Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lipcowe TOP5 w sieci mPunkt

Lipcowe TOP5 w sieci mPunkt

WitekT 7 Sierpnia 2007 15:49

0 0
mPunkt opublikował listę najlepiej sprzedających się w lipcu telefonów w swojej sieci.

Najlepiej sprzedającymi się telefonami bez umowy były:
1. Nokia 1110i
2. Nokia 1600
3. Nokia 1112
4. Nokia 2310
5. SonyEricsson J220i

Najlepiej sprzedającymi się telefonami z umową sieci Plus były:
1. SonyEricsson K510i
2. Sagem my411X
3. Nokia 7360
4. SonyEricsson W200i
5. SonyEricsson K750i



Źródło tekstu: mPunkt     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~Templariusz  2007-08-07 15:57:56  host: staticline23090.toya.net.pl

    OMG! 1110i :D

  • 0

    2. ~r  2007-08-07 16:04:56  host: chello084010106085.chello.pl

    jedyny telefon nad którym mógłbym się zastanowić dłużej to K750! Ech, bida panie w tym Plusie :-/

  • 0

    3. ~  2007-08-07 16:14:36  host: inet20909na-0.eranet.pl

    Pozdrawiam mPunkt w Jeleniej Gorze gdzie Nokia 6822 cz 3650 (ktos je jeszcze pamieta?:)na warunkach ogolnych kosztuja ponad tysiac zlotych , a Nokia 3100 ponad 5 stowek. Jak to wczoraj zobaczylem , to pomyslalem , ze nastapila jakies zakrzywienie czasoprzestrzeni i przenioslo mnie kilka lat w tyl , ale nie , takie rzeczy w mPunkcie sa w sierpniu 2007 roku.

  • 0

    4. ~HOLIE  2007-08-07 16:15:30  host: aaup35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A BEZ UMOWY BLEE ATRAP MAJĄ CAŁE SZYBY A JAK CHCIAŁEM COS KUPIĆ LEPSZEGO TO NIC NIEMA TYLKO ATRAPY

  • 0

    5. ~Shakal  2007-08-07 16:21:40  host: 80.50.36.34

    Rozwiązanie jest proste ;) Odwiedzamy salon Play-a Kupujemy KU800 za 1zł lub Z370 za 1zł i bierzemy abonament według potrzeby od 30 zł ;) Kto inny da nam taki wypas jak nie PLAY :)

  • 0

    6.  2007-08-07 17:02:29

    Jak telefony to tylko Play inni badziewie Nam chcą wcisnąć opowiadając takie niestworzone rzeczy o telefonach że szkoda gadać..:))

  • 0

    7. ~r  2007-08-07 18:27:01  host: chello084010106085.chello.pl

    To w zasadzie dziwne, że jeszcze wszyscy nie jesteśmy w Play. Ale kiedyś będziemy, bez wyjątku. Nawet *wlo będzie w Play :-D

  • 0

    8. ~  2007-08-07 18:54:17  host: inet20908nb-2.eranet.pl

    Zapraszam na www.edge.moblog.pl , najnowsza fotka - emPunktowa "taniosc" , zapewniam , ze to nie jest wyjatek. Tylko trzymajcie sie mocno krzesla.

  • 0

    9.  2007-08-07 19:06:54

    r: jak wlo będzie w Play, to to będzie koniec świata już. ;) To już starożytni przewidzieli "A kiedy ten, który krzyż umiłował i wierny do ostatnich dni obiecał mu być, wyrzeknie się go i fioletowe szaty przydzieje, koniec świata nadejdzie". :D

  • 0

    10.  2007-08-07 19:15:08

    8: mogę wziać zdjęcie do pajacyków? ;)

  • 0

    11. ~  2007-08-07 19:17:35  host: inet20908nb-2.eranet.pl

    Pewnie Panie Witku , mam jeszcze 2 , ale nie za bardzo widac ceny. A szkoda , bo ceny modeli po prostu powalaja na kolana , doda dla przykladu jeszce k750 tez ponad tysiaczek.

  • 0

    12.  2007-08-07 19:24:38

    Ale mizeria :/ w Plusie niestety oferta telefonów jest najgorsza i to jest fakt . Ja już myślę by Play kupić tylko czekam aż Play da sensowny gprs do tych swoich medialnych wypasionych telefonów np za 10zl - 100mb :-) bo na ofertę ryczałtową nie liczę że w Play prędko będzie :(

  • 0

    13.  2007-08-07 20:10:38

    Polska kraj low-endu... na zawsze ? ;)

  • 0

    14. ~  2007-08-07 20:43:15  host: wap.plusgsm.pl

    http://www.era.pl/pl/indywidualni/uslugi-porady/blueconnect/bc_w _telefonie/bc_beta

  • 0

    15. ~radziu  2007-08-07 20:54:17  host: apn-99-37.gprspla.plusgsm.pl

    @Szalony narazie nie ma opcji ze za 10 dostaniesz 100mb jak nawet w plusie za 10 zl masz tylko 50mb...;/

  • 0

    16. ~r  2007-08-07 21:39:21  host: chello084010106085.chello.pl

    #9: Witek, nie chcesz przypadkiem abym się nabawił stanów lękowych? :-D Trzymajmy kciuki za *wlo żeby jak najdłużej był wierny Plusowi bo że, jak my wszyscy, przeniesie numer do Play to jestem na 99,99% pewien. Tylko nie wiadomo kiedy. Plus już kiedyś koniec świata odwołał ale po stracie najwierniejszego z wiernych mogą się wkurzyć i skończy się zabawa :-D

  • 0

    17. ~  2007-08-07 22:44:45  host: host-81-190-243-173.malbork.mm.pl

    no ja juz czekam na telefon z sklepy on-line orange 4 tygodnie no i cos nie przychodzi :( KTOS MOZE TEZ CZEKAL NA SPV M650 z orange pisac ile

  • 0

    18. ~darek  2007-08-08 11:10:39  host: public-gprs9012.centertel.pl

    mi sie kończy umowa za rok i 3 miesiace i ide do play!!

Dodaj swoją opinię