Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lutowe TOP5 w sieci mPunkt

Lutowe TOP5 w sieci mPunkt

sirmark 4 Marca 2008 13:00

0 0
mPunkt opublikował listę najlepiej sprzedających się telefonów w swojej sieci w miesiącu lutym.

Najlepiej sprzedającymi się telefonami bez umowy były:
1. Nokia 1600
2. Nokia 1110i
3. Nokia 2760
4. Nokia 1112
5. LG KG275

Najlepiej sprzedającymi się telefonami z umową sieci Plus były:
1. Nokia 5200
2. Samsung SGH-E250.
3. Nokia 6300
4. Nokia 3500 classic
5. SonyEricsson W610i




Źródło tekstu: mPunkt     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~~Daro603  2008-03-04 13:47:33  host: p01-04.opera-mini.net

    Te telefony bez umowy to są chyba wielkie graty. Pisze że nokia 1600 niema nawet Gprs-u. Wiadomo że te telefony są dla takich którzy tylko dzwonią i smsują. Ale napewno dobrze jest mieć telefon który ma dużo przydatnych funkcji np aparat czy klijenta Email. Według mnie jak kupić to kupić sobje droższy ale dobry telefon. I najlepiej niekupować telefonu ze Dzojstickiem!!!.

  • 0

    6.  2008-03-04 13:49:04

    "Ludzie dalej wolą płacić mniej za gorsze produkty" - a czy Ty masz własną willę z basenem, porsche w garażu i opychasz się kawiorem? Moim zdaniem powyższe dane świadczą o tym, że Polacy po prostu nie są głupi i jeśli płacą za telefon z góry to nie marnują kasy na zbędne gadgety.

  • 0

    7. ~  2008-03-04 13:53:36  host: ligocka-k-ce.c192.msk.pl

    "jeśli płacą za telefon z góry to nie marnują kasy na zbędne gadgety." albo ich nie stać na droższe.

  • 0

    8. ~m  2008-03-04 14:03:59  host: aso219.internetdsl.tpnet.pl

    6: willę z basenem można tanio wybudować poza miastem, porsche można kupić za 60 tysięcy a kawior... wracając do telefonów: rozumiem że wg Ciebie ludzie potrzebujący telefonów wyższej klasy to idioci? Coś, co dla Ciebie jest zbędnym gadżetem, dla innego ważnym narzędziem. A idąc Twoim tokiem myślenia, to wszyscy powinniśmy jeździć maluchami, bo przecież też jeżdzą.

  • 0

    9. ~radek  2008-03-04 14:16:46  host: aaxh200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    szkoda że nie zrobili listy VASów, takich dodatków jak gry java czy czasoumilacz. pewnie ten ostatni najlepiej teraz działa. a co do telefonów z mpunktu to widac że chcą telefon do dzwonienia a nie do robienia fotek.

  • 0

    10.  2008-03-04 14:27:53

    m: czy ja pisałem, że "ludzie potrzebujący telefonów wyższej klasy to idioci"? po prostu uważam, że jeśli ktoś rozsądnie wydaje pieniądze, nie musi oznaczać, że ten ktoś jest biedny (co niektórzy forumowicze starają się sugerować).

  • 0

    11. ~mateo  2008-03-04 14:31:51  host: aso219.internetdsl.tpnet.pl

    10: no to w takim razie skoro tak napisali, to czemu do mnie kierujesz pytanie w Twoim poscie nr "6" ? ja wyrazilem nieco inne zdanie w "1".

  • 0

    12. ~Daro603  2008-03-04 19:12:07  host: p09-11.opera-mini.net

    Napewno każdy kupuje sobje taki telefon na jaki go stać. Jak ktoś ma dużo kasy to niekupi taniego telefonu, tylko kupi lepszy i droższy telefon. Też dużo ludzi korzysta w telefonie ze Internetu. Więc muszą kupować sobje takie trochę lepsze telefony.

  • 0

    13. ~tom884  2008-03-04 20:21:36  host: cbg252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Daro603 Tobie w telefonie z pewnością przydałby się słownik języka polskiego. Pzdr

  • 0

    14. ~Daro603  2008-03-04 21:47:46  host: p01-04.opera-mini.net

    Do tom884: Niepotrzebny mi jest żaden słownik!!!. Niewiem oco Ci chodzi???.

  • 0

    15.  2008-03-05 09:55:12

    Daro603: zycze wiecej dystansu do siebie i jeszcze wiecej pokory. Z jednej strony widac, ze jestes zielony w temacie (i ze masz niewiele wiecej, niz 10 lat, albo i to nie - przynajmniej na takim poziomie sie wyslawiasz), ale to nie jest problem, zawsze mozna pojsc na lekcje jezyka polskiego i sie doksztalcic. Z drugiej jednak strony bardziej martwi brak samokrytyki. Aha, radze przemyslec cos, zanim napiszesz, bo wieje ignorancja na kilometr :)

  • 0

    16. ~Daro603  2008-03-05 11:56:47  host: f142-158.opera-mini.net

    Do PLANET: Mam 20lat i Wogule niejestem zielony w temacie!!!. Jak chcesz wiedzieć to ja na telefonach bardzo się znam!!!. Naprawdę niewiem co złego napisałem. A kto jaki telefon sobje kupuje to jest jego przywatna sprawa!!!. Ale wiem że jak ktoś ma dużo kasy to kupuje sobje droższy i lepszy telefon. Tak jest tak samo ze autem. Ktoś bogaty niekupi sobje starego malucha za 300pln. Tylko kupi dużo lepszy samochód. Napewno też są tacy którzy są bogaci a kupują sobje jakiś tani telefon. I niemuszę iść na żadne lekcje języka polskiego!!!.

  • 0

    17.  2008-03-05 13:16:37

    Daro603: pozwolisz, ze nie uwierze, ze masz 20 lat. Ewentualnie pod warunkiem, ze masz duze braki w ortografii, interpunkcji etc. Moge ci wskazac pare bledow jezykowych, ktore zrobiles, o ile NAPRAWDE tego chcesz (jak moze wiesz, jednym z elementow netykiety jest nie wytykanie bledow w pismie innym osobom, poniewaz niektorzy moga byc np. dysgrafikami/dyslektykami - pomijajac skrajne przypadki, do ktorych ty sie chyba nie chcesz zaliczac ?). Co do twojej orientacji w temacie - jeszcze bardziej watpie w to, co piszesz. Gdybys sie nieco orientowal, nie pisal bys bzdur typu "Te telefony bez umowy to są chyba wielkie graty" (bo przeciez mozna kupic topowy telefon bez umowy za np. 30000 zl i wiecej - a to, ze _akurat_ w mPunkcie sa kupowane najczesciej takie modele, udowadnia tylko stara jak swiat prawde, ze tani towar bedzie kupowany w najwiekszej ilosci, bo jest najbardziej dostepny ; pomijajac fakt, ze przy najtanszych telefonach nie oplaca sie podpisywac umowy ORAZ to, ze takie telefony sluza praktycznie tylko do rozmow i wiadomosci tekstowych) ; "I najlepiej niekupować telefonu ze Dzojstickiem!!!." - jakies zle wspomnienia po SE ? ;) Jest wiele firm, ktore implementuje joye w telefonow - i nie wszystkie sa awaryjne ; "Jak ktoś ma dużo kasy to niekupi taniego telefonu, tylko kupi lepszy i droższy telefon." - no i tutaj znowu sie mylisz, bo jak wytlumaczysz fakt, ze kosmicznie bogaci ludzie kupuja tak tani model, jak Nokia 6310i ? :) Oczywiscie sa i rzeczy, o ktorych piszesz, a z ktorymi sie zgadzam... Niemniej jednak niektore twoje wypowiedzi po prostu zalamuja. Naprawde, zanim napiszesz komentarz, przeczytaj go jeszcze raz i zedytuj, jesli jest to konieczne. Poza tym nieglupim pomyslem byloby uzywanie jakiejs korekcji tekstu. Pozdrawiam...

  • 0

    18. ~Daro603  2008-03-05 14:01:45  host: p09-12.opera-mini.net

    Planet: Niemusisz wierzyć że mam 20lat. Niech Ci będzie tamto to źle napisałem. A że niewarto kupować telefonu ze dzojem to mi to mówiło bardzo dużo ludzi!!!. Nawet gość w komisjęGsm mi to powiedział. Sam mam Sony Ericssona K310i. On ma właśnie Dzojstick. Czesto on mi nawala... Wiem że te dzoje tak mają. I też gość w komisjęGsm mi powiedział że jak kupić to kupić troszkę droższy a lepszy telefon. Miałem dawniej siemensa c60. To on mi się dwa razy zepsuł. Gość w komisjeGsm mi mówił że siemensy to są tak naprawdę graty, bo w nich szybko siada oprogramowanie. Ja myślę że są to dobre telefony, ale to mają złe że szybko pada soft. Masz napewno rację że wszystko co jest tanie to się szybko sprzedaje. Ale jest dużo takich ludzi którzy jak kupują coś to kupują to droższe. Bo napewno co droższe to jest lepsze...

  • 0

    19. ~Daro603  2008-03-05 20:00:15  host: p08-10.opera-mini.net

    PLANET: Oczywiście że bez umowy można kupić telefon za 30000pln czy więcej. Kto ma dużo kasy to taki może sobje kupić. A ja tam napisałem graty bo czytałem info o tej noki 1600. Pisze że niema nawet gprs-u. Ja tej noki nigdy niemiałem. A to co ja piszę w swojch postach to Ty tego niemusisz komentować;-)

  • 0

    20.  2008-03-06 00:32:40

    Daro603: Skończ już i tyle w temacie

  • 0

    21.  2008-03-08 18:38:10

    Daro603: co do telefonu z joystickiem - to, ze czesc modeli SE ma problemy z joyem (od nie kontaktowania prawidlowe skonczywszy na lamaniu sie tychze), nie znaczy, ze kazda inna firma ma problemy z joystickami w swoich modelach. Ba - czesc SE ma dobrze dzialajace joye. Kolejna rzecz - Siemensy tez byly lepsze i gorsze... pakowanie wszystkiego do jednego wora to totalna bezmyslnosc. Ostatnia kwestia - cena. Jest takie przyslowie "nie wszystko zloto, co sie swieci" i ono idealnie obrazuje, dlaczego nie masz racji. Istnieja udane bardzo tanie modele i nieudane bardzo drogie. Wiec pisanie ze "napewno co droższe to jest lepsze..." jest idiotyzmem, mowiac wprost. Mala rada dla ciebie - nie opieraj sie tylko na zdaniu pojedynczych ludzi. Zasiegaj zdania jak najczesciej i pytaj sie jak najwiecej, ale przede wszystkim samemu mysl, wyciagaj wnioski (najlepiej kreatywne) i samemu sprawdzaj rzeczy, ktore cie interesuja (Google twoim przyjacielem ? chociazby...) Jesli chodzi o Nokie 1600 - nie ma GPRS (i nie "pisze" tam, tylko "jest napisane" - wybacz, musialem ci to wytknac), ale co z tego ? Jesli ktos nie potrzebuje - to co mu po takiej funkcji ? (tymbardziej, ze kazda funkcja wplywa mniej lub bardziej na cene, a takze na stabilnosc telefonu...) A komentuje twoje posty po to, zeby troche cie podedukowac... :)

  • 0

    22. ~Daro603  2008-03-09 11:25:21  host: p08-12.opera-mini.net

    PLANET: Masz rację. Jak komuś w telefonie niejest potrzebny GPRS to niemusi kupować telef ze gprs-em. Ja też dawniej miałem telefon bez tego, ale teraz dużo korzystam ze Internetu w telefonie, więc GPRS jest mi bardzo potrzebny. Napewno wiesz że transmisja CSD jest bardzo droga. Bo tam się płaci za czas połączenia, a gprs to się płaci za ilość odebranych i wysłanych danych. A co chodzi o te dzoje to ja niewiem jak jest w innych telefonach, ale wiem że dzoje w SE tak mają, czyli się psują... Ty chyba niewiesz jak to jest jak dzoj nawala!!!. Normalnie smsy pod złe numery się wysyłają i Wogule się wszystko PIERDOLI jak huj!!!. Ja tam w przyszłości wolę kupić telef bez dzoja. A to że siemensy się zawieszają i psują to napewno to wiesz.

  • 0

    23. ~Daro603  2008-03-09 11:43:56  host: p08-12.opera-mini.net

    PLANET: Wogule niezgodzę się ze Tobą ze tym że źle napisałem to że wszystko co droższe to jest lepsze. Dużo osób tak mówiło więc Ty Wogule niemasz racji!!!. Np w komisjeGsm telefon kosztuje 100pln a iden kosztuje 500pln To wiadomo że ten za 500pln jest dużo lepszy od tamtego!!!. Przecież tak jest ze wszystkim!!!. Też np najtańsze wino jest niedobre a dużo droższe jest dużo dużo lepsze. Ja tam zawszę wolę kupić np droższą wódkę niż pić te najtańsze;-)

  • 0

    24. ~Daro603  2008-03-09 14:00:34  host: p10-14.opera-mini.net

    PLANET: Trochę masz rację że niewszystko co jest droższe to jest lepsze od tańszego. Wiadomo można kupić drogi telefon a on może być zły. Czyli może się psuć i dzojstick może nawalać. A ten tańszy może działać bardzo dobrze. Ale to ja tak mówię ogólnie!!!. A to że gość ze komisuGsm mi powiedział żeby kupić trochę droższy a lepszy telefon to napewno dobrze to powiedział:-o Też dużo razy na forum ktoś pisał że jak kupić to kupić już coś dobrego. Mój wujek tak samo zawsze mówi. Teraz jak ktoś np kupuje sobje samochód to niekupuje malucha za 300pln tylko kupuje lepsze i droższe auto. Oczywiście są tacy którzy kupują malucha za 300pln Np mój sąsiad w poprzednim roku kupił malucha za 500pln. Ale jeździł nim tylko miesiąc. A teraz już kilka miesięcy on stoi tam zepsuty. I mi mówił że nieopłaca go się już naprawiać. I też mi mówił że jak kupić to kupić lepsze i droższe auto. Oczywiście malucha można sobje kupić, tylko kupić takiego za np 1500pln Tak żeby trochę nim pojeździć. Napewno tu mi przyznasz rację;-)

Dodaj swoją opinię