Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lucent rozszerza umowy ramowe z TP

Lucent rozszerza umowy ramowe z TP

sirmark 8 Marca 2006 17:17

0 0

Lucent Technologies poinformował o rozszerzeniu trzech istniejących umów ramowych z Telekomunikacją Polską, na dostawę rozwiązań dostępowych, komutacyjnych i usług dla sieci TP. Umowy zostały rozszerzone o 30 milionów euro (36 mln dolarów), a ich ważność przedłużona do końca 2006 r.

W ramach tych umów Lucent będzie w dalszym ciągu dostarczał TP koncentratory dostępowe Stinger DSL i systemy dostępowe AnyMedia z oferty Accelerate Next Generation Communications Solutions Lucenta, sprzęt i oprogramowanie pozwalające zwiększyć pojemność zainstalowanych w sieci TP central 5ESS, oraz usługi instalacyjne, integracji sieci i wsparcia technicznego świadczone przez Lucent Worldwide Services.
Dostarczane przez Lucenta dostępowe AnyMedia wykorzystywane są przez TP do świadczenia podstawowych usług transmisji głosu i danych, głównie dla mieszkańców nowopowstających osiedli w całym kraju. Koncentratory dostępowe Stinger DSLAM wykorzystane są na potrzeby usług "neostrada tp" i "dostęp do Internetu DSL tp". Obie te oferty usługowe umożliwiają szybki dostęp do internetu i stanowią podstawę do wprowadzenia - w najbliższej przyszłości - nowych usług, takich jak "Triple Play" - usługi łączące w sobie transmisję głosu, danych i wideo, w tym IPTV i Video-on-Demand.

Źródło tekstu: Lucent Technologies     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet