Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LongPlay'owe spoty

LongPlay'owe spoty

WitekT 17 Marca 2010 19:47

0 0
W kampanii reklamowej oferty LongPlay, w telewizji będzie można obejrzeć jeden spot 30-sekundowy oraz trzy podobne spoty 15-sekundowe.

Spot 30-sekundowy:



Spoty 15-sekundowe:







Szerzej o ofercie LongPlay pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 1

    12. ~j  2010-03-17 22:49:04  host: 109.243.193.18

    Malkontenci skąd was tylu na tym forum - wystarczy czytać ze zrozumieniem a wątpliwości wyjaśnią się same .A ci co nie wierzą w słowo pisane mogą dzwonić na info playa.Spoty nie muszą się podobać-liczy się oferta, a to zdecydowanie może się podobać.

  • -1

    13.  2010-03-17 23:05:20

    Redakcja Telepolis nie zrobi specjalnego newsa o kruczkach, wykluczeniach i wszelkich innych niejasnościach taryf LongPlay bo sama też ich nie rozumie. Ciekaw jestem czy autorzy tych taryf są w stanie je ogarnąć?

  • 1

    14. ~Aster  2010-03-17 23:19:48  host: chello089077164150.chello.pl

    30 sekundówka jest świetna, te krótsze beznadziejne :)

  • 0

    15.  2010-03-17 23:29:14

    Ja wiem czy świetna. Ten gostek chyba już lepiej wypadał w reklamach Sagi. Rola kobiety, która się do niego przysiada jest wręcz tragiczna.

  • 2

    16. ~lmg  2010-03-17 23:29:17  host: ip-85-198-252-202.broker.com.pl

    @13 dokładnie, też się nad tym zastanawiam czy jest chociaż jedna osoba która to wszystko ogarnia, czytając wpisy na blogplay, sądzę że jednak nie

  • 0

    17. ~skalarek  2010-03-17 23:55:52  host: 89.191.147.125

    #12 co jest proste ? Powiedz mi np. czy w LongPlay Telefon 69 zł jest Stan Darmowy w abonamencie czy go nie ma ?

  • -1

    18. ~  2010-03-17 23:59:17  host: t19-14.opera-mini.net

    Jak to mówią REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU... Tyle, ze reklamy sieci Play nie sa selektywne, bo we wszystkich ,,krzyczą,biją i straszą,,. Starsi ludzie raczej sie nie skuszą na sieć Play, bo reklamy odstraszają... Nie znam upodobań wszystkich ludzi oglądających reklamy telefonii komórkowych, ale coś mi sie wydaje, że 1 miejsce zająłby tu Plus, bo ich reklamy sa wyważone i z poczuciem humoru, chociaż ostatnie miejsce zajęłaby reklama ich dziecka, 36.6 z tym skatem w kiblu. Antek '79

  • 1

    19. ~skalarek  2010-03-18 00:00:44  host: 89.191.147.125

    a mi się podobała ostatnia reklama z kulkami, zwłaszcza gdy ten medytujący gościu tak jęczał lol

  • 1

    20.  2010-03-18 00:13:47

    Wizja płatnych sms-ów w sieci odstrasza mnie od Play... przecież to jest chore żeby płacić w tych czasach za sms-a więcej niż 1 gr. (a w tym przypadku aż 18 GROSZY DO SIECI) TO JEST JAKIEŚ TOTALNE NIEPOROZUMIENIE!!!

  • 1

    21.  2010-03-18 00:17:39

    Nie dziwie się, że minuta połączenia poza sieć wychodzi poniżej stawki MTR i to o prawie 10gr... mogą sobie pozwolić na taki "chwyt" jeżeli za sms-a wewnątrz sieci pobierają 18gr :/ Mega jazda... ;)

  • 2

    22. ~ja  2010-03-18 01:05:22  host: 182-224-149-91.cpe.marton.net.pl

    a kto jeszcze sie bawi w jakies bzdurne snmsy wewnatrz sieci , skoro ma darmowe rozmowy smsy sa dokladane automatycznie we freshu po kazdym doladowaniu , a jak komus malo to sobie dokupi pakiet za kilka zeta

  • -2

    23. ~  2010-03-18 04:15:41  host: aaae35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    smsy, jezu kiedy ja z tego korzystałem. Chyba, gdy minuta kosztowała jakieś 1,50zł. Już totalnie nie macie się do czego przypierdzielić. Zresztą sam krzychu napisałeś na forum w grudniu ' SMSy piszę bardzo rzadko.' więc ocb?

  • 1

    24.  2010-03-18 07:32:03

    Skalarek (19) - ooo właśnie, jak dla mnie to jest najlepsza reklama Playa :D "Są wybory dobre i są wybory złe" ;)

  • 1

    25. ~  2010-03-18 08:16:52  host: host80-48-112-164.cable.wsm.wielun.pl

    @ Krzychu..zapoznałeś się z ofertą bo z tego co widzę to nie...w LongPLay SMS 29 i 49 masz dodatkowo 500 lub 1000 sms-ów co miesiąc.pozdrawiam

  • -1

    26. ~plej  2010-03-18 09:21:13  host: gc-na8.alcatel.fr

    reklamy takie bez jaj. pierwsza zenujaca, nastepne poprawne ale zamiast przekazu widzialem obraz i w glowie tekst 'przenioslam biznes do ery'. zbyt podobne sie to robi do siebie, ale moze o to chodzi

  • 0

    27. ~alex  2010-03-18 10:02:18  host: cou105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play się ugrzecznia. Jeszcze gorsze są ich billboardy, tam dopiero jest nudno i przewidywalnie. a co do regulaminów to też nie wszystko kumam

  • 1

    28.  2010-03-18 10:42:13

    Reklamy czytelne, proste, jest ok.

  • 1

    29. ~okovita  2010-03-18 11:13:11  host: public20887.cdma.centertel.pl

    Fajne laski wybrali do 2i3 spotu.

  • 0

    30. ~GG  2010-03-18 16:52:51  host: 109.243.157.29

    Jeżeli migruje się do np LP69 lub 99 DOSTAJECIE SD a z tymi pakietami to niestety prawda - nie można żadnego uaktywnić.

  • 0

    31. ~  2010-03-19 16:10:13  host: dot67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hej, spoty jak spoty, moim zdaniem nadal pod tym wzgledem zdecydowanie wyroznia sie Plus. @Krzychu tez myslalam ze stawki beda nieco nizsze, mogliby tez opublikwoac caly regulamin promocji, a nie tylko ceny, ale moze to celowe dzialanie , zeby trzeba bylo przejsc sie do punktu? Wlaciwie bez regulminu nie da sie przejrzec szerzej warunkow, a jak juz doświadczenie pokazalo z ofertami u operatorow bywalo niestety roznie. Darmowe rozmowy w sieci ,ktory mialy byc innowacja w efekcie byly ograniczone czasowo I kosztowaly 30 zl, podczas gdy inni operatorzy ta sama oferte zaproponowali stawki 5 krotnie nizsze( mam tu konkretnie na mysli nakrecone minuty w Orange czy pakiet 1000 minut). Moze play z racji urodzin wprowadzi jakies udogodnienia w ofertach prepaidowych?

Dodaj swoją opinię