Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LTE sieci Play w kolejnych miejscowościach

LTE sieci Play w kolejnych miejscowościach

orson_dzi 14 Sierpnia 2017 14:30

5 7

play logo

Rzecznik sieci Play poinformował o 14 nowych miejscowościach, które otrzymały łączność LTE Ultra. LTE z kolei trafiło do pięciu nowych miejscowości.

Lista miejscowości, które otrzymały łączność LTE:

miejscowość powiat województwo
Łęknica żarski Lubuskie
Rybno działdowski Warmińsko-Mazurskie
Chocz pleszewski Wielkopolskie
Żydowo koszaliński Zachodniopomorskie
Broniszewice pleszewski Wielkopolskie





Lista miejscowości, które otrzymały łączność LTE Ultra:

miejscowość powiat województwo
Władysławowo pucki Pomorskie
Czarne człuchowski Pomorskie
Wolin kamieński Zachodniopomorskie
Juszczyn suski Małopolskie
Rybno działdowski Warmińsko-Mazurskie
Dębe Wielkie miński Mazowieckie
Lisewo chełmiński Kujawsko-Pomorskie
Suchań stargardzki Zachodniopomorskie
Granowiec ostrowski Wielkopolskie
Wilkanów kłodzki Dolnośląskie
Gozdowo sierpecki Mazowieckie
Lewin Kłodzki kłodzki Dolnośląskie
Mełgiew świdnicki Lubelskie
Dziwiszów jeleniogórski Dolnośląskie


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: lte | play

w sumie: 51
  • 0

    33. ~  2017-08-14 21:35:39  host: user-94-254-179-16.play-internet.pl

    8.

    paolo DIL RMB

  • -2

    34. ~Pablosox123  2017-08-14 21:36:14  host: user-94-254-135-223.play-internet.pl

    Jak dla mnie wszystkie sieci są do d.. bo mają tylko jedna kreskę zasięgu pod Warszawą.Tylko plus ma prawie full kresek w lesie.

  • 0

    35. ~  2017-08-14 21:36:55  host: user-94-254-179-16.play-internet.pl

    8. paolo miało być DIL od RBM skoro starczy ci tylko 100 giga a ruter to zestaw od fricboxa

  • 0

    36.  2017-08-14 21:41:18

    @32 Poczytaj sobie oficjalne komunikaty P4. PLAY nigdy, powtarzam NIGDY nie zrezygnuje z roamingu krajowego. Oni tego nie ukywali i nie ukrywają. Wybudują docelowo tylko 7,5 tysiąca nadajników do 2020 roku. W tym czasie ruch w sieciach mobilnych kulkukrotnie wzrośnie.

  • 0

    37. ~  2017-08-14 21:49:13  host: 93.175.85.113

    A tak z innej beczki. Powiedzcie mi czy jest aplikacja telepolis na smartfona?

  • 1

    38. ~  2017-08-14 22:02:04  host: 89-64-31-24.dynamic.chello.pl

    36, szkoda mi czasu na czytanie ich komunikatów. Decyzję już podjąłem po ograniczeniu do 1,5Mb i jeszcze kilka miesięcy jakoś wytrzymam a później już nigdy więcej Play ani nic co działa na ich tzw infrastrukturze.
    Nie mają nic co byłoby ich przewaga, ceny wyższe, jakość gorsza, net najwolniejszy i do tego kulawy roaming. Komu pasuje niech korzysta ale ja już nie ...

  • 1

    39. ~gość  2017-08-14 22:07:53  host: public-gprs208765.centertel.pl

    LT co? Hahahaha mają poczucie humoru w tym pleju, pół wirtualna wydmuszka ultra agregacji czterech szczelin EDGE:-)))

  • 0

    40. ~  2017-08-14 22:29:54  host: 89-64-31-24.dynamic.chello.pl

    Play to nie jest operator dla wymagających osób. Kiedyś postawili na najniższa cenę bo UKE dał im asymetrię gigantyczną więc mogli tak szarżować a teraz w warunkach równej konkurencji okazuje się, że po 10latach nadal nie mają swojej sieci, muszą wspierać się krajowym roamingiem, w którym mają najniższy priorytet i ograniczenie do 1,5Mbps a może być jeszcze niżej!
    Jadą na dobrym marketingu ogłupiających część społeczeństwa ale trend powoli się odwraca i notują bardzo dużo odejść a będzie jeszcze gorzej, co pokarza wyniki za 1Q 2018

  • 1

    41. ~Daro  2017-08-14 22:31:07  host: apn-5-60-72-93.dynamic.gprs.plus.pl

    Śmieszy mnie to LTE ultra HD hi-fi. O *** to rozbić

  • 0

    42. ~Gershwin  2017-08-15 00:08:55  host: 178235146136.dynamic-zab-01.vectranet.pl

    Niby to się rozwija, ale do Plusa i jego zasięgu to lte ma jeszcze bardzo daleko.

  • 0

    43. ~Gutek  2017-08-15 01:44:43  host: 6.red-83-44-70.dynamicip.rima-tde.net

    Było, nie było, to dzięki Play'owi jest tanio. Zostawiam tu rodzinę i biznes, choć faktycznie, mobilna ta sieć to nie jest. Mają za to bardzo dobre blokady (szkoda, że domyślnie wyłączone, tak jak pozostali operatorzy) i portal. Dla rodziny tylko prepaid, nigdy abonament, bo zawsze się znajdzie jakaś nowa usługa, po grzyba domyślnie wlaczona.

  • 1

    44.  2017-08-15 08:51:19

    Gdyby nie Play, to byśmy mieli LTE, a nie LTE-A i pakiety 25GB po 100 zł... w Promocji

  • 0

    45.  2017-08-15 08:53:17

    @44, przemo_one - skąd takie daleko idące wnioski?

  • 0

    46.  2017-08-15 09:02:26

    Popatrz sobie na ceny Internetu mobilnego poza Polską. Rywalizacja Plus i Play doprowadziła do obniżenia cen. T-mobile i Orange musieli się dostosować.

  • 0

    47. ~  2017-08-15 09:25:09  host: 195.117.1.1

    Zgadzam się z przedmówcą. Jak dotąd nikt nie zaoferował takiej oferty internetowej jak DIL w RBM5. Orange przygrało w kule, likwidując Roczną Ważność bonusu, T-Mobile ogranicza w bezlimitach prędkość do 15 Mb/s, a o Plusie szkoda wspominać z litości. Popularność Playa powoduje niestety niewydolność infry, ale jak widać , cały czas pracują nad polepszeniem istniejącego stanu rzeczy. Trzymam za Play kciuki.

  • 0

    48. ~Agon  2017-08-15 10:38:23  host: acle25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play dalej ściga czołówkę... Ale do niej jeszcze daleko. Plus ma na ten moment chyba najlepsze pokrycie. nawet w największych zadupiach nie urywało mi neta...

  • 0

    49. ~Olsza18  2017-08-15 10:45:53  host: ip-5-172-236-174.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Narzekacie, u mnie od 3 lat na wsi jest tak samo, cały czas ponad 30 mb/s nie ma obciązenia. na S7 edge, gdy agregowało L800L1800L2600 udało sie osiągnąc ponad 80mb/s a anteny wcale blisko nie mam.

  • 0

    50. ~ja mam  2017-08-15 11:11:55  host: 89-74-62-39.dynamic.chello.pl

    Obecnie wi.fi na publicznej lawce wraz z doładowaniem do np.smartfonu to az w trzech miejscach w środmieściu.

  • 1

    51.  2017-08-15 13:51:18

    @49 Ja maksymalnie mam 70 mega, ale stwierdzam, że do telefonu nie potrzeba więcej jak 20 mega. Więcej to już dorabianie ideologii "super hiper szybkości", choć różnicy nikt nie zauważy. Powinni przyciąć prędkość dla telefonów tak jak robi to TMobile na kartę i polikwidować wszelkie kombinowane promocje.

  • -1

    52.  2017-08-16 16:52:43

    @47 to chyba o innym operatorze mówuimy, bo ja nie widzę żadnego ruchu ze strony P4, zeby polepszyć sieć, infrastruktura niewydolna do bólu.

Dodaj swoją opinię