Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LS970: topowy smartfon od LG nieoficjalnie

LS970: topowy smartfon od LG nieoficjalnie

Q! 11 Maja 2012 16:13

0 0

lg ls970 tylJeszcze wciąż nieoficjalnie, ale już wiadomo, że LG szykuje swojego supersmartfona, model LS970. Czy uda mu się powalczyć o najbardziej lukratywny segment mobilny?

Obecnie oficjalna informacja jest tylko jedna: nowy, flagowy smartfon LG posiadać będzie 2 GB pamięci operacyjnej. Pozostałe informacje na jego temat są wciąż nieoficjalne, ale już wiadomo, że może być naprawdę ciekawie.

LG LS970 może być wyposażony 4,67-calowy ekran TFT o rozdzielczości WXGA (1280 x 768 pikseli). Wbudowany aparat fotograficzny z autofokusem wykonywać ma zdjęcia w rozdzielczości 13 Mpix, którymi będzie można się dzielić za pomocą transmisji danych w technologii LTE. Dodatkowa kamera o rozdzielczości 1,3 Mpix posłuży do wideorozmów.




Sercem urządzenia może być czterordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon S4, który wykonany będzie w technologii 28 nm i pracować będzie z częstotliwością 1,5 GHz. Do pomocy otrzyma on układ graficzny Adreno 320 GPU oraz 2 GB pamięci operacyjnej.

Wszystko to zamknięte zostanie w obudowie o wymiarach 131,9 x 71,6 x 8,6 mm i masie 142 gramów. Data zapowiedzi, premiery oraz cena dla użytkownika końcowego wciąż pozostają tajemnicą.

Źródło tekstu: Brief Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~*800  2012-05-11 16:41:01  host: 212.160.172.70

    jeśli potwierdzi się info o pamięci ram to mamy hit:) ciekawe na jaką platformę:)

  • 0

    2.  2012-05-11 17:05:23

    znowu taki kolos. 4,3" to ideal

  • 0

    3. ~koorek  2012-05-11 17:06:25  host: host-89-229-54-87.elk.mm.pl

    Android 4.0 zapewne.

  • 0

    5. ~  2012-05-11 17:25:10  host: 78.133.191.177

    Poczekamy, zobaczymy...

  • 0

    6.  2012-05-11 17:26:56

    Nie powalczy.

  • 0

    7. ~  2012-05-11 18:00:01  host: z17-02.opera-mini.net

    Nigdy więcej LG, a potem brak aktualizacji, nie dziękuję, właśnie sprzedalem lg 2x, za cyrki z aktualizacją, nigdy więcej... PS. Samsung i sony ericsson mógł już dać ics4 ale nie lg... Brak słów

  • 0

    8. ~nikt  2012-05-12 07:31:43  host: sirius.ccig.pl

    @7 Prawda, LG robi takie cyrki z tym ICS, że sam się pozbyłem swojego P920, lecz nie tylko z tego względu. Samsung też nie grzeszy szybkością aktualizacji, z aktualizacją na Galaxy Note, też trochę obsuw było i problemów

  • 0

    9. ~  2012-05-13 00:15:49  host: z39-07.opera-mini.net

    a ja mam p920 i sobie chwale - nie kupilem go dla aktualizacji tylko dla niego samego czyli to co proponowal w dniu zakupu. W ogole jakos mnie nie podniecaja aktualizacje - beda to ok, a jak nie to nie. I tak za rok cos nowszego nabede.

  • 0

    11.  2012-05-13 10:51:52

    A będzie wolny slot żeby rozszerzyć pamięć operacyjną? ;-)

  • 0

    12.  2012-05-13 15:59:25

    Aż 2GB? to będzie gigant, jeśli faktycznie trafi on na rynek w niedługim czasie to będzie wielkim hitem

  • 0

    13. ~bobi  2012-05-14 12:04:47  host: host-80-238-108-198.jmdi.pl

    No w sumie racja .Telefon naprawde robi wrazenie, ale tez zastanawia mnie to ile faktycznie bedzie on kosztował. Moze ktoś ma jakies informacje ?

  • 0

    14. ~Lolek  2012-05-14 13:22:34  host: 212.160.172.70

    Ciekawe na jaka platforme? A czy WP7 potrzebuje takiego hardware-u? NIE czy LG ma zamiar inwestowac w MeeGoo? NIE Czy smartfon pozostanie bez OS-u? NIE więc zostaje nam drogą eliminacji Android ...a myslalem ze to widac odrazu...Gigaherce wala po oczach z tej specyfikacji wiec wiadomo ze to kolejny robocik na koksach;) Kolejny syf dla ludzi,którzy maja za duzo pieniedzy i za mało rozumu.Jak juzm mowilem bez wzgledu na wszystko droga jest jedna i prowadzi do 6 rdzeniowych procesorów i niedługo grafiki z własnym chłodzeniem bo android jest tak "przyszłościowym" systemem ze musisz kupic telefon za 2000zł zeby za pół roku czy rok miał wgl prawo bytu i obsługiwał nowe angry birdsy i tak cyklicznie co jakis czas bedzie nowy model,lepszy procek,wiecej ramu a i tak skurwwwiel będzie sie zacinał;) taki juz los niestety tych,którzy kroczą droga robotów;) pi.es na allegro juz ascendy są ciekawe czemu ktos porzuca czterordzeniowe malenstwa w zamian za pieniadze;p;p;p Pozdrawiam

  • 0

    15. ~prefix  2012-05-17 11:58:58  host: 91.209.141.10

    @bobi - jeśli LG nazywa ten model supersmartfonem to jego cena może być wysoka, do tego dorzucę jeszcze bardzo dobrą specyfikację to okazuje się że LG szykuje się na podbicie rynku tym właśnie telefonem, oby tylko zbyt wysoka cena nie pokrzyżowała tych planów.

Dodaj swoją opinię