Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lowendowy LG w Play Fresh

Lowendowy LG w Play Fresh

WitekT 16 Kwietnia 2009 13:38

0 0

lg kp100Od 17. kwietnia w ofercie pojawi się pierwszy telefon w zestawie prepaid Play Fresh. Na razie będzie to lowendowy LG.



W zestawie z telefonem LG KP100 będzie starter Play Fresh z 5 zł na koncie. Jego cena to 139 zł. Dodatkowo, według zapowiedzi rzecznika Play Marcina Gruszki, w zestawie ma znaleźć się niespodzianka.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • 0

    30. ~wojtas  2009-04-16 15:35:39  host: 89-25-232-56.static.akk.net.pl

    http://web.playmobile.pl/pl/telefony/lgkp500cookie/index.html lg cookie

  • 0

    31. ~  2009-04-16 15:54:46  host: 192.193.245.16

    Czekam na mądre komentarze w stylu często spotykanym na telepolis: "139zł i nawet nawigacji nie ma ani UMTSu? Play to dramat"

  • 0

    32. ~bla  2009-04-16 16:38:39  host: 94.254.214.81

    Zestaw- pomysł dobry, ale cena jest FATALNA. To jest 30-40% drożej w porównaniu do ceny rynkowej.

  • 0

    33. ~LASZEK  2009-04-16 17:03:03  host: drn106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    LG TO TAK SAMO BEZNADZIEJNA MARKA JAK TEN PLEBLAY !!! ERA NA UWADZE PROPONOWANYCH TELEFONOW WYPADA NAJLEPIEJ. MOTTO: Wyrzuć Playa do obornika. Trawa użyżni póżniej glebę... ;-D

  • 0

    34. ~ShitMan  2009-04-16 17:14:18  host: eam51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niespodzianką będzie kondom

  • 0

    35.  2009-04-16 18:03:55

    A ja kw Biedronce było za 99zl to ponoć nie miało się opłacać i to bez simlocka, a tu prawie żadnych tego typu komentarzy. PS: A system ma? ;)

  • 0

    36.  2009-04-16 18:21:06

    @31 nie przesadzaj. nawigacji w tej cenie nikt raczej nie oczekuje, ale umts da sie zalatwic w jakim huawei napewno. z tego co pamietam w biedronce ten sam telefon byl bez blokady rowniez z karta sim, za bylo nie bylo 99zl. pamietaj, ze te 40zl to 40% wiecej. kasa moze niewielka, ale jakby w taktak fonie sprzedawali lowendy 40% drozej niz w playu, to odrazu ludzie by wytykali taktaka palcami i piali z zachwytu nad play. reklame porownawcza dla fresh'a potrafia zrobic, tak by przeswietlic oferte heyah czy simplusa jak to u nich nie jest drogo. teraz niech PTC zrobi dla biedronki taka sama akcje przeswietlania tylko z cenami telefonow.

  • 0

    37. ~atata  2009-04-16 18:31:14  host: evdo-78-30-91-33.subscribers.sferia.net

    za tą cenę kupie sobie kilka takich ;)

  • 0

    38. ~Artur  2009-04-16 19:08:10  host: gig122.internetdsl.tpnet.pl

    Już jest w eShop'ie play. Zestaw Nokia 7070 także dostępny ;)

  • 0

    39.  2009-04-16 20:22:43

    W eShopie jest już parę dobrych dni przed świętami...

  • 0

    40.  2009-04-16 20:23:33

    jest=było Chyba się pomyliłem bo jestem zmęczony 8)

  • 0

    41. ~dzetex  2009-04-16 21:15:16  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    Strasznie licza sobie, 139! to mozna dwa sobie kupic na aukcji. Ja rozumiem ze telefony drozeja ale no bez przesady, chyba ze argumentuja to tym ze musi sie im reklama zwrocic:D

  • 0

    42.  2009-04-16 21:46:49

    dzetex: A co tam w TakTaku? Za minutę w Erze to można sobię pogadać ze dwie minuty w Play-u. Jeśli ma się oczywiście zasięg w Erze. Dziwię się czytelnikom Telepolis. Jadą na wlo a Ciebie jeszcze nikt nie rozgryzł. Ja już dawno:) Idiotą Cię nazwałem:) Było z rok temu:)

  • 0

    43.  2009-04-16 21:48:15

    dzetex: Pamiętasz jak pisałem, że Cię po stylu poznam?

  • 0

    44.  2009-04-16 22:28:09

    nie były, ale cały czas SĄ dostępne w Biedronce zestawy startowe tuBiedronka: starter tuBiedronka - chyba 3zł + LG KP100 (bez simlocka!) za 99 zł :/ nie jestem fanem telefonów LG i Samsung - tragiczne menu (!), ale z tą ceną to w Play fresh trochę ich poniosło - żeby było jasne jestem w Play Fresh - ale z telefonem SonyEricsson :)

  • 0

    45.  2009-04-16 22:31:24

    Rozwojowa i multimedialna sieć 3G PLAY cóż, teraz chyba takie pojecie już się przeterminowało. Słuchawki denne, ale może jakiegoś klienta na to znajdą, np. taka Tu biedronka się nie umywa do oferty PLAY Fresh.

  • 0

    46.  2009-04-16 23:27:38

    nie pierwszy telefon droga redakcjo bo juz 2 . Pierwszym zestawem w play fresh jest nokia 7070 prism za 249 zł. Oferta z tym telefon pojawila sie juz przed świetami :) A niespodzianki do smycz play fresh lub pokrowiec w zależności od szczęscia :)

  • 0

    47. ~skner  2009-04-17 08:45:28  host: enesta.pl

    drogo :/

  • 0

    48. ~dasik  2009-05-28 20:51:48  host: yarpen.mac.edu.pl

    Myślę że telefon jest wart swojej ceny, płacimy w końcu za to że jest nowy a pozatym jest przecież wyposażony w podstawowefunkcje, myślę że może sposdbać się młodzieży

  • 0

    49. ~fureete  2009-06-29 11:30:41  host: 77-252-124-35.ip.netia.com.pl

    Jak za taką cenę to bardzo fajny telefonik, warto kupić, koleżanka go ma i nie narzeka, wręcz przeciwnie jest bardzo zadowolona.

Dodaj swoją opinię