Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LTE - nowe taryfy w Plusie

LTE - nowe taryfy w Plusie

sirmark 10 Lutego 2014 12:29

18 17

Plus zaprezentował nowe Taryfy LTE w dwóch wariantach. Pierwszy przeznaczony jest dla osób, które nie chcą być ograniczane limitami. Drugi, dla tych, którzy nie lubią planować, z jakich usług będą więcej korzystać w danym miesiącu. Pierwsza opcja dostępna będzie od 11. lutego.




Nowe propozycje to:

  • Taryfy LTE z rozmowami i SMS-ami bez limitu - do wszystkich sieci komórkowych wraz z pakietami internetowymi i smartfonami LTE
  • Taryfy LTE z pakietami minut wymiennymi na gigabajty - dzięki temu klient może w dowolny sposób korzystać ze swojego abonamentu

Taryfy LTE z rozmowami i SMS-ami bez limitu


LTE - rozmawiaj i SMSuj bez limitu
(oferta dla stałych klientów i przenoszących numer)
Abonament z efakturą, oferta z telefonem 69,99 zł 84,99 zł 99,99 zł
Abonament z efakturą, oferta bez telefonu 49,99 zł 59,99 zł 69,99 zł
Rozmowy do wszystkich sieci komórkowych bez limitu
SMS-y do wszystkich sieci komórkowych bez limitu
Pakiet internetowy 0,5 GB 2 GB 3 GB

Po przekroczeniu pakietu internetowego, promocyjna cena za 1 MB wynosi 0,02 zł. Klienci mogą również dokupić za 9,99 z miesięcznie nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne.
W ofercie dostępne będą także wyższe taryfy LTE z pakietem 3 GB i znacznie niższymi cenami smartfonów.
Dla klientów, którzy nie potrzebują pakietu internetowego, dostępna będzie oferta bez telefonu z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci komórkowych w abonamencie z efakturą za 29,99 zł (dostępna przez www) oraz z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci komórkowych za 39,99 zł.


Taryfy LTE z pakietami minut wymiennymi na gigabajty


Opcja ta w ofercie Plusa pojawi się w najbliższym czasie.


LTE - wymienność
(oferta dla stałych klientów i przenoszących numer)
Abonament z efakturą, oferta z telefonem 39,99 zł 49,99 zł 59,99 zł
Rozmowy w sieci Plus - bez limitu bez limitu
Pakiet Minuty wymienne na gigabajty i SMS-y 200 min / 1 GB 400 min / 2 GB 600 min / 3 GB

Ceny w tabeli uwzględniają 10 zł rabatu dla klientów Plusa, przedłużających umowę lub przenoszących numer. Ceny uwzględniają także 10 zł rabatu dla klientów wybierających e-fakturę.
Nielimitowane rozmowy na stacjonarne dostępne w cenie 9,99 zł/m-c. Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych w cenie 9,99 zł/m-c.


W zależności od potrzeb klienta, pakiet sam dostosowuje się do jego użycia w danym miesiącu. Jeżeli potrzebnych jest więcej minut na rozmowy, można zwiększyć ich liczbę w miejsce transferu danych. W odwrotnym przypadku, mniej rozmawiając zwiększamy wielkość pakietu internetowego. Pakiet minut wymienia się na gigabajty w stosunku: 200 minut = 1 GB (czyli 1 minuta to 5 MB). Minuty można także wymieniać na SMS-y w stosunku 1:1.


Jak oceniasz nowe Taryfy LTE w Plusie?

Bardzo atrakcyjna
9.58%
Atrakcyjna
10.28%
Nie wyróżnia się
15.29%
Mało atrakcyjna
21.70%
Bardzo mało atrakcyjna
37.87%
Nie mam zdania
5.27%

Wszystkich głosujących: 1138



Zobacz: Regulamin promocji Taryfy LTE z rozmowami i SMS-ami bez limitu

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 157
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    148. ~  2014-02-11 17:15:18  host: n14-05-05.opera-mini.net

    Nokie 3310 jej kup :), szybko załapie co i jak

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    149. ~Browar  2014-02-11 20:57:51  host: 178-36-209-66.adsl.inetia.pl

    0,5 GB za 50 złotych bez telefonu ? Padaka

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    150.  2014-02-11 22:23:24

    @Browar - precyzyjniej mówiąc 58 złotych (po pierwszym miesiącu opłata za pakiet danych to +8zł)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    151.  2014-02-12 08:12:36

    Widzę, ze nikt tu nie zauważył, ze nie są to "transmisyjne" taryfy tylko głosowe?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    152. ~Kuzyn1920  2014-02-12 11:12:13  host: 92.60.132.22

    @147 dobra opcja, Dziękuje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    153. ~Kuzyn1920  2014-02-12 11:35:57  host: 92.60.132.22

    @wlo Dlatego pytałem w wcześniejszych postach. Na co komu 100GB transfery na telefon?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    154.  2014-02-12 14:30:15

    Kuzyn1920 - a to zależy. Ja np. nie korzystam już prawie wcale. Znaczy z transmisji via GSM, bo via WLAN czasem tak - w domu nie bo mam komputer, w terenie nie bo prowadzę auto albo inne czynności robię, w biurze u klienta czy w urzędach owszem - z ich sieci wlan wtedy zwykle korzystam. Ale to raczej z nudów, bo nie po to jestem w pracy, żeby w komórce newsy czytać. Ale już młodzi ludzie 100 MB wykorzystują bez problemu. Czy to jakieś pliki, czy serwisy społecznościowe... to wszystko pożera megabajty. Jedyne czego nie mogę zrozumieć to te "spotkjania" na ławkach przez klatkami i oglądanie youtube - chyba tylko na pokaz, żeby w grupie się pośmiać z ludzi ze szkoły, bo jak większość znajomych mówi tego typu materiały są bardzo popularne wśród młodzieży (młodzież to dla mnie dzieci ;-))

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    155.  2014-02-12 16:52:40

    @Edge (59) Rozumiesz w ogóle co obliczałem? Komentarz usunięto i nie ma ciągłości dyskusji, ale chodziło o to ile czasu zajmie pobranie 1 GB w LTE. Wychodzi na to, że niecałą minutę. To że taka prędkość jest praktycznie nie osiągalna to nie moja wina ;). Wspominałem coś o tym że pakiet szybciej znika?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    156. ~hitero  2014-02-12 22:17:34  host: c20-242.icpnet.pl

    Prawda jest taka ze oferty no limit wszedzie kosztuja tyle samo. Roznia sie tylko kombinowaniem co jest w podstawowej taryfie, jaki pakiet gb dac i czy z lejkiem. Jesli brac pod uwage prawdziwy no limit z netem ok 2-3 gb to roznice w cenach sa ok 10 zl.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    158. ~gość  2014-02-12 23:58:26  host: 89-76-13-220.dynamic.chello.pl

    @Kuzyn1920 Ostatnio teściowi kupiłem komórkę myPhone. Duże wyraźne przyciski, pozbawiony "bajerów". Nie podoba dostęp do książki telefonicznej ale można ustawić dwa wybrane nr dostępne dla dwóch wyraźnych przycisków.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    159. ~pn  2014-02-13 22:53:30  host: apn-31-2-78-96.dynamic.gprs.plus.pl

    te nowe umowy - bez telefonu, to na dwa lata, dziekuje, dobranoc ps brak lejka przy LTE - zgroza!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    160. ~Nick  2014-02-14 10:29:21  host: 92.60.132.22

    59,9 bez limitu, 2GB neta i z telefonem może by i uszło, ale Internet bez lejka? Dziękuję i dowidzenia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    162.  2014-02-14 21:04:19

    Marcin - bo cienkie Bolki z nich są?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    163. ~Calm7  2014-02-14 21:16:46  host: n10-02-02.opera-mini.net

    161, 162). A może mają ważniejsze rzeczy do publikowania? Może to w zupełności wystarczy: www.telepolis.pl/wiadomosci/gruszka-nowa-oferta-wkrotce-telefony -w-mix-za-1-zl-juz-teraz,2,3,29948.html

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    164. ~Marcin  2014-02-14 21:19:27  host: dmi194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może i tak wlo możę sa cenkimi Bolkami kto ich tam wie :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    165. ~seba  2014-02-15 00:19:31  host: 5.174.12.167

    a po co LEJEK w smartfonie (android) mogę ustawić limit na transmisje danych i nie będzie przekroczeń rachunku

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    166.  2014-02-15 15:23:54

    Calm7 - dobra, dobra... Marcin jest zainteresowany, więc to znaczy, ze to dla niego ważne jest. A Telepolis to olewa - co tu dużo mówić... Niedługo czytelnicy się całkiem do konkurencji wyniosą jak tak dalej politykę będzie redakcja prowadzić ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    167. ~aladyn  2014-02-16 10:50:28  host: 5.172.252.141

    ~seba ok możesz ustawić limit ja tez mogę ale myślisz ze większość osób wie jak to zrobić np moja mama i co bierze tel dane się automatycznie pobiera i rachunek jest wysoki a lejek to lejek nie rozumiem ich t mobile ma Orange ma Heyah ma a plus nie ma i to jest chore bo w dzisiejszych czasach kardy operator powinien mieć i to nie istotne czy 8 kb czy 5kb ważne by dalej kasy nie pobierało

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    168. ~SS  2014-02-16 21:18:56  host: 213.76.149.145

    Kiepsko nawet bardzo kiepsko U konkurencji 29 rozmowy+ 9 za sms +9 za internet 0,5MB,jak nie starczy to dokupuję jeszcze jeden za 9 zł 0,5MB= 56ZŁ!! I to bez umowy !!!