Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lumie z bezprzewodowymi ładowarkami w Play

Lumie z bezprzewodowymi ładowarkami w Play

WitekT 22 Stycznia 2013 19:00

9 1
Play rozpoczyna szerszą niż dotychczas dystrybucję Nokii Lumii 820 i 920. W promocji dodawał będzie też bezprzewodowe ładowarki.

nokia fatboym nokia dt

Do modeli 820 i 920 Play będzie dodawał:
  • podstawkę ładującą (model DT-900),
  • poduszkę do ładowania (model CP-603),
  • ładowarkę (model AC-301),
  • kabel do ładowarki (model CA-211).

Dodatkowo, do modelu 820 operator dodawać będzie obudowę umożliwiającą bezprzewodowe ładowanie (w modelu 920 jest to standard).


Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:

Tagi: fatboy | lumia | nokia | play

w sumie: 25
  • 0

    6. ~chmurek79  2013-01-22 19:39:23  host: acxq100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jest spotykane tylko na Telepolis- zamiast czytania newsów wyszukiwaniw literówek. Nie piszę tego ze złośliwości- ot takie spostrzezenie. Naprawdę - tytlko tutaj jest to tak widoczne, ale i tak to najlepszy portal o telekomunikacji.

  • 0

    7. ~  2013-01-22 19:46:49  host: host-89-228-60-180.elk.mm.pl

    Może jutro będą w ofercie na stronie, teraz późna godzina to pewnie nie ma co za bardzo liczyć na umieszczenie. Te gadżety też trochę kosztują. Na stronie nokia sklep cena tych wszystkich bajerów tutaj wymienionych to razem 300 zł. Zobaczymy jakie będą cen telefonów, ale wiadomo nie każdego stać na takie telefony.

  • 0

    8.  2013-01-22 19:48:49

    Bajer fajny. Telefon zapewne tez super. Jednak nokia ktora mialem jako ostatnia niech spoczywa w spokoju - wiecej nigdy :)

  • 0

    9. ~tho  2013-01-22 19:50:26  host: 83-168-94-215.static.espol.com.pl

    eee tam ;) SGS+ za 1zl ,w mixie 15zl na 24 miesiace rox! :D

  • 1

    10.  2013-01-22 19:52:58

    eee tam co z tego, że ten SGS jest tylko na papierze, liczy sie zdziw potencjalnego klienta w salonie kiedy okaże się, że ten telefon jest droższy o jakieś 800zł niż sądził :D

  • 0

    11.  2013-01-22 19:57:29

    @ tho - o czym Ty wogóle piszesz? mix za 15zł? W jakiej sieci?

  • 0

    12. ~  2013-01-22 20:16:43  host: host-89-228-60-180.elk.mm.pl

    @czajson Play ma takiego mixa, ale nie wiem czy to ich nowość przy zmianie oferty czy od dawna miał. Kumpel nawet go wziął matce i tam jakiś telefon za 1 zł z tej najniższej półki.

  • 0

    13.  2013-01-22 20:18:37

    @11 http://www.play.pl/telefony/Telefony/mix.html wybierasz opcje bez pakietu i masz mixa za 15zl, wybierajac tylko samsungi po rozwinieciu listy masz SGS+ za 1zl ;) calkowita kwota zobowiazania 360zl. http://i45.tinypic.com/2chqtg7.jpg

  • 0

    14.  2013-01-22 20:20:21

    z tego co widze jest tez neo v czy xperia ray w tej cenie. tylko niemal na 100% to blad na stronie internetowej ;)

  • 0

    15.  2013-01-22 20:25:55

    @6 Się czyta to się znajduje.

  • 0

    16.  2013-01-22 21:00:22

    Jestem za! Może w końcu ładowarki bezprzewodowe potanieją... Dotychczasowe 200zł (+80zł za obudowę do lumii 820) to trochę za duży wydatek żeby pobawić się w ładowanie bez kabli...

  • 0

    17. ~  2013-01-22 21:12:38  host: apn-37-247-245-219.dynamic.lte.plus.pl

    Dodajemy w promocji ładowarkę bezprzewodową do telefonu, którego w ogóle nie mamy na stanie. Super. Tak potrafi tylko Play.

  • 0

    18. ~  2013-01-22 21:13:36  host: 77-254-203-185.adsl.inetia.pl

    Ja trochę od stront technicznej. Z jednej strony promują oszczędzanie prądu i wyłączanie ładowarek z gniazda bo na jałowo z używają prąd a to wpływa na dwutlenek węgla itp, itp a tutaj nagle ładowarka bezprzewodowa która na 100 % generuje więcej strat przy przesyle niż zwykła na kablu a poza tym nie wierzę aby taką ładowarkę ktoś potem wyłączał po naładowaniu telefonu.

  • 0

    19. ~  2013-01-22 21:46:38  host: host-89-228-60-180.elk.mm.pl

    18 Czy ja wiem czy tutaj chodzi akurat o oszczędność. Raczej taki fajny bajer dla tych co na niego stać. Na allegro te podstawki sprzedają się. Z poduszką to 300 zł kosztuje to mniej ludzie kupują, ale zagranicą gdzie ludzie bogatsi bajer poduszka dobrze sprzedaje się. Co do strat to już chyba trzeba by sprawdzić. Może są w necie jakieś testy.

  • 0

    20. ~  2013-01-22 23:17:44  host: 62.152.146.230.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Podstawka ładująca model DT-900 to wydatek 199 zł, poduszka do ładowania model CP-603 kosztuje natomiast 298 zł więc razem daje to już ładną kwotę ;).

  • 0

    21.  2013-01-23 09:33:42

    #13 tylko, że tego telefonu nie ma już w żadnym salonie od bardzo dawna. Online też raczej tego nie zamówisz... :-( telefon widmo:-(

  • 0

    22.  2013-01-23 09:38:09

    Pisze że zaczynają "szerszą dystrybucję". Nowe Lumie były wcześniej w ofercie na życzenie.

  • 0

    23. ~wiitia  2013-01-23 10:03:05  host: 83.1.205.2

    wszystko pięknie tylko ten samsung jest w Cennik Telefonów o ograniczonej dostępności w Ofercie Nowy Play MIXtura III za złotówke jak pare innych ciekawych modeli dlatego jest za 1zł bo go poprostu nie ma

  • 1

    24.  2013-01-23 10:37:45

    Ja bym proponował felieton o telefon w Play a w zasadzie ich braku. Wystarczy poczytać choćby na ich forum wątek "telefony widmo". T asieć to kpina. Oferta na życzenie absolutna fikcja telefony nie do dostania na zamówienie. Przenieśli lumie do podstawowego oczywiście nadal nie dostępna i cena poszła w górę o ponad 500 stów w każdym abo.

  • 0

    25. ~wito  2013-01-23 23:37:42  host: v058813.home.net.pl

    Popieram Xavi, w playu JEST JEDNO WIELKIE NIC, mam firme w playu i użeram się z mini od 3 miesiecy o nowy aparat, mam kilka numerów i jedem się kończy, dzwoniłem do swojego handlowca i dzwoniłem i .... nic. Wkurw..ony w końcu powiedziałem DOść. Wpisałem w google i okazało się że w Polkomtlu z którego odszedłem 1,5 roku temu się na tyle pozmieniało że prawie wszystko jest. Polecam panów pod www.dlafirmplus.pl - zamówiłem telefom lumia920 i o dziwo był w 2 dni u mnie handlowiec z aparatem i umową na "gotowe" :)

Dodaj swoją opinię