Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Liczba klientów Play po 3Q2007

Liczba klientów Play po 3Q2007

sirmark 14 Listopada 2007 10:55

0 0

Play pozyskał do 30. września ok. 435 tys. klientów usług komórkowych - wynika z opublikowanego właśnie raportu Netii.

Operator poinformował także o przekroczeniu w dniu 15 października poziomu 500 tys. użytkowników i podtrzymał swój cel zdobycia do końca 2007 r. łącznie ponad 750 tys. Szacunkowy udział P4 w rynku nowych przyłączeń netto wyniósł w III kw. 20%.




Jestem bardzo zadowolony z rozwoju bazy klienckiej zbudowanej w pierwszym roku naszej działalności operacyjnej. Zbliżamy się szybko do poziomu 600 tysięcy użytkowników i jesteśmy na najlepszej drodze do osiągnięcia celu zaplanowanego na koniec 2007 r., tj. 750 tysięcy klientów - powiedział Chris Bannister, główny dyrektor wykonawczy P4.

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~uzyt  2007-11-14 11:41:55  host: 195.85.249.110

    polkomtel nie moze tak do konca wiedziec ile ma klientow play bo nie wszyscy bazuja na zasiegu plusa :) zasieg play jest juz dosc duzy wiec polkomtel nie ma do tego wglądu

  • 0

    9.  2007-11-14 11:43:32

    Dokladny podzial kart sim w Play wyglada tak: Spółka P4, operator komórkowej sieci Play, w trzecim kwartale 2007 roku pozyskała około 435 tys. klientów usług komórkowych. 135 tys. klientów to abonenci, a 300 tys. to użytkownicy oferty pre-paid.

  • 0

    10. ~YX  2007-11-14 11:46:41  host: 212.160.172.70

    # 1, bo pisac o ofercie której nawet zarysu się nie zna to raczej bezsens. Jak juz coś będzie konkretnego wiadomo telepolis z pewnościa nas poinformuje :)

  • 0

    11.  2007-11-14 11:57:59

    Play chyba wystartował jeszcze wcześniej. Gdzieś na początku marca 2007. Dobre wyniki jak na trochę ponad półroczny okres działalności sieci i obecnej penetracji rynku. Ciągle ludziom kończą się umowy, więc klientów będzie przybywać.

  • 0

    12. ~eSiK  2007-11-14 12:02:12  host: atropos.tpi.pl

    Myślę, że PLAY idzie całkiem nieźle... oby tak dalej! :) ~mirekb: Polkomtel nie wie do końca... zapomniałeś że od miesiąca ponad P4 ma aktywne w Warszawie i Trójmieście własne nadajniki ;)

  • 0

    13.  2007-11-14 12:23:56

    Nian mam żadnych info niestety na temat Heyah... czytalem tylko slowa rzeczniczki, ze to bedzie cos, czego jeszcze nie bylo.

  • 0

    14. ~ubik  2007-11-14 12:31:19  host: 195.95.184.10

    play w dalszym ciągu ma za mało ofert promocyjnych oraz w dalszym ciągu kuleje ze swoim nadajnikami przez co cierpi ich zasięg i inne rzeczy związane z przekazywaniem danych i to jest powód dlaczego mają w dalszym ciągu małą ilość ludzi i nie będą mili więcej jeśli tego nie zmienią

  • 0

    15. ~klopsik  2007-11-14 12:31:55  host: hgj115.internetdsl.tpnet.pl

    JA mam era tak tak odponad roku,ale zmieniam na Play karte.

  • 0

    16. ~Mithos  2007-11-14 13:09:45  host: epsilon.gunb.gov.pl

    Ja kupiłem dwie karty pre-paid Play, obydwie wygadałem i wywaliłem do kosza. Czy wobec tego zaliczam się do tych 500 tyś... ?

  • 0

    17.  2007-11-14 13:27:37

    15#. ja miałem TT od 4 lat, od 12 listopada mam podpisany Abo w Play a od jutra mam numer aktywny w Play, zobaczymy jak to będzie :)

  • 0

    18.  2007-11-14 14:13:20

    #17 bedzie dobrze zobaczysz

  • 0

    19. ~issa  2007-11-14 14:37:29  host: inet20909na-3.eranet.pl

    Mialem cos napisac o Plusie ktorego bede mial jeszcze tylko nieco ponad 2 miesiace i Playu. Ale lepiej nic nie napisze. Wczoraj zadzwonila do mnie uzytkowniczka Orange i ... zapytala sie czy mam numer stacjonarny. Bo bedzie miala taniej. I tak dobrze , ze nie chciala dzwonic w weekend po 22ej bo byloby jeszcze taniej... Przypominam sobie najlepsze chyba podsumowanie oferty Play jakie przeczytalem na Telepolis , autorstwa ***berdys -"pozbylem sie ZALOSNEGO odruchu patrzenia do jakiej sieci dzwonie". Mam nadzieje , ze na zawsze.

  • 0

    20.  2007-11-14 14:38:58

    Xavier, przenosiłeś numer? myślę że nie powinno być problemów a ostatnio to co era wyczynia woła o pomstę do nieba. Na samym początku chciałem przejść na Abo do Ery, ale ich "oferta" mnie tylko rozbawiła. Postanowiłem się przejść po innych salonach i padło na Play :). Fajny Abo, Fajny tel. Jak się to wszystko sprawdzi to namówię parę osób też na przejście :) ale oni raczej na kartę przejdą

  • 0

    21. ~  2007-11-14 14:46:39  host: p11-06.opera-mini.net

    Z tego połowa rozdanych kart w szufladach. Sam mam takich pięć.

  • 0

    22.  2007-11-14 19:29:01

    Ja już przeniosłem do Playa 3 osoby (2 abo i Play karta) z rodziny i wykorzystuje ostatni abo z plusa i też Play, który już czeka w szufladzie:)

  • 0

    23.  2007-11-15 00:20:07

    Ja prepaida używałem od kwietnia do września - jako drugi numer. We wrześniu przeniosłem do abo rodzinę (4 numery), a prepaid poszedł w odstawkę. Z ciekawostek: w Tychach P4 działa na własnej sieci od ponad miesiąca, podczas gdy w Katowicach ciągle roaming...

  • 0

    24. ~Taszql  2007-11-15 14:36:43  host: bvm146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja otrzymalem darowy starter w Play z jakiejs promocji w internecie i dlugo czekalem zeby sie przesiasc z orange (pop), jednak teraz juz kilka dlugich miesiecy jestem uzytkownikiem pre-paid w PLAY i moge tylko chwalic, zadnych problemow z zasiegiem i darmowe smsy- miodzio, jakby dali jakies smsy w abonamencie to biore od razu..i uwazam ze zaden operator nie moze mi dac lepszej i prostszej oferty (mialem juz dosyc pakietow i pilowania aby sie przpadkiem nie skonczyly..)

  • 0

    25. ~lukaszkkk  2007-11-16 21:37:20  host: 212.160.172.70

    W kwietniu konczy mi sie umowa w Orange. Jak to tego czasu Play wprowadzi tanie polaczenia z wybranymi numerami w sieci (wystarczy mi z jednym) tak np. po 5 gr/min. to przejde do Play. Jesli nie to pozostane w Orange bo mam tanie polaczenia do wybranych numerow.

  • 0

    26. ~siny  2007-11-20 18:50:33  host: foka.sggw.waw.pl

    Sporo czasu byłem uzytkownikiem TAK-TAKA. Nie jestem raczej pochopny jeśli chodzi o opinie i zmiany. Dlatego dałem Play'owi tak dużo czasu. W sumie to od jakiegoś miesiąca zastanawiałem się nad przeniesieniem swojego numeru, ale kiedy Play ruszył z promocją świąteczną to już nie mam żadnych wątpliwości. Z uwagi, że przechodzę na abonament to tak dla ciekawości porównalem sobie oferty innych operatorów i z przykrością stwierdzam, że nic nie jest w stanie się z tym równać. Super oferta Ery gdzie można nabyć archaiczny tel za 1PLN i po co mi to jak nawet nie mam dziecka, które chciałoby ode mnie taki telefon. Minuty, których jest oszałamiająco dużo bo 160 to jak się bliżej przyjrzeć to oczywista ściema ponieważ trzeba by sobie w kalendażu ułożyć kontakty 80 pierwszych min dzwonimy do innych sieci a w drugiej połowie miesiąca dzwonimy już tylko na erę i stacjonarne. Nie wiem jak Wy ale mnie to się nie podoba... Dlatego pomimo wad oferty Play uciekam do nich szybciutko!!! A i jeszcze jedno tak mi się przypomniało, że w niektórych postach mowa była o zasięgu... Jak już wspomniałem mam TAK TAKA, wcześniej miałem służbowy tek w Erze. Mieszkałem na Gocławiu rozmawiać dało się tylko przy balkonie w jednym kącie. Teraz mieszkam na Ursynowie rozmawiam tylko przy oknie dodam że w przypadku użytkowników innyc sieci take problemy nie mają miejsca. Zgoszenia do działu technicznego można nie wysyłać i tak odpowiedź jest z góry oczywista - "Zasięg w miejscu zamieszkania abonenta na poziomie 4 kresek na zewnątrz budynku. Bark problemów po stronie sieci" Ale już nikt nie zada sobie trudu aby sprawdzić czy mam jakieś dropy czy nie... Kondolencje dla wiernych klientów ERY!!!

  • 0

    27. ~laska  2007-11-29 01:39:52  host: gw-www.lublin.enterpol.pl

    do ubika: cholercia, jak słyszę słowo promocja to już mi sie niedobrze robi, jacy niektórzy ludzie są ślepi, po co narzekać że play ma mało promocji jak i tak w standardzie ma lepsze ceny niż inni. człowieku weź sie zastanów, czy wolisz mieć gównianą promocję czy lepszy standard.Porównaj sobie gościu promocję innych sieci i ten standard z playa

Dodaj swoją opinię