Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lucent wykona audyt w PTC

Lucent wykona audyt w PTC

WitekT 14 Lutego 2005 14:35

0 0
Lucent Technologies podpisal z Polską Telefonią Cyfrową kontrakty na audyt sieci 3G oraz na utrzymanie i wsparcie radiowej sieci szkieletowej SDH.

PTC zleciła Lucentowi przeprowadzenie audytu sieci pilotażowej 3G UMTS, która została uruchomiona w Warszawie i okolicach pod koniec sierpnia 2004, i porównanie jej funkcjonowania ze standardami branżowymi.

PTC i Lucent przedlużyły istniejący kontrakt na utrzymanie i wsparcie radiowej sieci szkieletowej Nera SDH. Kontrakt został podpisany wiosna zeszlego roku.


Źródło tekstu: Lucent     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~psia  2005-02-14 14:51:00  host: 213.199.218.2

    to te 5 anten na krzyz wymaga audytu i kontorli jakosci mojo jojo :) i porownanie ze swiatowymi standardami to cio kupili antenki u ruska?? czy na stadionie :):)):)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-172-79.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy skandale związane z Facebookiem doprowadzą do jego końca?

[Aktualizacja] Współzałożyciel WhatsAppa zachęca do usunięcia konta z Facebooka

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet