Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG z GaduAir w Media Markt

LG z GaduAir w Media Markt

WitekT 12 Sierpnia 2010 10:25

0 0
lg gt350W sieci sklepów Media Markt w całej Polsce rozpoczęła się wspólna akcja GaduAir i LG, która potrwa do 23. sierpnia. Oprócz celów sprzedażowych, kampania Zestaw w dobrej cenie ma też na celu wzmocnienie świadomości marki GaduAir oraz LG wśród klientów sieci Media Markt.

Zestaw w dobrej cenie zawiera telefon LG GT350 Town oraz starter GaduAir - cena zestawu to 549 zł.


Źródło tekstu: GaduAir     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 1

    1.  2010-08-12 10:27:06

    Cena podobna jak na alledrogo, może być.

  • -1

    2. ~  2010-08-12 10:46:12  host: t13-09.opera-mini.net

    @1 o co Ci chodzi? Serwis allegro nie odpowiada za ceny jakich rzadaja sprzedajacy, swego czasu nokie 1200 byly tam po 10tys. Zl a i kilka za ponad 100tys widzialem. Wiec sobie daruj. A news troszke spozniony bo juz od paru ladnych dni jest o tym na stronie gaduair

  • 1

    3. ~  2010-08-12 10:49:57  host: 212-106-30-85.adsl.inetia.pl

    @2: nie wiem czego się czepiasz? przecież napisał że ceny podobne i tyle i że "może być" taka cena. Ceny niektórych nokii 1200 wynikały z faktu, że podobno jakaś seria produkowana w Niemczech umożliwiała przechwytywanie haseł potwierdzających do operacji bankowych. klientami była więc określona grupa :)

  • 1

    4. ~deptak  2010-08-12 11:38:53  host: dpu245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zestaw może ludziom podpasować,nie jest w złej cenie. Jednak wzmocnienie marki Gadu Air w Media Markt nie jest zbyt dobre, bo młodzież nie jest ogólnie największą grupą odwiedzającą tego typu sklepy.

  • 1

    5. ~Aja  2010-08-12 11:39:29  host: aehe118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Poczytajcie sobie zasady działania gadu air, ja przez nich dostałem białej gorączki, po ważności konta od razu wyłączają karte, nie ma tu połączeń przychodzących, a jak ją jednak się doładuje, włączenie karty trwa około 5 dni! Miałem tak sam, poza tym tani internet I fajna stawka 19gr do wszystkich. Pozdrawiam kupujących:)

  • 1

    7.  2010-08-12 11:56:34

    Posiadam Gadu-Air i nie miałem najmniejszych problemów z ponowną aktywacją karty po doładowaniu w sytuacji gdy uczyniłem to po przekroczeniu terminu ważności na wychodzące.Trwało to może z 15 minut. Zrywanie sesji to zamierzchła przeszłość, net śmiga bardzo dobrze, a taktowanie co 1 kB nie pozostawia wątpliwości, co do wyboru oferty. Jedyne co mogliby poprawić, to dostępność doładowań - ta sprawa nie wygląda najlepiej.

  • 1

    8. ~  2010-08-12 13:03:44  host: t09-11.opera-mini.net

    Doładowania są. Tylko część pracowników w sklepach nawet nie wie ze ma w sprzedaży doładowania gadu. Tylko patrzą się jak na wariata. I wmawiają ze nic takiego nie mają hehe. Już dwa razy miałem taka historie.

  • 0

    9. ~  2010-08-12 13:26:29  host: public93513.xdsl.centertel.pl

    A ja nie polecam gaduair. BOK gorszy niż w Play, nic nie wiedza. Numer przenosiłem 32 dni, gdyby nie UKE dalej byłby przenoszony. Najgorsze jest jednak giniecie pieniedzy na koncie. Na reklamacje odpisuja że to niemożliwe. Biling na stronie internetowej nie pokazuje wszystkich połączeń jest niepełny. Przed wybraniem GaduAir radze poczytać liczne opinie negatywne na forach.

  • -1

    10. ~  2010-08-12 13:39:43  host: t23-07.opera-mini.net

    #6 potwierdzam w simplusie net chodzi szybciej i stabilniej niż w GaduAir choć działają w tej samej sieci. Wystarczy zrobić test aby się przekonać. Można kupić kartę gaduair i simplusa i w tej samej lokalizacji i na tym samym modemie sprawdzić.

  • 1

    11. ~zzz  2010-08-12 13:48:21  host: 77-253-146-137.adsl.inetia.pl

    do 10 - a ja nie potwierdzam - miałem Simplusa, mam GaduAir - różnicy (poza znacznie niższą ceną, oraz usługami dodanymi, np. VoIP (10gr za min na stacjonarne w PL z komórki np.)) nie widzę, zatem nie siej propagandy.

  • 0

    12.  2010-08-12 13:54:12

    Na E160 G zarówno simplus jak i Gadu - Air mają identyczne prędkości. Sprawdziłem. Używam GA raczej jako data, rzadko voice, więc o znikaniu pieniędzy nic mi nie wiadomo. Ale przenosić numer do nich też bym się bał - kontakt z BOKiem to rozmowa z nowoprzyjętymi.

  • -1

    13. ~matman  2010-08-12 13:59:50  host: 83-145-182-222.cable-modem.tkk.net.pl

    Potwierdzam że kasa potrafi zniknąć z konta gaduair. Mi zniknęło około 40 zł, ale na szczęście reklamacja była pozytywnie rozpatrzona i kasę oddali.

  • 1

    15.  2010-08-12 16:40:24

    Po przesiadce na Androida miałem wybór: SIM GaduAIR lub mBank. Padło na GaduAIR i nie narzekam. Fakt, wyłączają kartę po upływie terminu (raz mi się przytrafiło), włączenie trwało kilka godzin od doładowania (3-5). Pakiety nie najgorsze, taktowanie 1 KB. Mnie osobiście wkurza u nich takie plusowe podejście do promocji, więc z większości wogóle nie korzystam. A Media Markt, market jak wszystkie, świadomy klient kupi dobre towary w atrakcyjnej cenie, albo nie kupi nic. Pozostali może i będą się tłuc tymi torbami, ale to ich kasa i ich broszka.

  • 1

    16. ~  2010-08-12 23:12:39  host: t18-13.opera-mini.net

    @3 nie rznij glupa.... O to "alledrogo" mi chodzilo...

  • 0

    17. ~...  2010-08-12 23:46:09  host: user-109-243-42-25.play-internet.pl

    @16 Z jakiej się choinki urwałeś? Jak ktoś mówi alledrogo to myśli o znanym serwisie aukcyjnym- popularne i często stosowane określenie, które NIE ZAWIERA w sobie zadnego pejoratywnego wydźwięku w stosunku do samego serwisu, stanowi natomiast całkiem trafione określenie panującej na tam rzeczywistości.Bo oprócz całkiem atrakcyjnych ofert i prawdziwych okazji jest tam wiele ofert które są mało opłacalne mówiąc delikatnie.

  • 0

    18.  2010-08-19 14:16:07

    Takie pytanko...czy ten LG Town GT350 jest bez simlocka?

Dodaj swoją opinię