Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG: w tym roku 20 modeli telefonów z Androidem

LG: w tym roku 20 modeli telefonów z Androidem

LuiN 10 Czerwca 2010 14:23

0 0

LG to obecnie trzeci największy na świecie producent telefonów komórkowych. Niestety pod względem smartfonów daleko mu do konkurencji. To jednak ma się zmienić - w tym roku doczekać mamy się aż 20 telefonów LG z Androidem na pokładzie.

Do tej pory LG zapowiedział 5 telefonów z Androidem: LG GW620, LG Optimus GT540, LG Ally (dla sieci Verizon), LG Optimus Q LU2300 i LG SU2300.




HTC, Samsung i Motorola mają więcej modeli z Androidem niż LG, z czego przynajmniej jeden należy do klasy high-end jest przygotowany na rynki globalne. Po części z powodu spadku zysku w I kwartale (0,9%), a po części w wyniku realizacji planów rozwojowych, LG postanowił postawić na agresywną walkę i przedstawić aż 20 smartfonów z Androidem w tym roku.

O ile nie będzie to jedynie zdublowane konstrukcje o różnych nazwach w różnych regionach świata, rola LG na rynku smartfonów może wzrosnąć. Warto w tym miejscu przypomnieć, że obok Androida koreański producent interesuje się też Windows Phone 7 i jego prototypową Panterę można już było zobaczyć na konferencjach Microsoftu.

Źródło tekstu: Korea Times, Unvired View, wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    20.  2010-06-10 17:35:56

    Raul: poprawione, dzięki! :-)

  • 0

    21.  2010-06-10 19:04:18

    @15 nie bawię się w korektę, ale jak widzę błąd który potrafię zauważyć to dlaczego nie powiedzieć o tym? A mi błędy też się zdarzają, z "W ogóle" zawsze mam problem, tak jak ze "świeżościa", dwa słabe punkty:)

  • 0

    22. ~  2010-06-10 21:14:26  host: p10-09.opera-mini.net

    Ewa a masz więcej słabych punktów?;-)

  • 0

    23.  2010-06-10 21:18:23

    @ Tak, mam więcej słabych punktów, jak każdy, żeby nie było:)

  • 0

    24. ~  2010-06-10 21:38:23  host: p10-09.opera-mini.net

    A możesz hmm przybliżyć swoje słabe punkty?:-)

  • 0

    25.  2010-06-10 21:50:51

    @24 To ty nie wiesz?, wszystkie kobiety mają jeden wspólny, punkt G to się nazywa ;). Oczywiście to był taki mały żarcik jeżeli któraś z Pań poczuła się urażona to najmocniej i szczerze przepraszam. Co do tematu mam teraz Kp 500 i nie uważam żeby był jakiś tragiczny. Owszem jakość wykonania w stosunku do Nokii 6300 gorsza tam był metal tutaj plastik ale ogólnie jest ok. Zresztą dla mnie wszystko co jakościowo przewyższa dawne Siemensy jest oki.

  • 0

    26.  2010-06-10 21:53:32

    @24 A mogę wiedzieć, kto chce, bym je przybliżyła?:>

  • 0

    27.  2010-06-10 21:56:10

    EsiuWWW Punkt G to nie jest słaby punkt, wręcz odwrotnie... :P A do LG mam jakiś uraz, kilka razy miałam styczność, np KU990i, dla mnie totalnie nieodpowiedni. A jak się człowiek zrazi to często rezygnuje i ciężko się przekonać.

  • 0

    28. ~  2010-06-10 21:56:50  host: t22-03.opera-mini.net

    16 skoro juz tam nie pracujesz to cie wywalili(kradziesz?) wiec ZAWSZE bedziesz negatywnie nastawiony na bylego pracodawce :P

  • 0

    29. ~  2010-06-10 22:46:12  host: p10-09.opera-mini.net

    Ewa ten chce co Cie od jakiegoś czasu napastuje i molestuje;-)

  • 0

    30.  2010-06-10 22:49:42

    @29 zagadywacz;) Napisz w końcu maila, priva czy cokolwiek i przestań zaczepiać w komentarzach, bo to wkurzające, przestanę się odzywać:P

  • 0

    31. ~  2010-06-10 23:01:46  host: p10-09.opera-mini.net

    Postaram się więcej nie wkurzać:-)

  • 0

    32.  2010-06-10 23:04:47

    Ręce mi opadają normalnie... Heh

  • 0

    33. ~  2010-06-10 23:06:22  host: t20-05.opera-mini.net

    Dobrze że ręce a nie spódniczka czy spodnie;-)/zagadywacz

  • 0

    34.  2010-06-10 23:10:59

    Dobra, w takim razie nie gadam z Tobą, bo to nie ma sensu, powodzenia:P

  • 0

    35. ~  2010-06-10 23:18:38  host: p10-09.opera-mini.net

    #33 to nie ja.

  • 0

    36.  2010-06-10 23:23:14

    No widzę, ale to i tak bez sensu, nawet jeszcze bardziej:)

  • 0

    37. ~  2010-06-10 23:25:10  host: p10-09.opera-mini.net

    Yhym,no cóż...dobranoc.

  • 0

    38.  2010-06-10 23:34:18

    Bo zamiast wypisywać zabrałbyś się do rzeczy...:) Dobranoc

  • 0