Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Looksoft i PayU - łatwiejsze płatności mobilne

Looksoft i PayU - łatwiejsze płatności mobilne

LuiN 9 Maja 2012 08:40

0 0

Firmy Looksoft i PayU nawiązały współpracę w zakresie obsługi transakcji finansowych w branży m-commerce. PayU udostępni nowoczesny sposób realizacji płatności za pomocą smartfonów, a Looksoft zaoferuje to rozwiązanie w swoich aplikacjach mobilnych dla sklepów internetowych.

Korzystając ze środków na karcie kredytowej posiadacze smartfonów będą mogli zapłacić za bilet na samolot czy zrobić zakupy w sklepie internetowym bez wychodzenia z aplikacji mobilnej.

Nowa usługa PayU jest adresowana do wszystkich firm, których klienci realizują transakcje online. Looksoft będzie ją udostępniać na swojej platformie do tworzenia sklepów mobilnych.
Jeszcze w maju rozwiązanie będzie dostępne dla wszystkich popularnych smartfonów.

Źródło tekstu: Looksoft     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2012-05-09 23:04:25

    jak udostepni to napiszcie. Do tego czasu zbedny news nakrecajacy kapuste tym firmą

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet