~  2013-09-10 23:09:41  host: host-89-230-79-248.rzeszow.mm.pl

    Ta sieć to może jakieś badanie studenckie tzn ilu konsumentów kupi to coś jak tego nie ma:)))

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35.  2013-09-11 00:54:03

    nolimit w Lyca hmmm trzeba poczekac na reulamin, bo na stronie brytyjskiej Lycamobile jest np. pkaiet kombo za 10 funtow na miesiac jest tam chyba 250min+nolimit wewnątrz sieciowych+nolimit smsów+nolimit internetu * i tam jest gwiazdka i jak kliknac na gwiazdke to jest wyjasnienie co to znaczy unlimited :D otóż unlimited oznacza 3000 minut wewnatrz sieci, 3000 smsów do wszsytkich i 3GB neta. Śmieszne nie? :P Unlimited=Limited, także trzeba sie wczytać w regulamin.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36. ~  2013-09-11 01:46:49  host: public-gprs671020.centertel.pl

    @34, taki problem, że jakoś w normalnych sieciach nigdy mnie coś takiego nie spotkało.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~  2013-09-11 01:47:42  host: public-gprs671020.centertel.pl

    @35, ty tu nie poprawiaj autorów na telepolis.pl, oni wiedzą lepiej co to znaczy nielimitowane. I angielski też znają lepiej. Oraz kurs funta. A także jutrzejszą pogodę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38. ~  2013-09-11 03:03:04  host: user-164-126-14-77.play-internet.pl

    do 35: jeśli by miałobyć nolimit to 3 tysiące minut tylko to gra nie warta świeczki by była. Szkoda zawracać sobie głowy taką marną ofertą (i drogą) lycamobile.pl

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    39.  2013-09-11 07:55:00

    38 - no bo dzisiaj Twój nolimit to min. 5 tysięcy minut? W jakiej sieci korzystasz z takiej oferty no limit teraz? ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41. ~@wlo  2013-09-11 08:22:46  host: 212.160.118.2

    A jaki jest limit w minimaxie? Przypadkiem nie 1440*31 (lub *30 lub *28 lub *29 w zależności od miesiąca) czyli około 43 000 minut? Choć na dobrą sprawę 3000 to już mało kto przekracza miesięcznie. |Chociaż... moja teściowa... mogłaby się nie zmieścić... 2-3 godziny dziennie da jakieś 4500 miesięcznie... W no-limicie promocyjnym orange'a w orange one

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42.  2013-09-11 08:33:37

    @34 numer jest jak najbardziej zarejestrowany i z billingu właśnie widać że nagle od 19 sierpnia zaczęło źle rozliczać połączenia głosowe. Łączenie z internetem nie jest możliwe bo karta jest w nokii 101. Pomoc telefoniczna jest niedostępna, napisałem maila ale przez ponad tydzień nie otrzymałem żadnej odpowiedzi...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43.  2013-09-11 08:47:22

    41. - jak jest to wiem ;-) Ja nie o to pytam jak jest, tylko z czego Ty korzystasz ;-) Jeśli teściowa potrafi pogadać to pewnie jej najlepsza ofertę w minimax już dobrałeś i korzysta - skoro 3 tysiące minut to dla niej pikuś?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44. ~mam Lyce  2013-09-11 09:35:17  host: 78.9.120.167

    od początku jej działalności i razem ze znajomymi nie mamy problemow z darmowymi połączeniami w sieci. A na stacnonarme jest dobra cena 19gr/minuta, wiec nie widze lepszej sieci. Używam też Virgin i wRodzinie i te też są godne polecenia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45. ~tomek  2013-09-11 10:57:01  host: bagadyr.npgo.pl

    To jakiś "fake" biuro obsługi abonenta nie potwierdza tej oferty :(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46. ~romek  2013-09-11 11:03:31  host: dynamic-78-8-154-10.ssp.dialog.net.pl

    polecicie jakąś karte z niedrogimi polaczeniami za rozmowy wew usa i usa->pl ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47. ~gdy  2013-09-11 11:45:21  host: user-164-126-95-130.play-internet.pl

    lyca ostatnio coraz bardziej kombinuje - pomijam ciagłe zmienianie oferty lyca-lyca w zalezności od kraju, ale ostatnio to juz nie 30 min za 29gr ale 14, do tego w wielu krajach kazde połaczenie/minuta jest płatne

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    48. ~Ciupaga  2013-09-11 14:15:47  host: 178.180.127.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Spooo...tylko kto jeszcze używa telefonu??? Mój smartfgon robi już tylko za router i bardziej chciałbym in akiś NET bez limitów...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    49. ~Fake jak nic  2013-09-11 14:19:46  host: 178-36-26-138.adsl.inetia.pl

    póki co za jedyne 50 zł jest taka oferta: 200 minut do wszystkich w kraju(poza Play) i na rozmowy międzynarodowe w sieci Lycamobile(nie dotyczy numerów w roamingu). Kraje, których dotyczy oferta na rozmowy międzynarodowe w sieci Lycamobile: Australia, Belgia(tylko Numery Lycamobile Plus), Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Niemcy, Szwajcaria, Wielka Brytania, Włochy oraz USA.  200 SMS do wszystkich w kraju  300 MB na Internet  Nielimitowane rozmowy w sieci Lycamobile Polska  Nielimitowane SMSy w sieci Lycamobile Polska żenada. Chyba, że ktoś potwierdzi tą ofertę z postu, to wtedy nie jest źle.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52.  2013-09-11 15:23:33

    @51. http://www.lycamobile.pl/po/faq Karta SIM zostanie automatycznie dezaktywowana, jeżeli użytkownik nie wykonuje połączeń lub nie wysyła wiadomości przez ponad 90 dni. Niestety po upływie tego czasu takich kart SIM nie można uruchomić ponownie, a numer staje się niedostępny.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53.  2013-09-11 22:56:49

    bardziej chodziło mi o te 3GB nie o minuty, a wy sie minut czepiacie. natomiast 3GB to duzo ale wiadomo dla chcacego nic trudnego i wtedy włącza sie limit..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54. ~  2013-09-11 23:22:55  host: 93.154.161.201

    pakiet pojawił się na stronie: "Wpisz *139*kod pakietu# i naciśnij „zadzwoń” (np. *139*4839# dla “Do Wszystkich 39”) lub wyślij SMS o treści 4839 na nr 3535"

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55. ~pabloki  2013-09-12 00:15:51  host: apn-37-7-242-228.dynamic.gprs.plus.pl

    dobra dobra ale ile minut jest za te 39 zł? szczególnie jak większość bym dzwonił z lyca do play? Brak regulaminu a tylko ogólnie pisze że naliczanie minutowe i można stracić numer . Wynika z tego że sieć może wziąć każdą rozmowe np. 60 minut jeśli powtarza się to 3 razy na dzień na ten sam numer jako złamanie zasad promocji. Niepokoi fakt że jest tam naliczanie minutowe, ale dla no limit voice nie powinno być czegoś takiego. To oznacza że jest limit i boje się że jest on koło 250 minut.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    56.  2013-09-12 14:20:04

    @50 żaden mail od Was nie dotarł, podobnie i moja reklamacja do Was nie doszła... chyba macie problem z mailami bo tak mi powiedziano w Waszym biurze telefonicznej pomocy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57. ~regulamin  2013-09-12 14:49:26  host: 178-36-26-138.adsl.inetia.pl

    ok, rozumiem już działa niby RWK, ale brakuje mi regulaminu usługi, bo niby oferta nazywa się nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, a potem w warunkach użytkowania jest informacja, że niewykorzystany limit nie przechodzi na kolejny okres. to ja się pytam: jak można wykorzystać nielimitowany limit? albo coś jest nielimitowane i jeśli mam taki kaprys to mam 24 godziny na dobę połączenie z kimś bliskim, albo są limity, nawet duże, ale jednak są. Uczciwość popłaca. Przynajmniej nieraz.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58. ~.  2013-09-12 14:54:19  host: v30-04.opera-mini.net

    57 chyba chodzi o limit czasowy, 30dni, lub do k.miesiąca. Pakiet nie wykorzystywany przepada

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    59. ~pabloki  2013-09-12 15:48:31  host: apn-95-40-252-85.dynamic.gprs.plus.pl

    cos tamjest ukryte, na pewno jest jakiś limit. przeniosę numer a oni odłącząbo wydzwonię np. 600 minut do play i 300 do innych i pozamiatane. No i ten zapis o naliczaniu minutowym....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    60. ~@58  2013-09-12 21:19:30  host: 178-36-26-138.adsl.inetia.pl

    OK, wiadomo, pakiet ma swoją ważność, np. do konca miesiąca i opłaca się go włączyć w pierwszych dniach miecha, albo równo miesiąc od włączenia (miesiąc powiedzmy 30 dni) i to jest normalne, ale co niby wtedy ma nie przechodzić na następny okres? Tym bardziej, że jak mam na koncie środki, to automatycznie pakiet się odnowi, to po co ten cyrk z nieprzenoszeniem się czegoś? Oferta nie wygląda źle, bo za podobną cenę jak u konkurencji dostajemy też nielimitowane stacjonarne, ileśtam MB, i do swojej sieci nielimitowane esemesy + rozmowy(ale to chyba oczywiste, że jak do wszystkich, to i do swojej sieci rozmowy też). Chyba, że pabloki ma rację i mamy nolimit tylko do swojej sieci, a do obcych nolimit = limit (choćby spory). Za te pieniądze masz nieco ponad trzysta minut do wszystkich w virgin, ale bez sms, które nie są drogie, ale są jednak płatne. (bo MB też jakieś są free za doładowanie, a potem znośny lejek)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61. ~pabloki  2013-09-12 22:35:43  host: apn-77-113-85-0.dynamic.gprs.plus.pl

    pewności nie mam ale myśle że za te 39 zł dostaniemy no limit limited 300 min 300 sms i 500mb . nie wierze że to unlimited.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    62. ~@pabloki  2013-09-12 22:44:48  host: 178-36-26-138.adsl.inetia.pl

    w warunkach korzystania z oferty doszedł wpis: Oferta przeznaczona jest do użytku niekomercyjnego, prywatnego i osobistego – Lycamobile zastrzega sobie prawo do wycofania lub zawieszenia oferty lub odłączenia użytkownika w przypadku podejrzenia, że oferta używana jest dla celów komercyjnych, konferencji lub jeżeli nie jest używana w telefonie (np. w SIM boksie) lub jeśli używana jest do dzielenia łącza internetowego. O ile rozumiem, że generowanie "sztucznego" ruchu to zło, o tyle co ma piernik do wiatraka z ofertą do użytku osobistego? tzn. że firma nie może sobie takiego pakietu kupić? albo jak będę używał go"prywatnie", ale spytam kogoś o fakturę to mi odłączą telefon? ŚMIESZNE. wolę jednak playową minimaxę albo virgin. a nawet przez chwilę rozważałem przeniesienie numeru do lyki. (używam telefonu prywatnie i osobiście, ale irytują mnie takie niekonkrety) sms w sieci własnej możliwe, że będą unlimited, ale to się raczej mocno niszowa sieć, więc i pożytek mały.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    63. ~pabloki  2013-09-12 22:53:46  host: apn-77-113-85-0.dynamic.gprs.plus.pl

    @62 właśnie o całum tym wpisie pisałem w poprzednich postach , brak regulaminu i takie kwiatki a także inne w tym opisie dają zbyt dużą dowolność firmie na odłączanie.Firma firmą i powinna kupować firmowe oferty a lyca jest dla fizycznych ale to nie zmienia faktu że oferta jest na zasadzie "jest bo jest a jak nie będzie to nic"

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    64. ~@pabloki  2013-09-13 00:04:07  host: 178-36-26-138.adsl.inetia.pl

    Z tym firma firmą to nie do końca tak. Bo co kogo obchodzi, co kupuje firma? albo oferta JEST no limit, albo nie. Jeśli jest, to co kogo obchodzi, czy dzwonię do babci spytać o zdrowie, czy przykładowo ścigam za niezapłaconą fakturę?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    65. ~  2013-09-26 21:14:34  host: V33-15.opera-mini.net

    To obecnie najlepsza oferta na doładowania, lepsza od tych nju i innych wynalazków.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    66. ~Calm7  2013-09-26 21:37:42  host: v28-08.opera-mini.net

    65). Najlepsza? Hm.. Spojrzę w swój kalkulator.. 300minut, 300sms, 500Mb.. tj.jakieś 30zł na kartę w Orange :-) Dobranoc państwu.