Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Luźne" przedłużenie umowy w Plusie

"Luźne" przedłużenie umowy w Plusie

WitekT 13 Marca 2007 11:23

0 0

Od 12. marca Plus uruchamia nową ofertę skierowaną jedynie do stałych abonentów, w którym pakiet usług można zmieniać na inny co 6 miesięcy.

Oferta ta umożliwia klientowi wybór jednego z poniższych produktów:
Pakiet Minut na SIM,
Pakiet Minut Plus na SIM,
Pakiet DWiW na SIM,
Pakiet Minuty/SMS na SIM,
Pakiet SMS na SIM,
Pakiet Minut na Konto (tylko klienci biznesowi),
Pakiet Minut Plus na Konto (tylko klienci biznesowi),
Pakiet Minuty/SMSy na Konto (tylko klienci biznesowi).

Umowa przewiduje kontrakt na 18 miesięcy i możliwość zmiany na dowolny (dostępny w tym czasie) produkt pakietowo-usługowy lub skorzystanie z wymiany aparatu.




Dotychczas wybierając produkt bądź usługę klient był zobligowany do korzystania z niego przez cały czas trwania kontraktu i nie miał możliwości wymiany aparatu w nagłym przypadku np. kradzieży czy zagubienia słuchawki.

Nowa oferta Plusa pozwala na dopasowanie usług do potrzeb klienta co 6 miesięcy. Wybrany pakiet można zamienić na inny, a w przypadku potrzeby wymiany aparatu oferta daje taką możliwość na ogólnie dostępnych warunkach. Po wymianie aparatu klienta zaczynają obowiązywać standardowe warunki, czyli kontrakt na 24 miesiące, bez możliwości zmiany oferty w czasie jego trwania.

Nadal będą funkcjonować standardowe oferty na 18 miesięcy, które są dotychczas dostępne.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~PLANET  2007-03-13 12:02:11  host: apn-99-84.gprspla.plusgsm.pl

    chriss: juz lepiej przedluz sobie na 12 badz 18 miesiecy z redukcja abonamentu, ewentualnie zmieniajac go uprzednio :) Ja po zmianie abo na inny i rabacie mam teraz 90 minut do wszystkich za 27,5 zl, slowem - calkiem niezle ;)

  • 0

    4. ~andkra1  2007-03-13 12:13:29  host: riviera.nat.student.pw.edu.pl

    a ja mam NP25 i w ramach przedłużenia na rok dostałem 1000min co miesiąc przechodzących na 4 miechy w DWiW teraz minuta wychodzi bardzo taniutko a bardzo dużo minut mi przepada bo nie wiem co z nimi robić co więcej moge je wykorzystać na połączenia konferencyjne ale nie mogę na transmisje danych z czego bym się bardziej cieszył ale nie jest źle...

  • 0

    5.  2007-03-13 12:33:33

    Mnie się w plusie nie podoba to że w taryfach NP nie ma sms'ów za 1gr, zawsze miałem to gdzieś ale ostatnio by się takie coś strasznie przydało, dzwonię do BOKu i co? Nie ma możliwości... Myślałem że szlag mnie trafi, płace co miesiąc terminowo dosyć duże rachunki i co nie mogę sobie takiej usługi włączyć co przysługuje jakiemuś żulowi z simplusem... Trochę się tych niedogodności nazbierało także kopnę ich w dupę w maju po 7 latach...

  • 0

    6. ~Karol  2007-03-13 12:54:34  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    loms: przez ebok mozesz aktywowac sobie na 6miesiecy comiesieczny pakiet MMSow do Plusa za 5zł brutto - za te oplate jest az 2500 MMSow do Plusa (rozliczane jako pakiet kwotowy 1000zł). Nad wyższością MMSów nad SMSami nie będę się rozwodził ;) Pozdrawiam.

  • 0

    7.  2007-03-13 12:57:50

    Ja będę miał chyba problem z plusem ... Bo mam maxprofita 30 i uruchomioną usługę na nim Iplus i za numer płace 100zł miesięcznie a boję się że jak będę chciał na nim umowę przedłużyć to będzie Plus mnie traktował jakbym miał rachunki za 30zł ... Czy ktoś z Was już przedłużał umywe na numerze z aktywnym Iplusem i co proponują ?

  • 0

    8.  2007-03-13 13:02:41

    Nie chce na tym numerze taryfę podnosić do maxprofit 100, chcę mieć niski abonament i iplusa aktywnego - mnoge nawet się zobowiązać że go nie wyłącze :) tylko pewnie w Plusie w umowach przedłużeniowych nie ma takiej opcji ?

  • 0

    9. ~reeg  2007-03-13 13:22:49  host: ekc15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szalony - od niedawna jest taka opcja - wybierasz przy przedłużeniu umowy Biznesklase 30 + iPlusa i masz ceny słuchawek jak przy abo ~ 100 zł. Tylko się upomnij o to przy okazji przedłużenia umowy.

  • 0

    10.  2007-03-13 13:26:33

    Szalony, ja bede mial ten sam problem tylko ze z BiznesKlasa 50 :) reeg - nie wiedzialem... ale iPlus jako usluga dodana czy np. trzeba brac jako dodatkowa karte bez modemu, z umowa na rok?

  • 0

    11.  2007-03-13 13:34:12

    Reeg- jeśli to prawda to znaczy że jeszcze ktoś w tym plusie myśli ;) rozumiem że to będzie aneks z zapisem np ze wybieram taryfę pewnie biznesklasa 30 bo plus preferuje biznesklase i usługę iplus 49 na dany okres ? Nie interesuja mnie dodatkowe karty :-) właśnie tak jak piszesz chce przedłużyć umowę z taryfą bk30+iplus49 i mieć ceny aparatów z półki bk100...

  • 0

    12. ~rino  2007-03-13 13:58:55  host: dub198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W orange pakiet można zmieniac co miesiąc w czasie trwania umowy bezpłatnie nie może być tylko niższy od tego co podpisało się umowę plus tylko z tym telefonem.

  • 0

    13. ~Karol  2007-03-13 14:02:10  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    Mi właśnie dziś Pani konsultant próbowała wcisnąć taryfę "Godziny". Powiedziałem, że nie zrezygnuję z taryfy NP85 i dopiero wtedy okazało się, że mogę wziąć rabat na abonament (40%) za przedłużenie umowy na kolejne 12 miesięcy. (Wcześniej babka twierdziła, że nie ma już rabatu na abonament). Oj kłamczuchy w tym Plusie :D

  • 0

    14.  2007-03-13 15:22:42

    edit, oczywiście chodziło mi o plan taryfowy godziny a nie NP.

  • 0

    15. ~  2007-03-13 15:35:07  host: 87-205-218-162.adsl.inetia.pl

    Nie napisali ile taka przyjemność zmiany pakietu będzie kosztować.

  • 0

    16. ~ahan  2007-03-13 15:58:16  host: apn-100-185.gprsbal.plusgsm.pl

    muszę przyznać że mi się podoba, szczególne że można wziąć telefon ;)

  • 0

    17.  2007-03-13 16:06:09

    no i fajnie - urozmaicenie tylko sprzyja a nie utrudnia współpracę między stronami umowy ;-) chriss - są i roczne nawet... Szalony - w Plusie w sumie myślą... Problemem są zbyt impulsywni, niedouczeni (w sensie oferty operatora) klienci, chcący już za darmo pół świata ;-) Jak wszędzie Karol - nie kłąmczuchy a niedouczeni, nierzetelni, leniwi itd.

  • 0

    18.  2007-03-13 16:42:58

    Wlo- w sumie masz rację :) no ja w sumie mogę wybrać bk50 i iplusa byle ofertę miał liczoną jak bk100 :) i by się nikt nie czepiał że chce coś za darmo ;) w czerwcu dam znać co mi wyjdzie ;)

  • 0

    19. ~  2007-03-13 17:16:11  host: 89-178.espol.com.pl

    W jaki sposob dodac pakiet mms-ow za 5 zl w plusie ??

  • 0

    20. ~reeg  2007-03-13 18:04:42  host: main.jds.net.pl

    Szalony, Homzik - tak jak piszecie, na jednej karcie sim jest uruchomiona Biznesklasa i iPlus49 jako usługa dodatkowa. Nie pamiętam tylko czy z samego iPlusa można zrezygnować w czasie trwania kontraktu, jutro w pracy moge sprawdzić.

  • 0

    21. ~szalony  2007-03-13 18:22:34  host: inet20908nb-3.eranet.pl

    Reeg- z góry dzięki za sprawdzenie :) pewnie nie można wyłączyć minimum przez rok albo dwa lata - choć w biznesie jest tak że po roku można taryfę na niższą zmienić więc może iplusa po roku można wyłączyć ?

  • 0

    22. ~Homzik  2007-03-13 20:02:10  host: apn-99-87.gprspla.plusgsm.pl

    Reeg - a mozna wziac tego drozszego iplusa, chyba 89? I czy moze iPlus jako dodatkowa karta sim, z kontraktem na 12 miesiecy i bez zakupu modemu tez daje jakis rabat?

Dodaj swoją opinię