Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Loteria Orange z biletami na EURO2012

Loteria Orange z biletami na EURO2012

WitekT 16 Maja 2011 18:33

0 0

Orange startuje z loterią, w której można wygrać 472 bilety na mecze EURO2012, 1416 piłek i 12 telefonów Samsung Galaxy S.

Aby wziąć udział w loterii, należy wytkonać jedną z poniższych czynności:
podpisać umowę i aktywować nowy numer w dowolnej ofercie Orange (mobilnej i stacjonarnej),
przedłużyć umowę w dowolnym planie taryfowym Orange,
aktywować kartę pre-paid,
doładować swoje konto pre-paid lub mix,
kupić Navifona lub Wirtualną Centralkę Orange ,
kupić poprzez stronę www.2012orange.pl jedną z promowanych tam usług.




Następnie należy zarejestrować się wysyłając SMS-a pod bezpłatny numer 2012. Za każdy zakup otrzymuje się losy, które wezmą udział w loterii.

Szczegółowe informacje i regulamin można znaleźć na stronie www.2012orange.pl.

Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • -1

    1. ~Klient Orange  2011-05-16 18:39:35  host: 188.146.73.112.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Orange rządzi nie ma co i to dosłownie!

  • 2

    2. ~QWERTY  2011-05-16 18:43:17  host: afro190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Coś mi się wydaję, że to będzie coś w stylu tych loterii, typu "Jeśli chcesz coś tam wygra, wyślij SMS po xxx numer", a potem "Prawie ci się udało! Aby wygrac, wyślij SMS-a pod numer xxxx".

  • 1

    3. ~ERyK  2011-05-16 19:01:14  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    @2- dokładnie

  • 1

    4. ~Abc  2011-05-16 19:06:10  host: v24-04.opera-mini.net

    Kody, teraz to... To chyba takie ciężkie działa wytoczone w czającą się juz "różową pantere" prawda?

  • 0

    5. ~piorun  2011-05-16 19:08:57  host: 96-to2-6.acn.waw.pl

    QWERTY, z tego co tu jest napisane nie ma żadnych informacji o płatnych smsach. To, co masz zrobić to doładować konto, etc. Choć pewnie im wyższe doładowanie, tym więcej szans na bilet...

  • 1

    6. ~QWERTY  2011-05-16 19:23:28  host: afro190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    piorun (5): "Za każdy zakup otrzymuje się losy, które wezmą udział w loterii" - obecnie to jeszcze nic nie znaczy, ale nadal uważam, że to rozwinie się do tego, co napisałem w komentarzu nr.2. Zobacz także, że będzie to loteria, np. w lokalnej Gazecie Lubuskiej trzeba zarejestrowac kod (płatny - w Orange bezpłatny), jednak i loteria Gazety Lubuskiej i loteria Orange to będzie to samo, i jedni, i drudzy doją kasę z ludzi, a potem zasypują SMS-ami...

  • -1

    7. ~piorun  2011-05-16 19:31:01  host: 96-to2-6.acn.waw.pl

    @QWERTY - nie musi tak być. Poczekajmy. Osobiście uważam, że Orange jest nauczony po ostatniej loterii. To wygląda na chęć rozdania biletów za podstawowe aktywności, które wykonuje user... Po kodach jestem dobrej myśli :)

  • 1

    8. ~QWERTY  2011-05-16 19:41:47  host: afro190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    piorun: no właśnie, nie musi tak byc. Zabawa z kodami była bardzo ciekawa, mimo, że nie jestem abonentem Orange. Mam nadzieję, że ta loteria to nie będzie naciąganie ludzi na masę przychodzących SMS-ów o wysłanie kodu. Sorki, że tak negatywnie się wypowiadam o loteriach, ale mam wraz z rodziną uraz po loterii Gazety Lubuskiej - nawysyłali SMS-ów, a nic się nie wygrywa.

  • 1

    9.  2011-05-16 20:08:58

    Regulamin jak dobra powieść - 26 stron.

  • 0

    10.  2011-05-16 20:47:52

    Coś mi tu nie gra... Adres "2012orange.pl" to nie to samo co "WWW.2012Orange.pl". Sami sprawdźcie. Wiele razy czytałem, że początkowe ,,www" jest reliktem i tak naprawdę nie ma znaczenia, co nawet sam wiele razy sprawdziłem, ale tym razem jest inaczej. O co tutaj chodzi???

  • 1

    11.  2011-05-16 20:55:35

    @10 http://2012orange.pl/ potwierdzam, kieruje do jakiegoś portalu ;P

  • 1

    12. ~asd  2011-05-16 22:45:38  host: 89-78-122-245.dynamic.chello.pl

    potwierdzam @10 i @11 niby adresy te same ale jednak inne, niech ktoś znający się na rzeczy wyjaśni o co chodzi...

  • 1

    13. ~albercik  2011-05-17 00:38:09  host: apn-77-114-213-223.dynamic.gprs.plus.pl

    Prawdopodobieństwo wylosowania biletu jest jak trafienie 6 w lotka:) Ja to jednak zagram w lotka o te 8 mln w najbliższym losowaniu, a jak wygram to kupię bilet u konika. Nie będzie pomarańczowy mi robił prania mózgu:)

  • 0

    14. ~#  2011-05-17 20:08:02  host: bah202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zamiast tych smiesznych loterii wolalbym by orżnąć działało bez awarii dziś z przerwami nie działał mi net w ofnk mieszkam w wlkp

  • 0

    15. ~ha  2011-06-16 20:16:50  host: 89-74-50-217.dynamic.chello.pl

    A ja dziś dostałam telefon, z przemiłą informacją:) WYGRAŁAM voucher na euro:D W styczniu do wymiany na bilet. A załadowałam konto za jedyne 25pln :D

  • 0

    16. ~yellow  2011-07-20 21:40:14  host: 46.151.216.13

    hej, do mnie również dzwonili, że wygrałam voucher, ale kazali czekać 2 miesiące na listowne potwierdzenie.. Mam nadzieję, że to nie żaden fortel, bo podałam im swój adres itp

Dodaj swoją opinię