Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LTE Plus Advanced również w ofertach na kartę

LTE Plus Advanced również w ofertach na kartę

LuiN 24 Sierpnia 2016 15:52

8 4

Internet LTE Plus Advanced, o przepustowości do 300 Mb/s, dostępny jest już dla klientów ofert na kartę - poinformowała sieć Plus w komunikacie.



Z Internetu LTE Plus Advanced można korzystać w kilkudziesięciu lokalizacjach w całej Polsce, a swym zasięgiem obejmuje około 2 milionów mieszkańców kraju.


Użytkownicy ofert na kartę nie muszą aktywować usługi - aby z niej skorzystać trzeba jedynie dysponować urządzeniem pozwalającym na agregację pasm (LTE-A Cat.6).


Zobacz: Plus wprowadza "LTE Plus Advanced" o przepustowości do 300 Mb/s




Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: lte plus advanced | lte

w sumie: 33
  • 3

    14.  2016-08-24 17:11:42

    @12 Bez żartów. Ta mapka wygląda jak rysunek pod tytułem "Moja Polska" wykonany przez pierwszoklasistę.

  • 1

    15. ~  2016-08-24 17:35:41  host: apn-31-0-42-21.dynamic.gprs.plus.pl

    Chodzi o to ze na kartach plusa dostęp do lte adv jest aktywny od razu . Mirekb pisze o tym ze lte jako usluge trzeba aktywować bo nie jest ona aktywna od razu. Lte w plusie aktywuje sie kodem ussd.

  • 1

    16. ~Fhh  2016-08-24 17:39:45  host: public-gprs357503.centertel.pl

    I co z tego... Niech na początek przestaną sie ośmieszać z protokołem RTSP z 49 groszami za minute połączenia z internetem.

  • 1

    17. ~  2016-08-24 17:42:01  host: apn-31-0-42-21.dynamic.gprs.plus.pl

    czyli jak macie aktywne lte to automatycznie zyskujecie dostęp do lte adv gdy macie urządzenie obsługujące i jesteście w zasięgu advanced

  • -2

    18.  2016-08-24 17:46:12

    15 - w Plusie na kartę. W abonamencie esemesem na 2601 ;-)

  • 0

    19. ~playowiec  2016-08-24 18:10:35  host: user-164-127-1-88.play-internet.pl

    szkoda tylko, że trzeba wymieniać kartę sim (NIE TAKĄ starą), bo mającą około 5 lat żeby obsługiwać LTE - oczywiście nie za darmo ...

  • 0

    20. ~m-a-t  2016-08-24 18:25:50  host: 89-65-175-37.dynamic.chello.pl

    Tylko ciekawe po co komu 300Mb/s w telefonie? Rozumiem w routerze jeśli korzysta kilka urządzeń - komputery, konsole, tv itp.

  • 0

    33.  2016-08-24 21:00:25

    Info: Orange udostępniło możliwość dopisania numeru SMS-em do już zarejestrowanego numeru. Czyli masz niezarejestrowany numer w Orange, możesz go SMS-em zarejestrować na te same dane, na które został zarejestrowany inny numer w sposób tradycyjny (w punkcie, albo poprzez umowę Zetafon/Minutofon/abonament/mix).

  • 0

    34.  2016-08-24 23:19:40

    a gdzie Kraków???

  • 1

    35. ~mirekb  2016-08-24 23:29:00  host: apn-31-0-38-55.dynamic.gprs.plus.pl

    @33 jutro zarejestruje kolo 50 znajomych.njus dnia jak bedą komendy sms ;)

  • 0

    36.  2016-08-24 23:42:25

    @33, divhashmorex, przekopuję regulaminy na Orange od 21 i nie widzę tego. Nie ma też informacji na profilach Orange i blogu. Masz jakieś bardziej szczegółowe informacje na ten temat? Można prosić o przesłanie na press@telepolis.pl?

  • 1

    37. ~  2016-08-25 00:46:42  host: ip-5-172-255-5.free.aero2.net.pl

    LTE w Plusie (samą możliwość wjazdu do LTE) trzeba w Plusie aktywować kodem. To że nie tzreba aktywować usługi dodatkowo zapewne chodzi o to, że jeśli już masz aktywne LTE i z niego korzystasz, to masz wjazd do advanced juz bez dodatkowych kombinacji.

  • -1

    38. ~  2016-08-25 07:27:05  host: n05-07-07.opera-mini.net

    W mojej taryfie niestety, ale nie można aktywować LTE. Także jestem skazany na LTE PLAY.

  • -1

    39.  2016-08-25 07:55:41

    A jaką masz taryfę?

  • -1

    40.  2016-08-25 08:00:48

    Patryk7588 - raczej o to jaką ma kartę należałoby zapytać?

  • -1

    41.  2016-08-25 08:06:05

    Taryfę raczej mocno starą musiałby mieć, żeby mieć problem. A raczej nie powinien, skoro bez problemu do innego operatora jest w stanie przenieść numer - z pewnością nie na starą taryfę ;-)

  • 1

    42. ~  2016-08-25 19:00:05  host: ip-5-172-255-97.free.aero2.net.pl

    Wlo, Karta sim tez jest ważna bo musi być USIM ale taryfa też nie jest bez znaczenia bo LTE jest dostępne od taryf "Więcej" i nowszych. Na przykład w zwykłym Plus na kartę i starszych nie ma LTE. W Abonamentach LTE weszło od taryf OMG.

  • 0

    43.  2016-08-26 17:14:07

    42 - no właśnie mówię ;-)

  • 0

    44.  2016-08-28 12:59:47

    Jeśli ktoś jeszcze tkwi w starych taryfach Plusa, to może taka opcja skłoni ich do zmiany.
    No Limit do Plusa za kilka złotych na 365 dni - http://tlp.is/ay7

  • 0

    45. ~ddd  2016-09-20 14:40:30  host: host-52-67.compi.net.pl

    mam Nexusa 5X i nie mam żadnego LTE-Advanced w centrum Warszawy! Ściema...

Dodaj swoją opinię