Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lollipop dla polskich LG G3 już w tym tygodniu

Lollipop dla polskich LG G3 już w tym tygodniu

LuiN 10 Listopada 2014 07:49

10 2

lg g3 lollipop Polska jest pierwszym rynkiem na świecie, na którym udostępniona zostanie aktualizacja Androida do wersji 5.0 Lollipop dla smartfonów LG G3.



Wysyłka aktualizacji rusza już w tym tygodniu, w pierwszej kolejności w Polsce - ogłosiło biuro prasowe koreańskiego producenta. LG jest pierwszym wśród wiodących producentów, który zdążył przygotować aktualizację Androida do wersji 5.0 dla swojego flagowego smartfonu.




Inni producenci, choć chwalą się nowym Androidem na filmach, aktualizację rozpoczną prawdopodobnie dopiero w 2015 roku.

Zobacz: Test telefonu LG G3
Zobacz: Android Lollipop na Xperii Z3 i Galaxy S4

Źródło tekstu: LG, wł     
Źródło zdjęć: LG

Dodaj do:

Tagi: android 5.0 | android lollipop | lg | lg g3

w sumie: 33
  • -1

    21. ~asa  2014-11-10 09:46:03  host: 185-10-26-111.static.ip.hexaoperator.pl

    Darek - jasne będziesz bronił swojego. Proponuje poużywać innego flagowca równocześnie i będziesz miał porównanie. Ja nie mówie że G3 się zawiesza i muli ale że odstaje od konkurencji w tym segmencie.

  • 1

    23.  2014-11-10 09:46:33

    17, gga - G3 testowałem około 1,5 miesiąca jako główny telefon - nie zamulił się w tym czasie. Co zaś chodzi o Z3 - naciśnij ekran w górnej połowie wyświetlacza i popatrz jak pięknie się mieni ;-) Solidność jak ta lala. Nikt nie obiecuje, że telefon z tym samym procesorem co konkurenci, ale z ekranem o 1,78x większej liczbie pikseli będzie działał szybciej. To bardziej kwestia znikomych różnic. W benchmarkach jest naprawdę nieźle, pomimo tak dużego skoku rozdzielczości: http://tlp.is/4ij

  • 0

    24. ~Pan Pikuś  2014-11-10 12:54:20  host: 89-74-28-187.dynamic.chello.pl

    Czemu nie można dodawać komentarzy będąc zalogowanym? Czy coś nawywijałem i mam bana?

  • 0

    25. ~Pop  2014-11-10 13:05:21  host: n16-10-02.opera-mini.net

    Cdd. to dzięki Tobie zrobili tu porządek. ...!!!!!!!!!-!

  • 0

    26.  2014-11-10 13:06:27

    @24 - Coś się na telepolis posypało. Bo moje ostatnie 2 komentarze też nie istnieją. ;) Może zamiast jednemu osobnikowi dać bana dali każdemu. ;p Przez przypadek. :)

  • 1

    27.  2014-11-10 13:13:44

    24-26 - mieliśmy chwilowe problemy techniczne. Przepraszamy.

  • 0

    28. ~Jaro  2014-11-10 13:24:17  host: user-109-243-41-26.play-internet.pl

    Nie, na filmach oglądałem go po zakupie, po co to dogryzanie? Korzystałem z G3 przez ponad miesiąc, telefonu oczywiście na szczęście już nie posiadam i jestem od tego czasu użytkownikiem M8. Różnice między tymi telefonami są kolosalne i mówię tutaj wyłącznie o płynności działania obu systemów...

  • 0

    29. ~Pop  2014-11-10 13:34:06  host: n16-10-02.opera-mini.net

    Panowie używam L90. Nie mogę odebrać formatu- eml- Mam konwerter, ale to nic nie pomaga
    zwiększyła się ilość formatów, ale eml nie rusza
    Telefon . nowka. Doradzcie

  • 0

    30.  2014-11-10 13:49:21

    @29 - na G2 działa spoko, choć będąc połączony z wifi nie mogłem ich pobrać. Na sieci komórkowej problemu nie ma.

  • 0

    31. ~Pop  2014-11-10 13:57:54  host: 213.158.222.228

    @30 dzięki. Za info

  • 0

    32.  2014-11-10 14:19:21

    @28 Na początku faktycznie był Meksyk i prosiło się to o pomstę do nieba, ale najnowsze wydania oprogramowania zmieniają to tak diametralnie, że to się w głowie nie mieści. Szczególnie wersja V10L.

  • 0

    33. ~Prawda  2014-11-10 15:33:27  host: 89-67-203-30.dynamic.chello.pl

    Ja tam LG nie wierzę. LG- czytaj leciwe goowno. Tak jak ich mocno lubię, tak ich nienawidzę. A powodem tego jest ich smart tv, dałem się nabrać na ich telewizor !

  • 0

    34.  2014-11-10 15:41:58

    Co ci w tym TV nie pasi?

  • 0

    35.  2014-11-10 17:51:32

    Kiedy 5.0 na L90 i G2 mini ?

  • 0

    36.  2014-11-10 19:01:37

    @34 Myślał, że będzie większy.

  • 0

    37. ~  2014-11-10 23:53:14  host: apn-77-112-26-177.dynamic.gprs.plus.pl

    Na chwile obecna z robotem to m8/e8 lub g3. Z WP 1020, 830

  • 0

    38. ~Pytajnik  2014-11-11 00:06:42  host: PC-77-46-58-114.euro-net.pl

    a jak wygląda sprawa odnośnie aktualizacji dla telefonu LG G3S?

  • 0

    39. ~LG G2Mini  2014-11-13 08:43:18  host: 87-204-210-99.static.ip.netia.com.pl

    A wiadomo czy i kiedy będzie aktualizacja do G2 Mini?

  • 0

    40. ~Jojko  2014-11-17 00:05:02  host: 178.183.255.103.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Na fejsie LG napisano że G2 mini dostanie aktualizacje do 5 w I kwartale 2015. To ja się cieszę i nie mam wątpliwości że w styczniu zmieniając telefeon zamienię go na LG G2 mini.

  • 0

    41. ~micz 13  2015-01-09 11:25:42  host: public-gprs517042.centertel.pl

    Witam ja mojego g3 mam 3 miesiace od kilku dni tak go muli ze mam ichote go wywalic. Mialem g2 i ani razu go tak nie mulilo , zawiesil sie kilka razy i to wszystko .

Dodaj swoją opinię