Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LTEch Hunter - mobilna gra dla Plusa od Looksoftu

LTEch Hunter - mobilna gra dla Plusa od Looksoftu

LuiN 12 Listopada 2012 14:31

0 0

ltechmW Google Play oraz App Store dostępna jest mobilna gra LTEch Hunter przygotowana przez agencję marketingu mobilnego Looksoft dla Plusa. W zabawie wykorzystano technologię rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality). Celem jest promocja super szybkiego internetu LTE dostępnego w ofercie Plusa.

Użytkownicy smartfonów z systemem operacyjnym Android oraz iOS mogą rywalizować ze sobą w przestrzeni łączącej świat rzeczywisty z wirtualnym. Dzięki zastosowaniu rozwiązań Augmented Reality, gracze widzą na ekranie swojego telefonu stwory zwane LTEchami, nałożone na realne obrazy zarejestrowane kamerą smartfona. Zadaniem w grze jest schwytanie jak największej liczby LTEchów.

LTEch Hunter jest elementem w ramach zabawy, którą Plus przygotował dla klientów. Bohaterami akcji są LTEchy, czyli bardzo szybkie stwory, które przyczyniły się do stworzenia nowego standardu transferu danych - LTE. Operator telekomunikacyjny wykorzystuje postaci do promowania swojej oferty szybkiego Internetu mobilnego LTE. Działania obejmują m.in. gry w serwisach społecznościowych i mobilnym internecie oraz konkursy z nagrodami.
Mobilną grę LTEch Hunter można pobrać bezpłatnie w Google Play i App Store lub skanując kod QR umieszczony na profilu zabawy na Facebooku. LTEch Hunter jest również szeroko promowany poprzez banery reklamowe w mobilnym internecie. Looksoft przygotował także aplikację LTEch Hunter dla użytkowników Facebooka, gdzie gracze mogą porównać swoje wyniki ze znajomymi.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 5
 • 0

  1.  2012-11-12 15:25:28

  Ciekawa forma reklamowania swoich usług.

 • 0

  2. ~  2012-11-12 15:55:46  host: afkj225.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Zadaniem Plusa jest schwytanie jak największej liczby klientów LTE. Po to zrobili tę gierkę.

 • 1

  3. ~Hunter_PLUS  2012-11-12 18:00:32  host: 095160101207.warszawa.vectranet.pl

  LTE hunter to nie jest gra! To rzeczywistość! Biegasz po mieście z laptopem i szukasz miejsca gdzie jest jakikolwiek zasięg, włącznie z LTE :)

 • 0

  4. ~Brk!  2012-11-13 01:06:20  host: ip52-2.devices.net.pl

  Nic mnie bardziej nie wkurza niż termin "super szybki".

 • 0

  5. ~  2012-11-13 03:18:11  host: user-94-254-130-107.play-internet.pl

  Wystarczy raz uruchomić tego gniota, żeby zobaczyć czemu służy - na pewno nie promowaniu Internetu LTE. Gra wymaga połączenia z Internetem, założenia konta, ewentualnie użycia konta na Fecesbooku, a także używa modułu GPS w smartfonie: wszystko to by zbierać informacje o użytkownikach do statystyk. Wilk w owczej skórze. Wielki Brat patrzy.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-140-29.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet