Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LTE również w starszych planach taryfowych sieci Plus

LTE również w starszych planach taryfowych sieci Plus

LuiN 13 Września 2013 09:03

10 3
Od 10. września technologia LTE dostępna jest również dla klientów starszych planów sieci Plus.

W ramach promocji Bezpłatny dostęp do technologii LTE w Plusie z łączności w standardzie LTE skorzystać mogą użytkownicy starszych taryf: Bez Limitu, Bez limitu dla Firm, Rozmowne i Rozmowne dla Firm. Aktywacja jest bezpłatna.

By skorzystać z usługi należy spełnić kilka warunków:
  • posiadać kartę USIM LTE
  • być w zasięgu LTE sieci Plus i posiadać kompatybilne urządzenie końcowe
  • aktywować usługę SMS-em o treści AKT LTE na numer 2601.

Zobacz: regulamin promocji



Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:

Tagi: lte | plus

w sumie: 25
  • 1

    6.  2013-09-13 09:31:17

    @2. Dowie się ten, kto odwiedzi stronę Plus.pl. Ale prawdę mówiąc, to mogliby domyślnie włączyć to wszystkim, w końcu to darmowa usługa.

  • 0

    7. ~Siup  2013-09-13 09:34:36  host: apn-77-114-41-27.dynamic.gprs.plus.pl

    @6 Myślę, że chodzi o to aby nie przeciążać sieci: wygląda na to, że Plej jest miłośnikiem ograniczania LTE do prędkości bliskiej GPRS, natomiast Plus daje LTE tylko zainteresowanym. Choć może się mylę.

  • 1

    8. ~reed  2013-09-13 09:37:51  host: 212.33.93.46

    Plus szykuje jeszcze jakieś nowości w ofertach ?

  • 1

    11. ~  2013-09-13 09:52:23  host: 204.45.133.74

    @10 Tak, tak, bo Centertel od paru lat świadczy już usługę LTE. Proszę, nie kompromituj się, błagam :))

  • 0

    13.  2013-09-13 10:01:43

    Nie wiem dokładnie dlaczego, ale to chyba nie jest widzi misie Plusa. Mi już dwa razy wymieniali, pierwszy raz na USIM LTE a po jakimś czasie wymienili mi ją na LTE01, za wymiany nie płaciłem, a nie sądzę aby Plus bez powodu generował sobie dodatkowe koszty.

  • 1

    14. ~reed  2013-09-13 10:03:49  host: 212.33.93.46

    @9 i @10 bardzo rzeczowe odpowiedzi, załóżcie własny portal z takimi informacjami

  • 1

    15.  2013-09-13 10:12:40

    buba1234 - każdy kto cokolwiek się interesuje swoim kontem w e-BOK (teraz Plus Online) - jest tam już stosowna pozycja na liście usług ;-)

  • 0

    16. ~pabloki  2013-09-13 11:46:43  host: apn-95-41-181-17.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja bym do tytułu dodał słowo, albo zmienił tytuł na LTE w starszych taryfach firmowych. bo to nie wskazuje że indywidualni nie mogą. Poza tym zasatnawia mnie że w play by korzystać z LTE nie trzeba wymieniać sim a w plusie trzeba i pewnie te 61 zł za wymiane naliczą na następnej fakturze z plusa.

  • 0

    17. ~pabloki  2013-09-13 11:47:35  host: apn-95-41-181-17.dynamic.gprs.plus.pl

    a może ktoś wie dlaczego trzeba wymieniac sim .

  • 0

    18.  2013-09-13 12:01:49

    pabloki - Plus już od dłuższego czasu daje tylko karty USIM, jednak są ludzie, którzy używają kart 3 lata, 5 lat i dłużej ;-)

  • 0

    19. ~pabloki  2013-09-13 12:11:47  host: apn-77-114-39-128.dynamic.gprs.plus.pl

    wlo-No to ja mam taką ponad 3 lata. A nie wiesz czy liczą za wymiane?

  • 0

    20.  2013-09-13 12:26:14

    nie wiem... ja wymieniałem kartę ostatnio z rok temu, może wcześniej - 10 zł (chyba netto) płaciłem ;-)

  • 1

    21. ~Ewelina  2013-09-13 12:35:01  host: apn-77-114-87-175.dynamic.gprs.plus.pl

    No w końcu się doczekałam... :)

  • -1

    22. ~tata  2013-09-13 13:12:54  host: apn-31-1-160-156.dynamic.gprs.plus.pl

    Wymiana karty jest platna.

  • -2

    23. ~z  2013-09-13 13:18:22  host: route-bonin.komster.pl

    mam znajomych w Plusie abonament , wykasowali tak iż już się nie odważą skorzystać z prognozy pogody.

  • -1

    24. ~  2013-09-13 19:04:34  host: 77-255-108-219.adsl.inetia.pl

    18@ 3-5 lat to stara karta? Litości. Mój znajomy ma kartę w Orange jeszcze z logo Idea taka żółta, będzie miała ponad 10 lat i działa bardzo dobrze i wszystkie usługi też, swoją mam z Play ponad 3 lata i też działa super a Plus wprowadzając usługę technologicznie nową zmusza ludzi do wymiany kart to lekka przesada. Jeśli wymiana jest darmowa to jeszcze pół biedy lecz jeśli za to mam płacić to już przesada.

  • 0

    25. ~mobile4you  2013-09-13 19:31:28  host: aflr27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @24, Nikt nikogo nie zmusza. Jeżeli nie chcesz korzystać z LTE wystarczy normalna karta SIM. @22, Karta jest bezpłatnie wymieniana. Płatna jest tylko w przypadku wymiany z winy (uszkodzenia) przez klienta.

  • 1

    26.  2013-09-13 20:33:57

    24 - a ja coś o "starości" karty napisałem? Ludzie! Zacznijcie czytać! Na litość to Twój komentarz zasługuje ;-) A ten Twój koleś to na tej żółtej karcie pewnie ma LTE?

  • 0

    28. ~tata  2013-09-14 13:54:40  host: apn-95-40-110-107.dynamic.gprs.plus.pl

    Karta dziala mi od dwoch lat to znaczy ze mam LTE.

  • 0

    29. ~Georgi84  2013-09-16 10:51:19  host: v39-02.opera-mini.net

    W abonamencie za wymianę nie płaci się nic, tylko do faktury doliczają 25 zł. Przerabiałem to jakieś 3 miesiące temu, po wymianie telefon znajduje dwie sieci Plus, przy czym mój Sgs2 do jednej nie może się zalogować. @up Na karcie SIM powinieneś mieć oznaczenie, u mnie jest lte01

Dodaj swoją opinię