Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Loteria Ery ciągle trwa

Loteria Ery ciągle trwa

WitekT 6 Października 2004 19:08

0 0

Loteria urodzinowa sieci Era trwa jeszcze przez 9 dni, do południa 15 października! Swoich właścicieli znalazło 20 samochodów Smart FORFOUR ale wciąż do wygrania pozostaje 10 samochodów oraz wiele innych cennych nagród.

Jak wygrywać?

Nie trzeba odpowiadać na żadne pytania. Wystarczy się zgłosić i czekać na wyniki kolejnych ponad 5500 losowań. Nie ma ograniczeń – można dowolnie wiele razy się zgłaszać, a każde kolejne zgłoszenie zwiększa szansę. Osoba, która wyśle największą liczbę zgłoszeń do loterii otrzyma Nagrodę Dla Wytrwałych – samochód Smart Forfour. Nie ma znaczenia, czy zgłaszasz się przez SMS, Era Omnix, SIMextra czy dzwoniąc pod numer *7200 – wszystkie zgłoszenia mają taką samą szansę na wygraną.
Każdy, kto weźmie udział w Loterii, może za darmo otrzymać 7-dniową prenumeratę serwisu Dowcipy.
Sposób zgłaszania się:

przez SMS-a - wyślij SMS o treści ERA na numer 7200. Koszt 2 zł netto (2,44 zł z VAT),
przez Era Omnix - połącz się z Era Omnix (wap.eraomnix.pl), wybiererz zakładkę Rozrywka, Po godzinach lub Co nowego, a następnie Loteria Ery. Zgłoszenie po wybraniu opcji Rozpocznij. Możesz także w zakładce Na skróty wpisać numer 7200 i zostaniesz bezpośrednio przekierowany na stronę o loterii. Koszt 2 zł netto (2,44 zł z VAT) + opłata za połączenie z WAP,
przez SIMEXTRA - znajdź w menu swojego telefonu SIMextra, wybierz zakładkę Specjalne, następnie Konkurs, a potem opcję Gram 2,44zl› Koszt 2 zł netto (2,44 zł z VAT),
dzwoniąc pod numer *7200 - zadzwoń pod numer *7200 i postępuj według nagranej instrukcji, koszt połączenia 2 zł netto za minutę połączenia (2,44 zł z VAT za minutę połączenia).

Wiecej informacji na stronach www.era.pl.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-183-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet