Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lycamobile: Nielimitowane rozmowy do wszystkich i 500 MB Internetu za 39 zł

Lycamobile: Nielimitowane rozmowy do wszystkich i 500 MB Internetu za 39 zł

LuiN 10 Września 2013 16:56

18 2

Lycamobile wprowadza nową ofertę - nielimitowane rozmowy wszystkich oraz 500 MB Internetu w Polsce w cenie 39 zł miesięcznie.

Pakiet Do Wszystkich 39 umożliwia wykonywanie nielimitowanych połączeń na standardowe numery polskich sieci stacjonarnych i komórkowych, nielimitowane wykonywanie połączeń i wysyłanie SMS-ów do sieci Lycamobile Polska oraz dostęp do Internetu w Polsce (500 MB). Inne usługi, w tym rozmowy na numery specjalne i typu premium oraz używanie Internetu ponad limit zostaną objęte opłatą według standardowych stawek.




Opłata za pakiet pobierana jest automatycznie z konta co 30 dni. Sieć przypomina o doładowaniu konta oraz o możliwości rezygnacji z automatycznego przedłużania pakietu.

Oferta jest ważna od 5. września 2013

Źródło tekstu: Lycamobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: lycamobile

w sumie: 65
  • 0

    49. ~Fake jak nic  2013-09-11 14:19:46  host: 178-36-26-138.adsl.inetia.pl

    póki co za jedyne 50 zł jest taka oferta: 200 minut do wszystkich w kraju(poza Play) i na rozmowy międzynarodowe w sieci Lycamobile(nie dotyczy numerów w roamingu). Kraje, których dotyczy oferta na rozmowy międzynarodowe w sieci Lycamobile: Australia, Belgia(tylko Numery Lycamobile Plus), Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Niemcy, Szwajcaria, Wielka Brytania, Włochy oraz USA. ? 200 SMS do wszystkich w kraju ? 300 MB na Internet ? Nielimitowane rozmowy w sieci Lycamobile Polska ? Nielimitowane SMSy w sieci Lycamobile Polska żenada. Chyba, że ktoś potwierdzi tą ofertę z postu, to wtedy nie jest źle.

  • 0

    52.  2013-09-11 15:23:33

    @51. http://www.lycamobile.pl/po/faq Karta SIM zostanie automatycznie dezaktywowana, jeżeli użytkownik nie wykonuje połączeń lub nie wysyła wiadomości przez ponad 90 dni. Niestety po upływie tego czasu takich kart SIM nie można uruchomić ponownie, a numer staje się niedostępny.

  • 0

    53.  2013-09-11 22:56:49

    bardziej chodziło mi o te 3GB nie o minuty, a wy sie minut czepiacie. natomiast 3GB to duzo ale wiadomo dla chcacego nic trudnego i wtedy włącza sie limit..

  • 0

    54. ~  2013-09-11 23:22:55  host: 93.154.161.201

    pakiet pojawił się na stronie: "Wpisz *139*kod pakietu# i naciśnij ?zadzwoń? (np. *139*4839# dla ?Do Wszystkich 39?) lub wyślij SMS o treści 4839 na nr 3535"

  • 0

    55. ~pabloki  2013-09-12 00:15:51  host: apn-37-7-242-228.dynamic.gprs.plus.pl

    dobra dobra ale ile minut jest za te 39 zł? szczególnie jak większość bym dzwonił z lyca do play? Brak regulaminu a tylko ogólnie pisze że naliczanie minutowe i można stracić numer . Wynika z tego że sieć może wziąć każdą rozmowe np. 60 minut jeśli powtarza się to 3 razy na dzień na ten sam numer jako złamanie zasad promocji. Niepokoi fakt że jest tam naliczanie minutowe, ale dla no limit voice nie powinno być czegoś takiego. To oznacza że jest limit i boje się że jest on koło 250 minut.

  • 0

    56.  2013-09-12 14:20:04

    @50 żaden mail od Was nie dotarł, podobnie i moja reklamacja do Was nie doszła... chyba macie problem z mailami bo tak mi powiedziano w Waszym biurze telefonicznej pomocy

  • 0

    57. ~regulamin  2013-09-12 14:49:26  host: 178-36-26-138.adsl.inetia.pl

    ok, rozumiem już działa niby RWK, ale brakuje mi regulaminu usługi, bo niby oferta nazywa się nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, a potem w warunkach użytkowania jest informacja, że niewykorzystany limit nie przechodzi na kolejny okres. to ja się pytam: jak można wykorzystać nielimitowany limit? albo coś jest nielimitowane i jeśli mam taki kaprys to mam 24 godziny na dobę połączenie z kimś bliskim, albo są limity, nawet duże, ale jednak są. Uczciwość popłaca. Przynajmniej nieraz.

  • 0

    58. ~.  2013-09-12 14:54:19  host: v30-04.opera-mini.net

    57 chyba chodzi o limit czasowy, 30dni, lub do k.miesiąca. Pakiet nie wykorzystywany przepada

  • 0

    59. ~pabloki  2013-09-12 15:48:31  host: apn-95-40-252-85.dynamic.gprs.plus.pl

    cos tamjest ukryte, na pewno jest jakiś limit. przeniosę numer a oni odłącząbo wydzwonię np. 600 minut do play i 300 do innych i pozamiatane. No i ten zapis o naliczaniu minutowym....

  • 0

    60. ~@58  2013-09-12 21:19:30  host: 178-36-26-138.adsl.inetia.pl

    OK, wiadomo, pakiet ma swoją ważność, np. do konca miesiąca i opłaca się go włączyć w pierwszych dniach miecha, albo równo miesiąc od włączenia (miesiąc powiedzmy 30 dni) i to jest normalne, ale co niby wtedy ma nie przechodzić na następny okres? Tym bardziej, że jak mam na koncie środki, to automatycznie pakiet się odnowi, to po co ten cyrk z nieprzenoszeniem się czegoś? Oferta nie wygląda źle, bo za podobną cenę jak u konkurencji dostajemy też nielimitowane stacjonarne, ileśtam MB, i do swojej sieci nielimitowane esemesy + rozmowy(ale to chyba oczywiste, że jak do wszystkich, to i do swojej sieci rozmowy też). Chyba, że pabloki ma rację i mamy nolimit tylko do swojej sieci, a do obcych nolimit = limit (choćby spory). Za te pieniądze masz nieco ponad trzysta minut do wszystkich w virgin, ale bez sms, które nie są drogie, ale są jednak płatne. (bo MB też jakieś są free za doładowanie, a potem znośny lejek)

  • 0

    61. ~pabloki  2013-09-12 22:35:43  host: apn-77-113-85-0.dynamic.gprs.plus.pl

    pewności nie mam ale myśle że za te 39 zł dostaniemy no limit limited 300 min 300 sms i 500mb . nie wierze że to unlimited.

  • 0

    62. ~@pabloki  2013-09-12 22:44:48  host: 178-36-26-138.adsl.inetia.pl

    w warunkach korzystania z oferty doszedł wpis: Oferta przeznaczona jest do użytku niekomercyjnego, prywatnego i osobistego ? Lycamobile zastrzega sobie prawo do wycofania lub zawieszenia oferty lub odłączenia użytkownika w przypadku podejrzenia, że oferta używana jest dla celów komercyjnych, konferencji lub jeżeli nie jest używana w telefonie (np. w SIM boksie) lub jeśli używana jest do dzielenia łącza internetowego. O ile rozumiem, że generowanie "sztucznego" ruchu to zło, o tyle co ma piernik do wiatraka z ofertą do użytku osobistego? tzn. że firma nie może sobie takiego pakietu kupić? albo jak będę używał go"prywatnie", ale spytam kogoś o fakturę to mi odłączą telefon? ŚMIESZNE. wolę jednak playową minimaxę albo virgin. a nawet przez chwilę rozważałem przeniesienie numeru do lyki. (używam telefonu prywatnie i osobiście, ale irytują mnie takie niekonkrety) sms w sieci własnej możliwe, że będą unlimited, ale to się raczej mocno niszowa sieć, więc i pożytek mały.

  • 0

    63. ~pabloki  2013-09-12 22:53:46  host: apn-77-113-85-0.dynamic.gprs.plus.pl

    @62 właśnie o całum tym wpisie pisałem w poprzednich postach , brak regulaminu i takie kwiatki a także inne w tym opisie dają zbyt dużą dowolność firmie na odłączanie.Firma firmą i powinna kupować firmowe oferty a lyca jest dla fizycznych ale to nie zmienia faktu że oferta jest na zasadzie "jest bo jest a jak nie będzie to nic"

  • 0

    64. ~@pabloki  2013-09-13 00:04:07  host: 178-36-26-138.adsl.inetia.pl

    Z tym firma firmą to nie do końca tak. Bo co kogo obchodzi, co kupuje firma? albo oferta JEST no limit, albo nie. Jeśli jest, to co kogo obchodzi, czy dzwonię do babci spytać o zdrowie, czy przykładowo ścigam za niezapłaconą fakturę?

  • 0

    65. ~  2013-09-26 21:14:34  host: V33-15.opera-mini.net

    To obecnie najlepsza oferta na doładowania, lepsza od tych nju i innych wynalazków.

  • 0

    66. ~Calm7  2013-09-26 21:37:42  host: v28-08.opera-mini.net

    65). Najlepsza? Hm.. Spojrzę w swój kalkulator.. 300minut, 300sms, 500Mb.. tj.jakieś 30zł na kartę w Orange :-) Dobranoc państwu.

  • 0

    67. ~gosc  2013-10-27 19:41:31  host: public-gprs94933.centertel.pl

    podzielone sa opinie widze a ja powiem tak ze mam lycamobile juz.ponad 1.5 roku zasieg plusa jest bardzo dobry czysto ladnie slychac. co do ofert unlimited to tak faktycznie jest nie ma limifow wogole takze.jesli uzywasz.telefonu do prywatnych celow.to.nie.masz.sie.czego.bac. ogolnie siec oceniam bardzo dobrze. za granice maja fajne ceny. a wogole to dzwonie dzie mi sie chce i malo plce to mi sie najbardziej podoba. acha internet maja tez niezly. jesli mialbym do ktorejs sieci to porownac to chyba play bylby najblizej. plus za drogi jest jeszcze. a orange pozal sie boze z jakoscia rozmow wiem bo mam tel sluzbowy masakra jednym slowem. wogold to teraz abonamentu sie brac nie oplaca.

  • 0

    68. ~pabloki  2013-10-27 20:35:55  host: public-gprs517048.centertel.pl

    @67 paradoks polega na dowolności regulaminu lyca . co do jakości nie wątpie że połączenia są super jakości bo w Polsce mamy taki paradoks że wirtualni mają lepszą jakość rozmów niż oryginalne karty natywne. sam porównywałem orange a virgin na roamigu orange .

  • 0

    70. ~janek  2013-11-21 08:07:47  host: ip5654a97c.speed.planet.nl

    kłamczuchy!! raz daja doładowanie gratis a 2 razy nie dają,ich klantservis czyli biuro obsługi klienta działa beznadziejnie.Po paru minutach rozmowy przerywane są specjalnie połaczenia! i te ich obiecanki he he..oszuści i tyle !!!

  • 0

    71. ~Michał  2013-12-02 13:42:31  host: rt112bb121-212-51.routit.net

    Lycamobile to jawni oszuści...korzystałem z tej sieci od 2lat przymrużając oko na różne cuda jak np że nie dało się nie raz i nie dwa przez kilka dni wysłać smsa mimo dostępnych środków na koncie,albo oferowali promocję, że z doładowaniem dają 300min do PL na stacjonarne po czym brało normalnie pieniądze z konta z uwagi na to iż ten numer miałem podany w wielu instytucjach. Moja niemiła przygoda z Lycamobile kończy się w bardzo niemiłych okolicznościach z uwagi na kompletne przegięcie i jawne oszustwo jakiego się dopuścili. Zaoferowali promocje na swojej stronie...doładujesz konto w okresie od 21 do 30 listopada to otrzymasz nielimitowany internet na 30dni ...baaa...poprosiłem drogą emailową o sprecyzowanie ich oferty i zacytuje odpowiedź: "Szanowny Panie Michale, Dziekujemy za kontakt z Lycamobile. Po doladowaniu dostanie Pan 3GB przesylu danych do wykorzystania przez okres 30 dni. Nielimitowany internet podlega zmianie predkosci z 3G do 2G po przekroczeniu limitu zgodnego z zasadami sprawiedliwego uzytkowania. Stan pakietu mozna Pan sprawdzic kontaktrujac sie z Dzialem Obslugi Klienta badz sprawdzajac historie polaczen w zakladce MojaLyca na naszej stronie internetowej. W razie kolejncych pytan badz watpliwosci zapraszamy do kontaktu. Z pozdrowieniami, Tizain Dzial Obslugi Klienta Lycamobile Tel. 1200" I wszystko było pięknie...doładowałem konto dnia 27 listopada...sprawdziłem...stan konta nie ubywał mimo korzystania z internetu więc już więcej nie sprawdzałem. Możecie sobie wyobrazić moje zdziwienie gdy 2 grudnia patrzę, a internet nie działa..sprawdzam stan konta a tam 2ct :) Więc dzwonie do nich...dodzwonić się w jakimkolwiek języku graniczy z cudem,ale nie daje za wygraną, po 2 godz udaje się...miła pani każe mi czekać ,po czym mówi, że rozmawiała z managerem i dnia 28 listopada zakończyli tą promocję i nawet jeśli ktoś wziął w niej udział to ją mu wyłączyli..od tak.