Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lumia 540 od lipca w Polsce za 579 zł

Lumia 540 od lipca w Polsce za 579 zł

LuiN 19 Czerwca 2015 14:00

12 4

Na początku lipca Microsoft wprowadzi na polski rynek wyposażone w ekran HD Lumie 540 i 540 Dual SIM. Sugerowana cena detaliczna to 579 zł.

microsoft lumia 540 microsoft lumia 540 microsoft lumia 540 microsoft lumia 540

Lumia 540 do zaoferowania ma 5-calowy ekran o rozdzielczości HD (IPS LCD, 294 ppi), Snapdragona 200 z czterema rdzeniami Cortex-A7 1,2 GHz i grafiką Adreno 302, 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej (jest czytnik kart), główny aparat 8 Mpix z diodową lampą, przedni aparat 5 Mpix z szerokokątnym obiektywem, HSPA+DC (pobieranie do 42,2 Mb/s), GPS z GLONASS, Bluetooth 4.0, Wi-Fi b/g/n z obsługą DLNA i radio FM.




Wymienny akumulator 2200 mAh oferuje do 15 godzin rozmów w sieci 3G. Dodatkowy mikrofon zapewni wyższą jakość połączeń dzięki usuwaniu szumu otoczenia w czasie rozmowy.

Telefon będzie miał początkowo zainstalowany Windows Phone 8.1, który później zostanie zaktualizowany do Windows 10.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony

Źródło tekstu: Microsoft, wł     

w sumie: 36
  • 0

    19.  2015-06-19 18:21:00

    18).
    za 250zł dobry tel + lte ???
    O:-)

  • 0

    21. ~LTE  2015-06-19 18:40:16  host: 213.158.218.16.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Calm7 - Proszę http://tlp.is/6of

  • 0

    22. ~  2015-06-19 18:44:44  host: user-94-254-145-118.play-internet.pl

    Pewnie niedlugo pojawi sie wersja z LTE za pare groszy wiecej i kazdy bedzie zadowolony : ) a ja sie zastanawiam czy go nie kupie do nawgacji .

  • 0

    24. ~LTE  2015-06-19 18:51:38  host: 213.158.219.123.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @23, I tak cena telefonu drastycznie spadnie na każdym stracisz więc po co przepłacać.

  • 1

    26. ~tomaszk-poz  2015-06-19 20:27:09  host: apn-77-112-35-19.dynamic.gprs.plus.pl

    6 stów i brak diody, która się przydaje jako latarka. Dno.

  • 0

    27. ~Centurion  2015-06-19 21:33:17  host: public-gprs516392.centertel.pl

    do "LTE" (18. & 21.) : Jaja sobie robisz?! Proponujesz jakiego badziewnego chinola no-name, bez wsparcia, praktycznie bez gwarancji, który jako tako podziała przez co najwyżej kilka miesięcy, a później w najlepszym wypadku totalnie się zamuli, a w gorszym padnie i będzie się nadawał do wyrzucenia.
    Poza tym dolicz sobie do ceny cło i koszty transportu!

  • 0

    29. ~iphone  2015-06-19 22:36:53  host: user-94-254-198-166.play-internet.pl

    jaka bieda.....az przykro czytac....

  • 0

    30. ~dj1910  2015-06-20 00:08:37  host: pc-57066.zdnet.com.pl

    Pewnie znów dotyk będzie źle działał jak w 535 albo w kieszeni digitizer pęknie. Unikajcie tego syfu !!

  • 0

    31. ~  2015-06-20 07:35:08  host: axg113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @27, gosciu teoretyzuje. Poczyta cos na necie, cos mu tam swita, popodnieca sie cyferkami, a pozniej znawce rznie. Padlo i tyle. Ale jest grupa osob ktora wychwala pod niebiosa takie chinskie buble, bo mysli ze interes zycia zrobila. Przeciez na papierze lepsze, a ile tansze. A ze sie tnie, bez wsparcia, wykrzacza sie, muli, zdjecia po mimo tych 15 mega pikseli wychodza jaoby kaszanka byly robione to nic. Wazne ze nie jestem glupi i nie przeplacilem. W koncu motto wszystkich polskich cebulakow to: "Za darmo to i ocet slodki"

  • 0

    33.  2015-06-20 18:03:10

    A ja tam wolę mojego SOUL 2, ma tę samą specyfikację tylko nieco mniejszą baterię.

  • 0

    34. ~pabloki  2015-06-20 19:02:33  host: 213.158.222.60

    czy ktoś wie czy ten wyświetlacz jak będzie miał rysę to przestanie reagować na dotyk? miałem samsunga i rysa na wyswietlaczu od kluczy spowodowała że nie działal czujnik dotyku. czy tu tez tak jest?

  • 0

    35. ~Fokus  2015-06-20 20:09:20  host: n27-04-01.opera-mini.net

    @34. To zależy czy to rysa od przejechania po ekranie np. kluczami, czy też przejechał po nim tramwaj... ;-)

  • 0

    36. ~pabloki  2015-06-20 21:48:30  host: 213.158.222.60

    czy ekran dotykowy w lumii 540 bedzie działaał jak porysuje sie kluczami ? po prostu telefon jest w cenie około lumii 640 i jestem ciekaw czy nie bedzie jak w moim samsungu - rysa od kluczy i dotyk nieaktywny, naprawa pozagwarancyjna. 540 jest podobna do 640 z ta różnicą że 540 nie ma szkła gorilla ale za to ma lepszy przedni aparat. nie wiem jak zachowa sie ten typ modułu dotykowego (w 540) przy rysach . jak ktoś wie to niech napisze bo cena i parametry lumii540 przemawiają za jej zakupem natomiast późniejsze serwisowanie uszkodzonego dotyku przemawiało by za kupnem jednak 640 z mocniejszą ochroną eliminuje raczej ryzyko serwisowania.

    @34 nie ironizuj.

    @33 tylko że SOUL2 na 3G szybciej żre baterię a czas 3,5 h rozmow w 3G to raczej bajkowy, do tego dochodzi brak aktualizacji do win 10 ,że niby do Soul2 jest serwis door to door - przy tak niskiej cenie to chyba moga stwierdzac że telefon zalany z winy uzytkownika . Jeśli lechpol dałby mi na test do zepsucia telefon to wtedy uwierzę. przecież to brandowany chińczyk z katalogu. Ale widziałem inne krugery i ładnie sie prezentują tylko ciemny wysiwetlacz psuł efekt.Tak to można sie licytować . Ja dla kontry powiem że nokia 630 ma większą pewnośc i jest minimalnie gorsza od krugera. oczywiście każdy z nas ma racje .

  • 0

    38. ~pabloki  2015-06-20 22:19:39  host: 37.30.47.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @37 a ja wiem ktos ty i co teraz?

  • 0

    39. ~  2015-06-20 22:23:26  host: public52765.xdsl.centertel.pl

    kosztuje tyle co 640 - wolałbym 640 - ale gdyby wymiary były nieco mniejsze - nie potrzebuję deski do krojenia

  • 0

    47.  2015-06-20 23:27:37

    Odnośnie artykułu, czy można powiedzieć że WP nabiera siły i jest warty wzięcia go pod uwagę?
    Kończą mi się w grudniu 2 umowy i zastanawiam się nad tym systemem.

  • 0

    48. ~ziomson  2015-06-20 23:36:22  host: 81.219.84.18

    Wyglada na to, że WP nabrał sił, sam mam androida od zawsze ale planuje komus w domu doradzic zakup tego systemu, by moc go juz przetestowac na poważnie. W low-endach (535,532) wygladaja ich telefony najlepiej na papierze.

  • 0

    55.  2015-06-22 08:34:48

    @ 37 - Bateria w SOUL2 wystarcza mi na cały dzień spokojnie przy moim użytkowaniu więc nie narzekam ;-) A mam go już parę miesięcy i nadal działa i wygląda jak nówka. Ten telefon ma fabrycznie naklejoną folie więc o ekran się nie boję a jest tak smukły że używa się go bardzo wygodnie nie to co mój drugi telefon lumia 535 :-)

  • 0

    56. ~Darek  2015-06-22 12:40:38  host: 195.116.187.216

    Bardzo ładny sprzęt i na pewno będzie super działał, chyba że trafi w ręce np. mojej Żony. Ona jest w stanie udowodnić że każdy sprzęt się wiesza xD

  • 0

    57. ~  2015-06-22 17:49:16  host: apn-95-40-58-128.dynamic.gprs.plus.pl

    A kiedy Telepolis napsze o Lumiach Cityman,Talkman,Guilin,Honjo,Saana i Saimaa.

Dodaj swoją opinię