Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Linia cyfrowa ISDN tp - do 50 godzin bezpłatnych rozmów

Linia cyfrowa ISDN tp - do 50 godzin bezpłatnych rozmów

sirmark 6 Sierpnia 2004 23:42

0 0

Telekomunikacja Polska zaproponowała klientom korzystającym z linii cyfrowej ISDN nowe profile zawierające w abonamencie pulę bezpłatnych minut na połączenia lokalne i międzymiastowe. Z ISDN korzysta ok. 50 proc. klientów biznesowych TP. Nowe propozycje są przeznaczone zarówno dla mniejszych firm jak i dużych korporacji. W ofercie dostępu ISDN tp (2B+D) pojawił się nowy profil o nazwie profit z pulą 300 minut na połączenia lokalne i międzymiastowe w ramach abonamentu. Natomiast dostęp ISDN tp pro został rozszerzony o cztery nowe profile czyli: profit pro 15, profit pro 20, profit pro 25, profit pro 30. Każdy z nich zawiera od 1500 do 3000 minut na połączenia lokalne i międzymiastowe. Firmy, które korzystają z kilku dostępów ISDN tp i zamówią do nich nowe profile, mogą wykonywać połączenia lokalne lub międzymiastowe w ramach jednej, zsumowanej puli minut.

Profile profit i profit pro są rozliczane z dokładnością do sekundy, zgodnie z planem sekundowym tp biznes. Oprócz puli minut każdy profil zawiera w abonamencie dodatkowe usługi oraz numery MSN lub DDI.
Linia cyfrowa ISDN to nowoczesna usługa telekomunikacyjna. Umożliwia podłączenie wielu różnych urządzeń np. telefonów, faksów i komputerów. W zależności od rodzaju dostępu można wykorzystać od 2 do 30 urządzeń jednocześnie. ISDN pozwala też na przekaz obrazu i organizowanie wideokonferencji.

Źródło tekstu: TP SA     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-73-22.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet