Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Logo T-Mobile będzie przez kilka dni zasłonięte. Rebranding tuż tuż?

Logo T-Mobile będzie przez kilka dni zasłonięte. Rebranding tuż tuż?

WitekT 14 Marca 2011 15:23

0 0

PTC przygotowuje się do rebrandingu Ery na T-mobile (lub T). Sklepy mają w trybie pilnym poinformować zarządców budynków o planowanej zmianie oznakowania sklepów - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

W sugerowanej treści pisma, który właściciele sklepów mają wysłać do zarządcy budynku oraz, jeżeli to konieczne, urzędu miasta i konserwatora zabytków, można przeczytać, że PTC planuje zmienić markę do końca roku. Oznakowanie sklepu ma być zasłonięte przez kilka dni w celu przeprowadzenia procesu uruchomienia i odbioru wewnętrznego.




Pismo o załączonej treści powinno zostać wysłane o trybie pilnym - napisano w komunikacie rozsyłanym po salonach.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 130
  • 0

    116. ~darko28  2011-03-16 13:47:01  host: 83.2.207.16

    ale głupoty, przecież Era i tak należy już do D. Telekom. Od kilku laty nył o n jednym s głównych udziałowców w PTC, a teraz jedynym (dzięki wykupieniu pozostałych). Jedyne co się zmieni to nazwa, na pewno polepszy się oferta roamingowa, bo T-mobile jest w wielu krajach. Jak donoszą plotki z salonów przewiduje się ciekawe promocje dla klientów.

  • 0

    117. ~marek  2011-03-16 17:35:18  host: ptcnat.era.pl

    Myślę, że PTC będzie musiało się wykazać przed Niemcami raczej pozycją na rynku, więc niewykluczone, że będą promocje, na których skorzystamy.

  • 0

    118. ~inter  2011-03-16 23:09:15  host: 89-76-212-126.dynamic.chello.pl

    http://www.download-telekom.de/dt/StaticPage/96/95/76/Deutsche_T elekom_Presentation_2011_969576.pdf Widok różowej polski - bezcenne

  • 0

    119. ~Barrt  2011-03-17 03:05:34  host: 87-250-166-16.slupsk.hypnet.pl

    Myślicie, że w związku z rebrandingiem zmienią regulamin i będzie można rozwiązać umowę bez dodatkowych kosztów i konsekwencji?

  • 0

    120.  2011-03-17 10:17:52

    Barrt czytaj ze zrozumieniem. 15 postów nad Twoim, kolega odpisał zrozumiałym językiem, że nie będzie można bo .....

  • 0

    121. ~sloneczko  2011-03-17 15:27:19  host: etr.net.pl

    zdradzę Wam w tajemnice, że rebrending Ery odbywa się już nie od dziś. To co widzimy, co jest przenoszone na nasze polskie podwórkie to nie tylko neony, inna kolorystyka, to również przykłady dobrych praktyk, które stosują zachodnie firmy takie jak Orange, podpatrzyli że niektóre bonusy w sumie nie wielkim kosztem - takie jak ubezpieczanie komórek na przykład - przynosi w perspektywie czasu duże zyski LOJALNOŚĆ KLIENTA.

  • 0

    122. ~mola22  2011-03-17 18:47:01  host: 83.2.207.16

    Szkoda że nie można zmienić taryfy z Nowego Tak Taka na Happy - a tam wszystko jest lepsze :)

  • 0

    123. ~Jakub  2011-03-18 05:17:14  host: h-74-2-83-152.chcgilgm.static.covad.net

    Może wraz z "rebrandigiem" Ery zmieni się coś na lepsze. oby.. sam jestem jej klientem , mam taryfe z iphonem 3gs, place 200 zl za 350 min ! masakra ! do tego nie moge zmienic tego abonamntu od konca umowy! Jeżeli T-mobile wprowadzi politykę cenową taką jaka jest np w T-mobile USA , (gdzie oecnie przebywam) czyli za ok 60 $ abonament z nielimitowanymi rozmowami i smsami do wszystkich sieci, byloby fajnie. Dlaczego operatorzy międzynarodowi olewają Polskę , dają stare telefony i są o wiele drożsi niż u naszych "bogatszych" sąsiadów ? (oczywiscie co do sąsiadów nie mam na myśli USA ;) ) Jak widać jestem trochę poirytowany i sfrustrowany . pozdro dla calego teamu TELEPOLIS ! :)

  • 0

    124. ~ppp  2011-03-18 11:01:15  host: ahe230.internetdsl.tpnet.pl

    #107 niestety ta reklama też przejdzie do historii http://www.youtube.com/watch?v=ojBFOdGqALM

  • 0

    126. ~plazma50  2011-03-18 22:15:07  host: dsq222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ma ktoś linki do reklam przykładowego rebrandingu sieci z Europy na T-Mobile ? Np. z Czech, Wielkiej Brytanii itp. ciekawi mnie czy ich reklamy są podobne do Orange, Play, Plusa.

  • 0

    127.  2011-03-19 16:49:20

    114: to wole playa jest jak pepsi w cenie twojej hoop coli hehe

  • 0

    128. ~  2011-03-19 18:02:50  host: p15-05.opera-mini.net

    Idiota pewnie sam ma playa ale "reklamuje" najgorszy syf żeby się pośmiać. Ciekawe czy czytają nas ludzie z polkomtela i czy mają w ogóle odwage wchodzić na portale gsm gdzie z simplusów i tym podobnych samych swoich tylko się drwi bo nawet ich ostatni fan przeszedł do gaduair. Heh, ptc daje podwojenia, orange daje dużo tym co wydają najwiecej w kilku różnych taryfach a plus każdemu daje kopa w dupe i płać frajerze jak nie wiesz że cię skubią na maxa. Pijawki, hieny, sępy tak o nich myślę. Tak na marginesie jest bardzo zadowolony z cen u swojego operatora, nie potrzebuje obniżek ale jako nazwijmy humanista nie mogę już patrzeć co polkomtel wyrabia w swoich ofertach. Tak czy owak popieram idiotę, trzeba ich wyśmiać z tym badziewiem, ja też wstępuje do ich "fanclubu".

  • 0

    129. ~  2011-03-19 19:08:15  host: dcn150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Efektem polityki Plusa jest przejście zainteresowanych osób i rodziny do innej sieci. Pozostałość to półmartwy sim z S+, ktyóry i tak pwnie ostatecznie wyląduje w innej sieci. I pewnie będzie to nisko doładowaniowy GA lub równa stawka w mBank. S+ w plusie to porażka. Co chwilę niby promocje na 2-3 miesiące. Przecież to bzdura. Nic zaplanowaqć nie można przez to, a płacić trzeba, bo z konta kasę wygarną, jak się nie doładuje. Lubię posty idioty, bo w nich jest sedno myślenia betonowego kierownictwa Plusa.

  • 1

    130.  2011-03-20 21:36:19

    kolega mila89 - tak orlen jest polski i najbardziej wyciska z Polakow kase, wymienilem firmy, ktore drenuja nasze portfele... 95% produktow w biedronkach jest z Polski? i Ty lykasz te marketingowa papke z ich reklamy? szkoda tylko, ze kase pompuje Portugalczykom, a ci wysylaja do Polski tiry i pociagi z towarem... znam sklepy gdzie 100% produktow pochodzi z Polski i co z tego, skoro wlascicielem danego zakladu produkcyjnego jest zagraniczny koncern? o to wlasnie mi chodzilo... malo zostalo typowo polskich produktow w sklepach. a twoje osobiste wycieczki odnosnie jakichs wiosek pozostawie bez komentarza, pokazuje to tylko jak zakompleksionym czlowiekiem jestes...

  • 0

    131. ~hgw  2011-03-21 11:14:44  host: 101.a2c-net234.astra2connect.com

    @130: co z tego, że właścicielem zakładu jest zagraniczny koncern, skoro produkuje w Polsce i w związku z tym w Polsce płaci podatki? A przy okazji - od paru lat jesteśmy w UE, więc nie ma za bardzo znaczenia z którego kraju Europy pochodzi ten koncern, bo i tak z jego podatków budują ci kanalizację.

  • 0

    132. ~  2011-03-21 15:19:45  host: dcd224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    131. A gdzie płaci te podatki? Chyba nie wiesz, jak można pięknie prowadzić kreatywną księgowość, żeby nie płacić podatków w obcym kraju.

  • 0

    133.  2011-03-21 19:05:32

    @131 wiesz ile w firmach moze kosztowac know-how, licencje, patenty uslugi doradcze itp.? :) dokladnie tyle, by polski oddzial nie wykazywal wielkich zyskow, ale firmy zapewniajace w/w byly powiazane z firma matka :) zeby takie rzeczy sie nie oplacaly to do Polski musialby zawitac spowrotem podatek obrotowy...

  • 0

    134.  2011-03-21 19:07:46

    @131 a teraz przyklad - Solorz produkuje w Polsce, jego spolki wydaja pieniadze w Polsce i posrednio napedzaja gospodarke, ale gdzie laduje ich podatek od dochodu? na Cyprze i w Holandii

  • 0

    135. ~mm  2011-03-21 20:13:49  host: ha2.ds18.agh.edu.pl

    Na konkursach smsowych narobili syfu i teraz sie rebranduja i beda gadac ze to nie oni.

  • 0

    136. ~Dobry Duch  2011-03-23 23:58:38  host: 188.147.20.49.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Rebranding nie wiele zmieni, jeśli nie zmieni się sytuacja na poziomie managementu... Zarządzanie siecią PTC od czasu odejścia Germanosa jest na tyle, nieudolne, że Era z numeru 1 została numerem 3. Brak decyzyjności, obawa o stołki, brak dobrego pomysłu na sprzedaż i ogólny paraliż ciągnie PTC na dno. Dowodem są wyniki za ubiegły rok. Jeśli nie zmienią podejścia do Partnerów (dealerów i agentów) to w tym roku będzie podobnie... Panowie otrząśnijcie się... bo będzie pozamiatane...

Dodaj swoją opinię