Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lycamobile i Lajt Mobile z Internetem LTE

Lycamobile i Lajt Mobile z Internetem LTE

orson_dzi 18 Czerwca 2015 23:37

13 3

Dwa wirtualni operatorzy - Lycamobile i Lajt Mobile, rozpoczęli świadczenie usługi Internetu w technologii LTE.



Obaj operatorzy będą oferować Internet LTE w oparciu o architekturę sieci Plus. W przypadku Lajt Mobile konieczna jest wymiana karty SIM (koszt 25 zł) lub zakup nowego startera, przystosowanego do obsługi sieci 4G.


Klienci Lycamobile mają zdecydowanie łatwiej, ponieważ wszystkie karty SIM tego operatora działają w technologii LTE. Sama usługa aktywuje się automatycznie, o czym klienci sieci zostali poinformowani SMS-em.




Źródło tekstu: Lycamobile; lajt mobile; wł     

Dodaj do:

Tagi: lte | plus | lajt mobile | lycamobile

w sumie: 22
  • 5

    3.  2015-06-18 23:52:58

    Szkoda, że równie szybko nie napisaliście o podwyżkach opłat za niektóre połączenia zagraniczne, które Lyca zafundowała swoim klientom. Oczywiście po raz kolejny "zapominając" poinformować ich o nich (nie tylko z obowiązkowym wyprzedzeniem, ale w ogóle).

  • 0

    4. ~Punk  2015-06-19 00:05:00  host: apn-46-169-72-205.dynamic.gprs.plus.pl

    Dlatego zamiast LycaMobile wybrałem Vectone do połączeń zagranicznych.

  • 0

    5. ~ja  2015-06-19 00:15:03  host: 212.180.168.188

    Czy będzie to działać również na 800 MHz ?

  • -3

    6. ~pabloki  2015-06-19 00:25:11  host: 46.205.121.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    będzie o nowej taryfie lajt mobile od 18 czerwca 2015?

    co do lyca to przecież oni i tak maja tanio nawet po podwyżce na międzynarodowe a i jakość dobra. to ile tej podwyżki w lyca było 3 grosze?

  • 3

    8. ~Marek  2015-06-19 00:57:44  host: host-37-190-160-223.dynamic.mm.pl

    @pabloki zależy od kierunku, na przykład na Ukrainę ceny w Lyca cichaczem wzrosły o 60gr/minuta.

  • -4

    9. ~iPlus vel ciekawy  2015-06-19 06:30:24  host: n19-03-01.opera-mini.net

    Gayby nie to ze przeszem do Orange z Play i jestem bardzo zadowolony to przenióslbym numer do lajt mobile. Oferta wydaje sie byc wypasioba i zajefajna. Brawo dla lajt mobile, zawsze wierzylem w tego operatora

  • 3

    10. ~MTI  2015-06-19 07:23:23  host: ip-2-174.gemini.net.pl

    Ciekawe jak będzie z priorytetem w plusie dla tych operatorów, a tym samym jak z przepustowością

  • 2

    11. ~iPlus vel ciekawy  2015-06-19 07:33:00  host: n11-05-02.opera-mini.net

    11, jak to jak? Oficjalnie bedzie tak jak w play czyli wszyscy maja rowny dostep a rzeczywistosc jest taka ze klienci play maja komunikat siec zajeta a numery macierzuste dwonia i sufuja.

  • 2

    12. ~Miki  2015-06-19 09:24:09  host: sub229-244.elpos.net

    Lycamobile to najwieksze dziadowstwo jakie istnieje. Ich BOK w Polsce jest martwy. Nie odpisali na zadne z 4 pism jakie do nich wyslalem. Nie dziala wifi hot spot . Nie mozna zrobic przekierowania rozmow. Nie mozna wyslas sms premium. Jakosc sieci fatalna.

  • 0

    13. ~jarosz  2015-06-19 10:12:26  host: n29-02-02.opera-mini.net

    Na Ukrainę to sie dzwoni z Heyah. Co do wyboru przez Lyca i White Mobile operatora technicznego to czemu Plus ? Mają mizerny zasięg. Mogli Orange wybrać. W każdej miejscowości min. 1000 mieszkańców mają nadajniki.

  • 0

    14. ~henio  2015-06-19 10:28:09  host: 213.158.221.9

    No i git.Layca ma najtańszy net za 1 giga.Teraz jeszcze w Lte.Nie ma tańszej oferty!!!.Za 5 zeta na miesiąc!

  • -1

    15. ~Wulo  2015-06-19 10:38:35  host: 77.252.168.110

    A co z Klucz Mobile?

  • 0

    16.  2015-06-19 12:47:33

    Jak zwykle błąd i to w pierwszym wyrazie pierwszego zdania... ;) "Dwa wirtualni operatorzy"
    Poza tym: nie "świadczenie usługi Internetu" a "świadczenie usługi dostępu do Internetu"

  • -1

    17. ~Menik  2015-06-19 12:59:15  host: dynamic62-133-143-022.ostnet.pl

    Polecam Klucz mobile.

  • 2

    18.  2015-06-19 13:25:42

    No tak w Lycamobile pakiet do wszystkich za 29 zł i pakiet za 10 przebija konkurencję , ale te połączenia do Niemiec czy Holandii po 39 gr na komórkę to jest żart ,znam 3 voip które używam od zawsze i cenę mają na zagraniczne komórki średnio 19-24 gr

  • -1

    19. ~  2015-06-19 13:36:10  host: n27-06-05.opera-mini.net

    z Klucz na komorki nl 15gr min.

  • -1

    20. ~kolo  2015-06-19 13:55:15  host: 82.113.74.132

    LTE pewno jest w kluczu bo zasieg PLUS i zaden Roaming.Poczekamy zobaczymy.Na ekranie mam LTE i dziala z tych pakietow.Cos aktywowalem by LTE bylo i to dziala

  • 0

    21. ~Comandos  2015-06-19 15:32:31  host: 198.217-171-57.tkchopin.pl

    Piszecie o podwyżkach z cennika podstawowego, tak? Ceny pakietów 'Lycamobile świat' bowiem nie zmieniły się.

  • 0

    22. ~  2015-06-19 18:28:13  host: public-gprs514561.centertel.pl

    LTE jest ale usługa MMS do dziś nie jest dostępna w Lycamobile...

  • 0

    23. ~Tomek 8  2015-08-21 15:37:49  host: 78-10-201-197.static.ip.netia.com.pl

    Nie polecam Lycamobile, wykupiłem dwa pakiety na rozmowy
    HOME TALK & TEXT 49 49 PLN 500 500 *139*3002# 30 Days ten pakiet działał.
    i na internet. HOME DATA L1 59 PLN 1GB *139*7101# 30 Days Australia ,Austria, Belgium, Denmark, Germany, Ireland, Poland, Romania, Spain, Swiss, Sweden, UK, Netherland ten pakiet nie działał. Po wielu rozmowach z BOA ( a czasami na połączenie czekałem nawet pół godziny ) i wpisywaniu w telefon różnych konfiguracji pakiet nadal nie działał. Nie odpowiadają na maile z reklamacją, rozmowy z konsultantami z BOA nieskuteczne, nie potrafią pomóc: odpowiadają regułkami i „w czym jeszcze mogę pomóc”
    Ogólna porażka. Szkoda nerwów, czasu i pieniędzy !!!

Dodaj swoją opinię