Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Licencja na Białorusi do kupienia

Licencja na Białorusi do kupienia

WitekT 31 Sierpnia 2004 12:29

0 0

Wg słów Vladimira Goncharenko, Ministra Komunikacji i Komputeryzacji w Białoruskim rządzie, wiele zagranicznych firm wyraziło zainteresowanie nabycia trzeciej licencji na sieć komórkową w standardzie GSM 900/1800. 4 międzynarodowe koncerny już zakupiły dokumentacje przetargowe za 5 tys. euro, a kolejne 2 zrobią to w najbliższym czasie.

Przetarg został ogłoszony 30 czerwca tego roku, zaś ostateczny termin składania dokumentów wyznaczono na 21 września. Licencja ma być ważna przez 5 lat z możliwością przedłużenie o kolejny taki sam okres.
Jednym z warunków otrzymania licencji jest utworzenie spółki joint venture z Minsk City Telephone Network, w którym państwo posiada 51% udziałów.

Źródło tekstu: Cellular News     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-49-216.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jaka jest maksymalna szybkość Internetu (download), z którego najczęściej korzystasz?

Szybkość polskiego Internetu na tle świata według Speedtest.net

 

Zobacz wynik | Opinie (8)

Archiwum Ankiet