Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Loteria samochodów w Orange

Loteria samochodów w Orange

sirmark 12 Maja 2009 10:50

0 0
Orange na dniach planuje start loterii, w której do wygrania będzie 150 samochodów BMW.

Loteria dostępna będzie dla wszystkich klientów, a do wzięcia w niej udziału wystarczy tylko jeden SMS. Klienci, którzy przedłużą z operatorem umowę lub kupią usługę otrzymają ekstra losy do wykorzystania, a każdy z nich oczywiście będzie dawał możliwość wygrania samochodu.

Podobny konkurs, w którym można wygrać 100 mercedesów, zorganizowała dla swoich abonentów Era. Więcej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 44
  • 0

    25. ~Sajmek  2009-05-12 12:44:34  host: ip54.imperiumpw.pl

    Beda BMW albo SKODY : )

  • 0

    26. ~  2009-05-12 12:54:02  host: amk181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ten konkurs już jest i chodzi o mercedesy jak w erze , ja już kilka razy dostałem smsa z propozycją wzięcia udziału w konkursie , była nawet informacja na stronie orange ( nie wiem czy jeszcze jest )

  • 0

    27. ~ciapus  2009-05-12 12:56:47  host: 2.202.116.195.easy-com.pl

    ciekawe czy będą czarne jak u konkurencji czy pomarańczowe.... ALBO mam przecie orange samochody firmowe - można się pozbyć :D nikt nie napisał że to nowe maja być...

  • 0

    28. ~znawca  2009-05-12 13:00:03  host: chello087206028193.chello.pl

    podobno kupili hurtowo od policji polonezy po 200 zł sztuka

  • 0

    29.  2009-05-12 13:22:42

    Gdybym miał pracę to bym wziął udział w obu tych konkursach, ale co z tego, że wygram samochód jak nie będę miał go za co go utrzymać. Ubezpieczenie takiego samochodu trochę kosztuje o serwisowaniu i tankowaniu nie wspominając.

  • 0

    30. ~  2009-05-12 13:49:42  host: ip-213-17-193-98.netia.com.pl

    To się weź do pracy. Sama nie przyjdzie.

  • 0

    31. ~golfiarz  2009-05-12 14:48:51  host: 86-50-n1.aster.pl

    Tylko 150? Kryzys panie, kryzys! :D

  • 0

    32.  2009-05-12 15:32:11

    taa w erze wygraj tego merca... wysylasz jednego sms-a, zeby wygrac wyslij kolejnego... i wysylasz tych smsow jak idiota a malutenkim druczkiem na era.pl jest napisane ze pod koniec tygodnia stan wyslanych smsow( punktow- bo kazdy sms to chyba 10pkt) jest zerowany... wysles takich 5 to 25zl... nowy tydzien i trzba znwo wyslac... jak dla mnie zenada...

  • 0

    33. ~ziomek13  2009-05-12 15:51:31  host: aafj32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    znowu pajacowanie;zamiast dac rok na wychodzace po doładowaniu to trują dupe z kinem w środy a teraz jeszcze "rozdają samochody";jesli są tacy wspaniali dla swoich klientów to niech cena sms-a bedzie jak za zwykły a nie specjalny i nie bedzie nikt krytykował

  • 0

    34. ~zax  2009-05-12 16:10:45  host: cou234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 32 - no ale co tydzień rozdają 7 samochodów bodajże, zatem nic dziwnego. można powiedzieć, że co tydzień rozpoczyna się nowy, 7 dniowy konkurs z nowymi nagrodami, dlatego liczą punkty od nowa. to też uczciwe wobec klientów, którzy dołączą do sieci w trakcie trwanai konkursu. gdyby sumować punkty z 3 miesięcy, nie mieli by szans.

  • 0

    35. ~m  2009-05-12 17:14:01  host: s32.zabrze.net.pl

    Dziwi tylko to, że konkursowe samochody są z bawarskiego koncernu, a nie francuskiego PSA. Moze, żabojady jednak nie chca tak bardzo wspierac rodzimych marek ;-)

  • 0

    36. ~  2009-05-12 17:18:14  host: dcq151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czyszczenoa portfeli ciąg dalszy. Skoro Erze tak dobrze idzie i ZARABIA więc oran zada też musi zarobić, ale na NIEMIECKICH samochodach bo francuskie mają małe poważanie tak jak pseudo prestiż Orange. A głupie Polaki zapłacą smsami i beemki się zwrócą z nawiązką.

  • 0

    37. ~  2009-05-12 17:25:06  host: public63017.cdma.centertel.pl

    29- gamoniu mozesz sprzedac bmw i kupic rower- nie trzeba go tankowac a z serwisem mysle ze sobie poradzisz- zebym tylko ja mial taki problemy....

  • 0

    38.  2009-05-12 18:30:25

    Szukają frajera tak jak Era.

  • 0

    39. ~Fan  2009-05-12 21:42:34  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    Trzeba przyznac ze konkurs zywcem sciagniety z Ery. Tylko ze Era rozlosowuje Merce warte grubo ponad 100tys i wiadomo jakie modele a tutaj nie wiadomo co tylko ze ulubiona marka Kubicy, a moze sie okazac ze losowane beda najnizsze modele...

  • 0

    40. ~  2009-05-12 21:56:28  host: f142-226.opera-mini.net

    a_lex Era nie rozlosowywuje Mercow tylko klienci licytuja. Wygrywa kto wysle najwiecej esow. Nie ma sensu wysylac tylko kilku esow. Mysle, ze sensowne wydatki przekraczaja 10 tys zl.

  • 0

    41. ~ZICO  2009-05-12 23:42:34  host: user-89-108-229-231.mobile.playmobile.pl

    #33: Cena smsa nie może być na poziomie standardowego, bo wówczas nie zwróciłyby im się auta.

  • 0

    42. ~beata  2009-05-24 16:27:49  host: host-89-228-232-211.kalisz.mm.pl

    to będzie taki sam pic jak w erze!! poczytajcie tamte fora a przekonacie się jak warto grać

  • 0

    43. ~dan  2009-05-26 09:14:19  host: bzb66.internetdsl.tpnet.pl

    zna ktos kogos kto wygral i ile wys smsów?

  • 0

    44. ~eeee  2009-05-26 14:58:01  host: bfv31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    te bmw mają silnik 2.0 i kosztują ok 100k każdy. Tutaj jest losowanie więc osoba , która wyśle nawet 1 sms może wygrać, a ta co 1000 nie wygra. W erze trzeba było słać bardzo dużo smsów,,zeby wygrać ile nie zdradzę (: pozdro

Dodaj swoją opinię