Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG zapowiada flagowy model P936 Optimus TrueHD LTE

LG zapowiada flagowy model P936 Optimus TrueHD LTE

Q! 27 Kwietnia 2012 11:32

0 0

lg p936 truehd lteNiemiecki oddział LG zapowiedział wprowadzenie na rynek nowego flagowego modelu o nazwie P936 Optimus TrueHD LTE. Czego możemy się po nim spodziewać?

LG P936 Optimus TrueHD LTE ma mieć ekran HD IPS LCD o przekątnej 4,5 cali i rozdzielczości HD 720p (720 x 1280 pikseli). Wbudowany aparat z autofokusem i diodą LED wykonywać będzie zdjęcia w rozdzielczości 8 Mpix i rejestrować materiał wideo w jakości FullHD 1080p. Drugi aparat o rozdzielczości 1,3 Mpix posłuży do wideorozmów.

Transmisję danych ma zapewnić technologia HSPA+ i LTE, a także Wi-Fi (b/g/n) z funkcją udostępniania połączenia z siecią. Pobrane za ich pomocą zdjęcia będzie można zapisać w pamięci wewnętrznej o wielkości 4 GB lub na dodatkowej karcie pamięci microSDHC do 32 GB.

W jego wnętrzu znajdziemy również moduły AGPS, Bluetooth 3.0, gniazdo microUSB oraz komplet czujników (położenia, zbliżeniowy oraz kompas cyfrowy). Nie zabraknie tutaj również technologii redukcji szumów z otoczenia.




Nad wszystkim czuwać będzie system Android 2.3.6 Gingerbread, który do pomocy otrzyma 1 GB pamięci operacyjnej. Sercem urządzenia będzie dwurdzeniowy procesor o częstotliwości 1,5 GHz. Dobra te zamknięte zostaną w obudowie o wymiarach 133,9 x 67,9 x 10,48 mm i masie 135 gramów.

Data oficjalnej premiery, wprowadzenia na rynek oraz przewidywana cena dla użytkownika końcowego nie zostały ujawnione.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: LG     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~LG sucks!  2012-04-27 12:12:19  host: c30-122.icpnet.pl

    Nigdy więcej LG-ka, tempo ich prac nad aktualizacjami Androida jest powalające, jasno pokazują to,że liczy się dla nich tylko klient.... do chwili zakupu telefonu, a potem mają go głęboko w d....

  • 0

    5. ~damian  2012-04-27 12:16:13  host: 85.219.163.130

    @3. Na podstawie swojego 5-letniego telefonu oceniasz ich nowe produkty? Zabawne.

  • 0

    6. ~PanDor  2012-04-27 12:18:53  host: z45-16.opera-mini.net

    @1. & 3. Ja i tak wolę LG od szajsunga - ten to się dopiero sypie! Niecały rok pięknie ładnie, a po roku jakby ktoś puszkę Pandory otworzył. Niepolecam samsunga!

  • 0

    7. ~  2012-04-27 12:26:25  host: z13-10.opera-mini.net

    Instalują wersję Androida 2.3.x.x jest lepsza,stabilniejsza mniej Ramu zajmuje jak Android 4.x.x

  • 0

    8. ~PanDor  2012-04-27 12:27:32  host: z45-16.opera-mini.net

    @4. A szajsung niby lepszy? Oprócz jako takiego wsparcia dla kilku flagowych "plastików" aktualizacja reszty zabawek szajsunga to jakaś kpina!

  • 0

    9.  2012-04-27 12:40:38

    @2 chodzilo mi o ich developerow.. wypuszczaja fony ze starym softem potem obiecuja aktualizacje (obieciali 4.0 dla 2X i 3D w listopadzie i ze podadza daty konkretne w grudniu. I na tym sie skonczylo).

  • 0

    10. ~Congress & SPA  2012-04-27 12:44:21  host: ip-37-209-133-194.free.aero2.net.pl

    5, tak oceniam, bo wyłożyłem na niego 800 zł i sprzedałem za 50 zł, bo nikt nie kupi telefonu bez zasięgu i tu nie chodzi o soft bo miał v10g OPEN żaden serwis i serwis Play mu nie pomógł. To dlaczego taka E51 łapała mi full zasięg a ten LG kreskę albo wcale? I tu nie ma co do wieku telefonu gdyż wtedy czy teraz i tak jestem stratny.

  • 0

    11. ~  2012-04-27 13:08:49  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    To wszystkie Firmy do swoich smartfonów instalują Androida 2.3xx z możliwością aktualizacji do Android4.xx,wolą jak ktoś sam zainstaluje sam system ze względu na jego niestabilność energochłonnośc,to samo z tabletami

  • 0

    12. ~  2012-04-27 13:15:53  host: adtg229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Aktualizacje? Nigdy więcej aktualizacji. Po ostatniej aktualizacji P970 z 2.2 do 2.3 musiałem reinstalować wszystkie aplikacje i ręcznie przywracać wszystkie ustawienia, bo programy do robienia kopii zapasowej zawiodły. Dlatego śmieszą mnie pajace podniecający się rosnącymi numerkami. Jak coś działa to nie trzeba tego ulepszać, innymi słowy lepsze jest wrogiem dobrego.

  • 0

    13. ~  2012-04-27 13:16:15  host: adtg229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co do zasięgu to Swift Black potrafi dzwonić nawet gdy nie ma żadnej kreski.

  • 0

    14. ~SwiftBlack  2012-04-27 13:51:53  host: v20-15.opera-mini.net

    (do 13.) Dokładnie. LG od niedawna poprawił odbiór i utrzymanie sygnału sieci, zaś w Samsungu jest z tym coraz gorzej - na przykład kumpel ma Galaxy S i to co się u niego dzieje z kreskami mocy sygnału w tym telefonie to jest dramat - jak tylko dotknie telefonu to kresek ubywa, a jak go chwyci tak jak do dzwonienia to potrafią zniknąć wszystkie kreski.

  • 0

    15. ~Chłopak z wioski  2012-04-27 13:55:13  host: ip-37-209-130-211.free.aero2.net.pl

    14, ja to wiem, tylko dziwne że nikt na forach o tym nie pisze, chyba dlatego żeby nie psuć renomy firmy nie wiem ja LG i Samsunga już nie kupie tylko Nokie.

  • 0

    16.  2012-04-27 13:55:57

    @3 - w 1909 Ford stworzył Ford Model T - nigdy nie kupie Forda, takie coś zrobić.

  • 0

    17. ~SwiftBlack  2012-04-27 14:33:15  host: v20-15.opera-mini.net

    (do 15.) Wiesz bogate snoby mają iPhone i jak się toto psuje to ich fanbojstwo każe im ten fakt przemilczać, natomiast jak to wyjdzie na jaw to bagatelizować. Natomiast biedne snoby mają Samsunga i podobne skłonności do przemilczania oraz bagatelizowania problemów, awarii i wad Samsunga. Taka moda i cool-tura, cóż zrobić?

  • 0

    19. ~...  2012-04-27 14:56:09  host: v02-16.opera-mini.net

    Fajna ta moda na producenta. Nokia nie modna. Apple modne Samsung tez- glowny konurent, napiecie rosnie, co wybiora hipsterzy? Nie LG bo to "syf" i 5 lat temu byl nieudany model- zal. Jak w Polsce Nokia oznaczala wlasciwy telefon to uzwalem Siemensa. Teraz akurat mam LG i moge sie tylko smiac ze znawcow. NIE MA CZEGOS TAKIEGO JAK NAJLEPSZY TELEFON I PRODUCENT DLA WSZYSTKICH. Koniec tematu i to nie byl krzyk a wolanie o rozsadek.

  • 0

    20. ~damian  2012-04-27 14:58:24  host: 85.219.163.130

    @18. Haha, rozbawiłeś mnie swoją wiadomością, przybijam się do tego i pozdrawiam płaczące dzieci, że im dotyk nie działa i LG nie kupią :) Mi się turbina w Audi zepsuła i musiałem wymienić, więc Audi też jest do dupy i nigdy nie kupię?! :( jakie ludzie czasami podejście mają, zabawne..

  • 0

    21. ~  2012-04-27 15:12:06  host: z13-06.opera-mini.net

    10, skończ z tym twoim narzekaniem na KU990 bo to się żenujące robi

  • 0

    22. ~Chłopak z wioski  2012-04-27 15:39:50  host: ip-78-30-102-70.free.aero2.net.pl

    18, wiesz nic wiesz. Kupiłem sobie zwykłego lowenda N100 i jakoś potrafi wszędzie mieć full zasięg. I ten KU990 mi nie spadł ani nic, lepiej o niego dbałem niż o kobietę i dlaczego taki felerny model? Jak coś raz było shitem dla mnie jest na zawsze. Co do wyświetlaczy 4 lata temu nie miałem takiej wiedzy komputera ani internetu.

  • 0

    23. ~hm  2012-04-27 18:55:28  host: 212.160.172.70

    Chłopak z wioski< gadasz głupoty i tyle u nie ważne jak telefon kupisz zawsze ma prawo się popsuć ale to nie powód by krytykować wszystkie modele tego producenta ja myślę ze LG jest dobrą firmom PS sam miałem KP 501 i się rozleciał mi po 10 dniach bo zbiłem wyświetlacz ale to moja wina a nie tego ze był źle złożony

  • 0

    25.  2012-04-28 15:07:19

    O fajnie, dawno już nie było słychać o nowościach LG na rynku. Telefon według opisu ma bardzo fajne parametry, zobaczymy jak będzie w realu. Design też ma niczego sobie.

Dodaj swoją opinię