Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Looksoft testuje aplikacje na HTC i przyznaje certyfikaty

Looksoft testuje aplikacje na HTC i przyznaje certyfikaty

LuiN 6 Września 2012 11:55

0 0

Od sierpnia w centrum testów aplikacji mobilnych Looksoft można sprawdzić poprawność działania aplikacji opracowanych na smartfony HTC. Firma podpisała umowę w tym zakresie z autoryzowanym dystrybutorem telefonów tej marki, spółką AB.

W ramach podjętej współpracy specjaliści w Test Labie Looksoft będą sprawdzać, czy wybrane aplikacje mobilne działają odpowiednio na najnowszych smartfonach marki HTC. Dzięki przeprowadzonym próbom firma AB uzyska pewność, że wybrane aplikacje poprawnie działają na konkretnych modelach telefonów, dobrze sprawdzają się w praktyce i spełniają wymagania użytkowników.

Aplikacje, które przejdą pomyślnie testy techniczne otrzymają certyfikat Tested at Looksoft i uzyskają prawo do posługiwania się specjalnym logo. W ten sposób użytkownicy będą mogli szybko dowiedzieć się, czy wybrany przez nich produkt działa bez niespodzianek na ich telefonie.
Obecnie trwają prace nad pozyskaniem kolejnych marek. W najbliższym czasie Looksoft Test Lab planuje rozwinąć działalność o telefony marki Nokia z systemem Microsoftu Windows Phone. Firmy ustalają warunki współpracy.

Źródło tekstu: Looksoft     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~lobo  2012-09-07 23:06:41  host: 178.73.48.64

    a co to ten looksoft?? Pan Kazio z papieroskiem siedzi i klika po menu??

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-93-19.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jaka jest maksymalna szybkość Internetu (download), z którego najczęściej korzystasz?

Szybkość polskiego Internetu na tle świata według Speedtest.net

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet