Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lorenc jako świadek w sądzie

Lorenc jako świadek w sądzie

WitekT 8 Września 2005 14:49

0 0

7. września przed Sądem Rejonowym w Białymstoku zeznania w charakterze świadka składał obecny prezes Optimusa Michał Lorenc. Ma to związek z jego wcześniejszym miejscem pracy na stanowisku dyrektora w polskim oddziale Siemensa.

Sprawa ma związek z informacjami przekazanymi przez jedną z firm na temat nielegalnych operacji dotyczących procederu wywozu telefonów komórkowych do naszych wschodnich sąsiadów. Były to głównie telefony z segmentu prepaid, pochodzące od polskich operatorów komórkowych, w tym wyłudzone ze sklepu internetowego PTK Centertel.




W tej sprawie śledztwo prowadzi Prokuratura Okręgowa w Białymstoku, gdzie przesłuchiwany był także prezes jednego z operatorów. W rozmowie z TELEPOLIS.PL prokurator nie chciał podać informacji na temat postępu śledztwa poza stwierdzeniem, że w sprawie cały czas prowadzone są czynności. Nikomu nie postawiono jeszcze zarzutów.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 113
  • 0

    94. ~zofia  2005-10-07 21:13:20  host: gate.malnet.pl

    PROPONUJĘ DYSKUSJĘ W INFO O BENQ czyli na waszym terenie, daję wam fory ale nie denerwujcie Admistratora, do tej pory to był spokojny portal, jak was nie było...
    Muszę za was cięgi zbierać.

  • 0

    95.  2005-10-07 21:20:59

    zofia: fakt, dyskutujecie tylko Wy. Ale wiadomości czyta wiele osób - i teraz, i w przyszłości. Niechciałbym robić z serwisu ringu i propagować "jazdy bez trzymanki". Ta dyskusja raczej nie doprowadzi do jakiś ciekawych konkluzji ani nie sprawi, że wszystkie sprawy automatycznie się wyjaśnią.

  • 0

    96. ~zofia  2005-10-07 22:05:19  host: gate.malnet.pl

    WitekT: głupio mi się tłumaczyć za kogoś, wiesz.. czuję się jak szeryf "W samo południe", dokładnie też wiesz, że ten temat poruszył wiele osób. A że nie ma argumentów? Prosiłeś i nie dostarczyli... Poza tym gdzie poczucie humoru?

  • 0

    97.  2005-10-07 22:15:20

    zofia: no wiem, że nie ma z drugiej strony argumentów. Dlatego ta dyskusja jest jałowa... :)

  • 0

    98. ~zofia  2005-10-07 22:55:33  host: gate.malnet.pl

    WitekT: nie dlatego, powodem jest to że wzięli odpowiedzialność wobec innych "że nic nie wyjdzie" a "inni" nie dowierzają im chyba...bo co rusz, coś niepokojącego się dzieje... ale coś trzeba napisać by "inni" spali spokojnie....dobranoc:)

  • 0

    99. ~telegraf  2005-10-15 17:01:03  host: aqg174.internetdsl.tpnet.pl

    Dobrze że ktoś sie w koncu dobrał do tyłka tym gówniarzom i pseudobiznesmenom z GMB i ich szwagrom z Ery. Dziwi mnie że jeszcze mają czelność się święcie oburzać. Od poczatku działalności ta firma obliczona była na "wałek".Wisza ludziom kupę kasy a sami rozjeżdżają się furami.Sam znam kilka osób które oszukali.To wszystko jest możliwe bo mają układ z koordynatorkami Ery i z Siemensem.Otworzyli salon w centrum Białegostku i z hukiem ich spółdzielnia wyrzuciła bo nie płacili czynszu.To samo w Olsztynie gdzie właściciel lokalu się zdenerwował bo go okłamywali i ich wyrzucił na zbity pysk.Że tez Siemens się godzi na takie rzeczy to skandal.Podpieprzali konkurencję i robili naloty bo żona jednego z nich pracuje w Komendzie Wojewódzkiej i im "poaga" w biznesie i juz wiadomo do czego służy policja w Białymstoku.Drugiego koleżkę wyrzucili z UKS-u za wałki to wzioł się za biznes z wywozem telefonów do ruskich i odzyskiwanie VAT.I tak wygląda ten i ch cały biznesik.A to wszystko dlatego że mają układz Europhonem bo dziela się kasą z VAtu.Prawda jest taka że bardzo dużo osób w Białymstoku się tym interesuje bo zna tło tej sprawy.Większość siedzi cicho bo robi lub robiła to samo.Brawo Pani Zofio tak trzymać!Złodzieji do pudła!Pozdrowienia dla redakcji za zainteresowanie.

  • 0

    100. ~telegraf  2005-10-15 17:06:15  host: aqg174.internetdsl.tpnet.pl

    Jak będzie duże zainteresowanie to jeszcze napiszę kilka "szczegółów" a wtedy zrobią w portki bo jest wiele osob,co znają ten cały biznes.

  • 0

    101. ~zofia  2005-10-20 11:02:09  host: gate.malnet.pl

    Oooo....to nie tylko ja robię aferę?
    A myślałam że nikt tu nie zagląda już:)
    Pisz śmiało...czekamy

  • 0

    102. ~zofia  2005-11-13 20:56:24  host: gate.malnet.pl

    I chłopcy wymiękli...ze strachu pewnie dzielą to co im się wydaje, że zostało:)

  • 0

    103. ~marek  2005-12-19 20:20:54  host: hk162.internetdsl.tpnet.pl

    furcało furcało, Zosia pianę toczyła, szabelką wymachiwała, Admin wspierał a tu nagle nawet Telepolis ani mru mru o komóreczkach z PB z piątku ? chyba admini newsów zaspali....

  • 0

    104.  2005-12-19 20:38:11

    marek: spokojnie, wszystko pod kontrolą. ;) Ja zanim napiszę, to poczekam na drugi artykuł w PB. Czemu, to mam nadzieję zobaczysz po publikacji. :)

  • 0

    105. ~zofia  2006-04-26 08:53:05  host: rev-27.malnet.pl

    chłopcy nic nie dopisałam tutaj...niepotrzebnie sprawdzacie..:) wszystko jest wiecie gdzie...:)

  • 0

    106. ~jarro  2006-06-18 22:20:24  host: cqv238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I co nikt nie odpisał, więc chyba i admin i zosia łżą

  • 0

    107. ~zofia  2006-06-19 11:54:10  host: rev-27.malnet.pl

    więc powinieneś pójść z tą rewelacją do sądu, pewnie wygrasz...:)

  • 0

    108. ~z  2006-06-29 16:53:45  host: rev-27.malnet.pl

    mecieeeenias....co ja słyszę? Ty się poddajesz? No nieee....ha,ha,ha

  • 0

    109. ~z  2006-07-03 23:31:09  host: rev-27.malnet.pl

    a i ty meeecienias z tym USA coś masz nie halo....wiesz o co chodzi? Ja nie wiem ale chyba się do emmbassy udam po info, dlatego pewnie z Meksyku pisałeś...:)

  • 0

    110. ~iwonicz  2006-07-05 13:54:02  host: 212.180.248.49

    Zofia dobrze szukasz, sprawdź wszyskie listy np. Most Wanted amerykańską i Wildsteina, on coś tam nawywijał a najlepiej skontaktuj się z jego byłymi żonami, mogą mieć sporo do powiedzenia, szczególnie ta co z nim w Stanach była bo on stamtąd zwiewał i niewykluczone że sporo ciekawostek będzie tylko poproś o oficjalne i zapisane wiadomości u adwokata no bo przestanie płacić alimenty i dziouchy zmiękną, jak to mówią stracą pamięć. I pamiętaj sporo osób ci kibicuje bo to "białe kołnierzyki" ale sporo za uszami mają.Szukajcie a znajdziecie mówi pismo święte.

  • 0

    111. ~z  2006-07-05 23:27:46  host: rev-27.malnet.pl

    Upsss....:) mi nie trzeba dwa razy powtarzać...A ktoś ty? Jakiś namiar?

  • 0

    112. ~z  2006-07-14 10:44:02  host: rev-27.malnet.pl

    no i znów afera z tytułowym bohaterem w tle...przypadek? Watpię, no i liczę na dogrywkę, z tobą też mecieecienias i z "niestrudzonym sprzedawcą AGD z antypodów":)

  • 0

    113. ~z  2006-11-01 13:20:37  host: rev-27.malnet.pl

    buhahahahaa.....oskarżony o fałszywe zeznania....nieźle, "świadek stulecia"..:)

Dodaj swoją opinię