Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Listopadowa promocja FCN: Norwegia od 5 groszy za minutę

Listopadowa promocja FCN: Norwegia od 5 groszy za minutę

orson_dzi 3 Listopada 2015 11:39

0 4

Przez cały listopad, nowi i dotychczasowi użytkownicy sieci telefonii VoIP będą mogli dzwonić na numery stacjonarne w Norwegii za 5 groszy za minutę.

Norwegia jest w czołówce europejskich państw jeżeli chodzi o dostępność szerokopasmowego Internetu. Wyjątkowo łatwo korzystać tam z telefonii VoIP. Dzięki temu, rozmowy z rodakami żyjącymi w tym kraju mogą być tanie, a nawet bezpłatne - jeżeli obydwie strony korzystają z FCN. Jest to możliwe, gdyż ze swojego konta VoIP można dzwonić z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu - komentuje Jarosław Łuczkiewicz, Product Manager FCN.
Promocyjne stawki na numery stacjonarne będą obowiązywały do 30 listopada. Koszt połączeń na telefony komórkowe to 19 groszy za minutę. Aby korzystać z promocyjnej stawki nie trzeba wykonywać żadnej czynności, gdyż jest ona włączona automatycznie wszystkim użytkownikom operatora w tym okresie.

Źródło tekstu: FCN     

Dodaj do:

Tagi: norwegia | fcn

w sumie: 2
  • 1

    1. ~Alex  2015-11-03 13:03:57  host: user-94-254-193-59.play-internet.pl

    Są inne firmy, które mają o niebo lepsze stawki bez promocji, w dodatku lepszą jakość, niż FCN miał jeszcze jakiś czas temu.

  • 0

    3. ~Tomecek  2015-11-03 14:31:00  host: 89-69-220-106.dynamic.chello.pl

    Dokładnie. Przykładowo FreeVoIPDeal na stacjonarne do Norwegi 300 min tygodniowo za darmo, co daje 20 godzin rozmów za darmo w miesiącu. Na telefony komórkowe koszt to ~7 groszy za minutę. Jest to stała oferta, a nie promocja. Także "sorry FCN"...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-228-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet