Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lumia 950 XL z prezentem w T-Mobile

Lumia 950 XL z prezentem w T-Mobile

orson_dzi 11 Grudnia 2015 19:08

5 5

Długo oczekiwane, najnowsze Lumie 950 i 950 XL Dual SIM są już dostępne w T-Mobile.



microsoft lumia 950 Microsoft Lumia 950 Dual SIM, to smartfon z ekranem o przekątnej 5,2 cala i rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 808, 3 GB pamięci RAM i 30 GB pamięci wbudowanej. Do tego czytnik kart microSD (do 200 GB) oraz akumulator o pojemności 3000 mAh ładowany przez złącze USB Type-C (50% w 30 minut) lub indukcyjne. Główny aparat o rozdzielczości 20 Mpix został wyposażony w optyczną stabilizację obrazu, optykę ZEISS, filmy 4K i doświetlenie z trzech diod RGB.




microsoft lumia 950 xl dual sim Większa Microsoft Lumia 950 XL Dual SIM ma ekran o przekątnej 5,7 cala tej samej rozdzielczości, mocniejszy procesor Snapdragon 810 i większy akumulator o pojemności 3340 mAh.

Oba modele - zarówno Lumia 950, jak i większa Lumia 950 XL - są dostępne w T-Mobile w opcji Dual SIM oraz białej i czarnej wersji kolorystycznej. Smartfony są dostępne dla klientów biznesowych i indywidualnych w cenie od 9 zł.

Dodatkowo osoby, które wybiorą Lumie 950 XL otrzymają bezpłatnie stację dokującą HD-500, która rozszerzy funkcjonalność telefonu i przetransformuje smartfon w stanowisko do wygodnej pracy. Wszystko dzięki temu, że do stacji można podpiąć zewnętrzny ekran, klawiaturę i mysz i cieszyć się z funkcjonalności Continnum pakietu Office. Wystarczy tylko zarejestrować swój telefon na stronie Microsoftu.

Źródło tekstu: T-Mobile; wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | microsoft lumia 950 xl

w sumie: 23
  • 1

    5. ~adolf  2015-12-11 20:33:00  host: 157.25.200.228

    piękny telefon tylko troche drogi ale jak chce się mieć taki sprzet to trzeba zapłacić , wart tej ceny

  • 3

    6.  2015-12-11 20:49:16

    Mimo iż bardzo lubie Windows Phone, to za ten telefon dałbym max. 800 zł, reszta to podatek od nowości.

  • 0

    7.  2015-12-11 22:10:55

    Dzisiaj macałem ten telefon w sklepie i tak jak piszą przedmówcy, nie wart tych pieniędzy. Wykonanie na poziomie budżetowca. To chyba pierwszy dual dostepny w ofercie operatorów?

  • 1

    8. ~  2015-12-11 23:54:52  host: 109241044022.gdansk.vectranet.pl

    W każdej nowości połowa ceny to premia za nowość, co w tym dziwnego. Za pół roku będzie za połowę ceny albo i mniej.

  • 0

    9. ~Adam  2015-12-12 00:17:02  host: user-94-254-129-16.play-internet.pl

    Karty microSD są już do 2TB???

  • 0

    10. ~Don Pedro  2015-12-12 02:46:38  host: 89-72-69-140.dynamic.chello.pl

    Do: Adama: nie ma jeszcze kart 2 TB, chyba największe mają 200 GB, ale specyfikacja SDXC pozwala na taką wielkość

  • 1

    15. ~Partyzant  2015-12-12 09:32:17  host: jerome.yoxa.pl

    Poczekam do maja,może co spadnie z ceny bo puki co kosmiczna cena....

  • 0

    16. ~  2015-12-12 10:08:00  host: 212.160.172.83

    za dobre rzeczy trzeba płacić :) a jak czytam o tych tel. z chin to płakać mi się chce.... oszczędzacie na telefonach a kupujecie bluzy adasia made in china za 300 zł przepłacając tym samym gdzie tu logika?

  • 0

    17. ~mm  2015-12-12 10:23:44  host: user-94-254-145-180.play-internet.pl

    Dobrze, że pojawiają się w ofertach operatorów wersję dual sim. Może za trochę będzie jak z WiFi. Kiedyś operatorzy niechętnie na to patrzyli w sprzedawanych przez siebie telefonach a teraz to standard.

  • 1

    18. ~Ja±  2015-12-12 10:41:51  host: n07-01-01.opera-mini.net

    16). Ja nie oszczędzam; kupiłem ostatnio nie-smartfona za 200zł
    :-)

  • 1

    19. ~DRECH  2015-12-12 10:47:34  host: apn-46-77-124-68.dynamic.gprs.plus.pl

    Do Micho. To nie pierwszy tel dual sim u operatorow. Plus dwa lata temu dawal dual sim KAZAM 3,4, i 5.

  • 0

    20.  2015-12-12 11:00:09

    Ciekawe jak w salonie reklamują taki dual sim swoim klientom..?
    Tu ma pan dwa sim, jeden na ,,nasz" net, drugi na ,,nasze" rozmowy? czy: Tu ma pan jeden sim awaryjny
    ;-)

  • -1

    21. ~~~  2015-12-12 12:39:42  host: ajc115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe przez kogo "długo oczekiwane"? Ja na te telefony nie czekałem.

  • 0

    22. ~Dualsim  2015-12-12 13:48:07  host: public-gprs517050.centertel.pl

    Ludziska, dualsim u operatorow to juz nie taka egzotyka. Jakis czas temy byla bodajrze 640 z dualsim u ktoregos z opow. Ostatni hit sprzedazowy huawei p8 lite to tez dual sim, nie wspominajac juz o kilku modelach alcatela.

  • -1

    24. ~Marek  2015-12-12 15:21:42  host: public-gprs517043.centertel.pl

    Ja tam wolę na wolnym rynku z dobra ceną: http://tlp.is/8fb

  • -1

    30. ~wlo  2015-12-13 08:44:10  host: apn-5-172-252-15.dynamic.gprs.plus.pl

    T-Mobile to słaba sieć a w takim dualsimie można pomylić sie kto dzwoni i do kogo to jest na przykład czy do męża czy do żony jak wezmą taki aparat.

  • 0

    31. ~krs1  2015-12-14 11:26:18  host: 65d84cbf88.rev.snt.net.pl

    Orson: to żadna promocja T-Mobile (jak sugeruje temat), tylko promocja Microsoftu. Do końca stycznia 2016 lub wyczerpania zapasów dają HD-500 za free wszystkim nabywcom 950XL (w wolnej sprzedaży również).
    http://tlp.is/8ff

  • 1

    32. ~  2015-12-14 13:34:55  host: acww238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bardzo fajny telefon, miałem okazję testować i zrobił dobre wrażenie.

  • 0

    33.  2015-12-14 13:50:35

    @32 Pewnie, że fajny. Tylko ludzie są uprzedzeni. Stacja dokująca jest bajer niesamowity. Mam teraz S5 i jak go się podłączy do monitora to jest wierna kopia pulpitu z telefonu. W 950 jest natomiast oddzielny pulpit normalnie gotowy do pracy. Office działa bajka. No i w końcu jest flagowieć z miejscem na kartę pamięci, nie wspominając o dodatkowym SIM. Cena na pewno spadnie bo MS będzie zależało na jak największym nasyceniu rynku W10.

  • 1

    34. ~Fineas  2015-12-15 08:59:23  host: public-gprs353603.centertel.pl

    Bawiłem sie w trakcie konferencji organizowanej przez microsoft i musze przyznac, ze chyba najciekawsza lumia z jaka mialem do czynienia. Fajnie, ze zaczyna pojawiac sie w ofertach. Powaznie zastanowie sie, czy sie na nia nie przesiasc.

Dodaj swoją opinię