Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lotus Domino i Microsoft Exchange dla Apple iPhone

Lotus Domino i Microsoft Exchange dla Apple iPhone

LuiN 9 Kwietnia 2008 11:16

0 0

apple iphone Sybase opracował aplikację dla przedsiębiorstw, która obsługuje urządzenia iPhone firmy Apple. Aplikacja Information Anywhere Suite, umożliwia bezpieczne przesyłanie poczty korporacyjnej z użyciem aplikacji Lotus Domino i Microsoft Exchange.

Information Anywhere oferuje funkcje, które eliminują zagrożenia związane z bezpieczeństwem w urządzeniach iPhone. Należą do nich limitowanie załączników, zabezpieczanie dostępu użytkownika i usuwanie danych e-mailowych z urządzeń.

W przeciwieństwie do przeglądania poczty za pomocą przeglądarki internetowej, aplikacja udostępnia tryb offline oraz pozwala na synchronizację danych kontaktowych zapisanych na serwerze z tymi w telefonie.
Program przygotowany z myślą o Apple iPhone nie jest pierwszą tego typu aplikacją firmy Sybase. Oprogramowanie jest dostępne dla ponad 250 urządzeń pracujących w oparciu o Windows Mobile, Symbian i dla szeregu urządzeń typu Palm.

Obsługa serwerów Exchange, bez zakupu dodatkowych aplikacji, ma być też zapewniona w drugiej edycji firmeware-u dla Apple iPhone i iPod Touch, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: test telefonu w dziale artykuły.

Źródło tekstu: Sybase     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~Templariusz  2008-04-09 13:09:57  host: 212.160.172.70

  iPhone sux :P

 • 0

  2.  2008-04-09 14:32:35

  zastanawia mnie od jakiegoś czasu, czy - a jeśli tak, to dlaczego jeszcze nie - M$ nie próbował crackować iphona by wgrać mu swój windows mobile, a później gdzieś na jakiś forach porozprzestrzeniać :) jak wiadomo, OS iphona jest dość mało uniwersalny, w ten sposób można by podstępem przyciągnąć userów.. ale to tylko gdybania

 • 0

  3.  2008-04-09 19:44:03

  nastepna aplikacja ktora trzeba bedzie wgrac by rozszerzyc mozliwosci tego ograniczonego do granic urzadzenia... mms - patch, simlock - patch, inna pierdola - patch... ciekawe ile jeszcze takich poprawek wyjdzie.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet