Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lifting taryf i nowa reklama Sferii

Lifting taryf i nowa reklama Sferii

WitekT 6 Listopada 2007 17:15

0 0

Od listopada Sferia wprowadza nowy cennik na usługi głosowe. Nowa oferta daje możliwość rozmów oraz wysyłanie SMS-ów w ramach jednego konta abonenckiego, zawierającego do 10 urządzeń, za darmo.

Nomadic to telefon stacjonarny nowej generacji, z którym można przemieszczać się wszędzie. Nomadic można łączyć w pakiety, co czyni z niego idealne rozwiązanie dla wielu polskich rodzin - mówi Izabela Pelc, dyrektor departamentu marketingu i sprzedaży Sferii.

Nowa kampania reklamowa silnie nawiązuje do oferty i grupy docelowej, jaką jest rodzina. Została ona przygotowana przez agencję Opus B. Nawiązuje stylistyką do klimatu z filmu "Ojciec Chrzestny" czy "Żądło". Eksponując tym samym wartości i związki rodzinne, dając możliwość darmowych rozmów w "rodzinie".
W krajowej komunikacji marketingowej z reguły pojawiają się piękni rodzice i urocze dzieci, radujące się ze wspólnie spędzanego czasu. My postanowiliśmy ten schemat przełamać. Dlatego w naszych reklamach pojawia się włoska familia, co powoduje oczywiste skojarzenia z hasłem kampanii "Rodzina nie płaci". Ta kreacja idealnie oddaje charakter naszej oferty - dodaje Izabela Pelc.

Kolejnym ukłonem w stronę klientów będzie obniżenie kosztów abonamentu oraz pozostawienie tanich połączeń na telefony komórkowe. Ceny połączeń lokalnych, międzymiastowych oraz międzynarodowych nie ulegną zmianie.

Zobacz: cennik usług głosowych w sieci Sferia (plik ZIP; 220 kB)
Zobacz: cennik usług internetowych w sieci Sferia (plik ZIP; 94 kB)
Zobacz: cennik akcesoriów do urządzeń (plik PDF; 246 kB)

Źródło tekstu: Sferia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-170-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet