Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Luksusowa reklama Play Online

Luksusowa reklama Play Online

WitekT 28 Sierpnia 2009 09:57

0 0
Play rozpoczyna telewizyjną promocję nowej opcji Play Online z limitem transferu 2 GB i prędkości do 512 kb/s.

O nowej ofercie Play Online szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.





Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 67
  • 0

    48. ~  2009-08-28 15:59:52  host: v02-05.opera-mini.net

    @47 dobra odp..moze i mieszkam na zadupiu ale wnerwia mnie ze raptem 1km dzieli mnie od zasiegu gsm/3g play;)..niestety to sie raczej nie zmieni..heyah ostro atakuje net.modem za200pln..play moze we wrzesniu sie wysili na pakiety pol w mix i pf?pamietajcie fani play-imieniny play od3do15wrzesnia.moze wtedy?mirekb

  • 0

    49.  2009-08-28 16:43:26

    Reklama świetna, jedna z lepszych jaką widziałem. Również "żaluzję" o Klausie odebralem poprawnie. Szkoda że Hartmann słaby z polaka :) Luksus ktory sobie cenię - też dobre.

  • 0

    50.  2009-08-28 16:46:00

    Co do samej tej oferty to wiadomo, że jest ona skierowana do ludzi, ktorzy najmniej wymagają i najmniej chca zapłacić za mobilny net. 512kb/s spokojnie wystarczy do przegladania netu, GG, chatów, email i wielu innych rzeczy. Limit miesieczny 2Gb też jak za tą cenę jest bardzo ok. Kto chce wiecej i szybciej ten w Play może wybrać coś lepszego i droższego.

  • 0

    51.  2009-08-28 16:46:23

    48. Heyah ostro atakuje net? Buhehehe. 2gr/100kb to żadna rewelacja, jak na dzisiaj. 44. Jeśli ktoś ma taniej od ciebie to od razu jest debilem?

  • 0

    52.  2009-08-28 16:46:55

    rcicho: Hartmann całkiem nieźle mówi po polsku i wszystko rozumie - on studiował w Polsce razem z żoną. Co do reklamy, to ja tam widzę więcej "żaluzji" do paru innych osób, ale podobno to nie było celowe...

  • 0

    53. ~Bartek  2009-08-28 17:34:28  host: ip-94-42-41-114.multimo.pl

    Hahaha, dobra reklama ;-)

  • 0

    54.  2009-08-28 18:17:49

    Witek - Hartmann przyszedł do Ery jakies 2-3 lata temu prosto z Węgier. Nie kojarzyłem go z naszym krajem, nie wiedziałem że u nas studiował. Zapamiętam. Dzięki.

  • 0

    55. ~bambo  2009-08-28 19:27:21  host: 188.33.8.227

    haha, jacuzzi burka klausa, haha. Mocna rzecz :)

  • 0

    56. ~gość  2009-08-28 19:33:30  host: acv227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Powinni w tej raklamie pokazać wielkiego grubasa który biega z laptopem i szuka zasięgu Play - na koniec byłby smukłym playboyem:) i mógłby powiedzieć "warto było zaufać Play - maili nadal nie odebrałem ale Play to najtańsza kuracja odchudzająca". Wtedy miałoby to sens i było wiarygodne:)

  • 0

    57.  2009-08-28 20:21:12

    WitekT: Ciekawe, jakie jeszcze "przypadkowe" "żaluzje" i do kogo są w tej reklamie? Hehe! Może jakaś do Pana, jak kto niektórzy piszą B(a)ca lub jeszcze kogoś innego? Hehe!

  • 0

    58. ~tesla  2009-08-28 22:12:58  host: nat2-72.ghnet.pl

    Reklama równie miałka ja poprzednie z Brucem Lee i playboyami w kominiarkach okradającymi ludzi. Ale chyba nikt nie oczekiwał reklam na miarę kabaretu Mumio. Co do tematu narodowości niektórych członków zarządów W3, któremu baranowi się ubzdurało że P4 jest Wszechpolską Korporacją że właśnie to wytyka...

  • 0

    59. ~ba  2009-08-28 22:42:33  host: 188.33.8.227

    tak mamy w poważaniu mumio bo się za bardzo kojarzy z Plusem, największą przez chwilę i najgorszą zawsze siecią. Plus to żal :)

  • 0

    60.  2009-08-28 22:53:35

    rogmaniek: a choćby fortepian na początku... :-)

  • 0

    61. ~  2009-08-29 01:04:39  host: p05-11.opera-mini.net

    Fajna oferta! Dobra robota!

  • 0

    62. ~  2009-08-29 09:15:23  host: v01-15.opera-mini.net

    @60 pani od muzyki?mirekb

  • 0

    63. ~denis  2009-08-29 10:19:01  host: 213-92-168-168.serv-net.pl

    niebardzo rozumiem, o co wam chodzi z tym zasięgiem Play. Gdzie się nie ruszę to mam jego zasięg. Na wioskach pewnie nie można korzystać, ale nadal są (niestety 2x droźsi) inni operatorzy. Mobilność nie musi oznaczać, że jest internet w kopalni węgla 4 km pod ziemią.

  • 0

    64. ~smoku  2009-08-29 11:32:23  host: ip-213-17-201-42.netia.com.pl

    przede wszystkim to internet w Play nie jest mobilny i nigdzie tego nie oglaszaja...

  • 0

    65. ~get  2009-08-29 13:00:01  host: host-81-190-119-120.gdynia.mm.pl

    hehe świetna reklama :D oferta też :] @63 - też nie wiem o co im chodzi, o zasięgu internetu play to chyba piszą głównie konsultanci W3 tutaj, bo ja też od dawna używam play a mój telefon mi pokazuje czy jestem w sieci play czy plusa i prawie nigdy nie przechodzi na plusa, fakt że jak się jedzie przez wiochy czasem się przełączy, ale jak ktoś przebywa głównie w dużych aglomeracjach to w play ma najtańszy internet - i tyle

  • 0

    66. ~Scorpions  2009-09-02 18:22:51  host: evdo-78-30-105-95.subscribers.sferia.net

    jakuzzy Klausa xDD

  • 0

    67.  2009-09-03 16:25:28

    Nie wiem ale z tego co widze to internet w Play jest juz na serio mobilny, a nie tylko pseudomobilny. Jestem na wsi w Borach Tucholskich. Wg. Mapy zasiegu Play Online najblizszy NodeB jest oddalony o 30 kilometrow i ze zdziwieniem wlasnie stwierdzam ze na tej zabitej dechami wiosce gdzie nawet nie dochodzi asfaltowa droga Play Online dziala na dwie kreski a czasem nawet cztery jak wejde pietro wyzej. Dziwne.

Dodaj swoją opinię