Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Luksus na okrągło - Motorola Aura

Luksus na okrągło - Motorola Aura

LuiN 22 Października 2008 18:18

0 0

motorola aura Motorola Aura to telefon niezwykły. Pierwszy z okrągłym ekranem, na którego średnicy mieści się aż 480 pikseli i to mieniących się 16 mln barw. Perfekcyjny, szwajcarski mechanizm rotacyjny, 62-karatowa, szafirowa osłona ekranu i wytrawiane chemicznie wzory na obudowie - za to wszystko przyjdzie nam zapłacić okrągłe 2 tys. dolarów.

Motorola Aura to telefon kategorii luksusowej, producent chce trafić w gusta klientów, którzy do tej pory wybierali telefony linii 8800 Arte Nokii. Nierdzewną stal Aury wzmacnia powłoka PVD, stosowana między innymi do wzmacniania ostrzy narzędzi.

motorola aura motorola aura motorola aura motorola aura

Ekran o średnicy 1,55 cala, gdzie na średnicę tą składa się aż 480 pikseli, gwarantuje niespotykaną ostrość obrazu. To pierwszy okrągły panel LCD wyświetlający 16 mln kolorów, który trafia do telefonu komórkowego - reklamuje producent. Dostajemy także 2GB pamięci wewnętrznej, aparat 2 Mpix i odtwarzacz muzyczny.




Mechanizm rotacyjny przygotowali szwajcarscy naukowcy, wykorzystuje on precyzyjne i trwałe elementy z włókien węglowych. Nowe ostrze Motoroli - następca dawno już zapomnianej Motoroli V70 - trafi do sklepów w grudniu. Chyba czas napisać list do św. Mikołaja.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Motorola, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2008-10-22 19:53:58

    wyjątkowe paskudztwo nawet za złotówkę bym tego nie wziął

  • 0

    5. ~  2008-10-22 20:10:05  host: hyp-g-81.pabianice.msk.pl

    przypomina mi trochę starego siemensa M30 (kategoria low-end), inaczej mówiąc pokraka jakich mało.

  • 0

    6. ~  2008-10-22 21:24:23  host: awa50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cena sama w sobie nie jest przeszkodą w dystrybucji. Niszowa marka Vertu ma po jednym dystrybutorze w "Gdanzk", "Katowice" i "Poznaň" oraz po 2 w "Krakow" i "Warszawa" (oryginalna pisownia nazw miast).

  • 0

    7. ~  2008-10-22 21:34:41  host: user7.94.udn.pl

    Ciekawe czy trzeba ją rozkładać, żeby odebrac rozmowe?..

  • 0

    8. ~Th0mas  2008-10-22 21:40:03  host: arc246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://www.youtube.com/watch?v=_6b8p1AzG84&feature=related

  • 0

    9. ~  2008-10-22 22:08:18  host: ip187-200.ghnet.pl

    rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    10.  2008-10-22 22:16:57

    Th0mas - rzadko mi się marzą telefony z linii "pieruńsko drogi fashion&luksus" - ale ta motorola coś w sobie ma. Szczególnie po wywołującym stany podzawałowe teście z kluczami na filmiku:)

  • 0

    11. ~Alquana  2008-10-23 13:16:43  host: cc.azsoft.pl

    Po rozłożeniu and ekranikiem tworzy się niepotrzebna przestrzeń, które to rozwiązanie akurat mi isę nie podoba...ale trzeba przyznać, telefon coś w sobie ma ;D

  • 0

    12. ~  2008-10-23 13:57:29  host: pc4.internetdsl.tpnet.pl

    Projektant był albo pijany albo zacpany :P

  • 0

    13. ~Anka  2008-10-23 16:01:36  host: hnr110.internetdsl.tpnet.pl

    Totalnie mi sie nie podoba... Ani nie jest szczególnie funkcjonalny, ani tym bardziej ładny... Jest zwykłym telefonem z kolorowym wyświetlaczem, okrągłym wyświetlaczem kosztujący, jedynie 2000$

  • 0

    14. ~xxx  2008-10-23 20:54:52  host: ehd193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    list do Mikołaja - ludzie listy piszą... a Mikołaj na to... ^#!$$^*@#$#%&*()*(&

  • 0

    15. ~xxx  2008-10-23 20:55:28  host: ehd193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    cd. btw mi nie przyjdzie płacić za ten fo bo go nie kupuję :)

  • 0

    16. ~xxx  2008-10-23 20:56:28  host: ehd193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciągle coś przychodziu mi na myśl: w oranżadzie będzie w ofercie opisane jako TYLKO 2 tys. dolarów.

  • 0

    17. ~exclusive FAN!  2009-01-18 11:14:15  host: chello089079189132.chello.pl

    już jest! http://www.allegro.pl/show_item.php?item=533227875

  • 0

    18. ~Modzik  2009-02-22 11:33:09  host: net0.studiofx.biz

    Beznadzieja. I oni na allegro chcą za nią 6.5k zł? Kto to kupi, skoro za miesiąć za 1600 zł będą na allegro LEKKO UZYWANE. Poza tym za takie parametry dawać 6.5k, za to mozna kupić całą reklamówkę DUŻO LEPSZYCH telefonów.

  • 0

    19. ~hansolo  2009-03-09 10:51:40  host: inet20908nb-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    W tym telefonie nie chodzi tylko o parametry i bardzo dobrze, bo dla wielu ludzi liczy się też coś poza technicznymi aspektami - nieprawdopodobny design, telefon który na pewno nie pozostanie niezauważony. I to mi się bardzo w aurze podoba.

  • 0

    20.  2009-04-01 20:13:58

    w orange dla firm miedzy 5 a 2 tysiace zł. telefon super ale chyba za drogi

  • 0