Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG Viewty II - nadchodzi nowy król

LG Viewty II - nadchodzi nowy król

LuiN 3 Marca 2009 17:49

0 0

lg viewty ii Wiele wskazywało na to, że następcy popularnego telefonu LG KU990 Viewty doszukiwać należy się w LG KC910 Renoir. Koreański producent postanowił jednak, że oficjalnym następcą będzie nieznany dotąd model oznaczony jako LG GC900 Viewty II - łączący wszystkie najnowsze mobilne technologie, które do tej pory LG zdążył zaprezentować.

Telefon ma 3-calowy ekran o rozdzielczości WVGA (480 x 800 pikseli), trójwymiarowy interfejs S class 3D, akcelerometr i GPS. Oferuje łączność HSDPA o prędkości do 7,2 Mb/s oraz HSUPA o prędkości do 1,4 Mb/s, a do tego moduł WiFi, którego zabrakło w LG Viewty.

Czytnik kart pamięci obsłuży nośniki microSDHC o maksymalnej pojemności 32 GB - to w sam raz na pomieszczenie dziesiątków pełnometrażowych filmów w formatach DivX i XviD, które obsługuje nowe Viewty. Pojawia się też obsługa poczty email w trybie Push.




Telefon ma urzekać pod względem jakości wykonywanych zdjęć. Trafi do niego aparat z matrycą o rozdzielczości 8 Mpix, wyposażony w automatyczny i manualny fokus, stabilizację obrazu, geotagging, tryb nagrywania wideo przy 120 klatkach na sekundę, tryb ISO1600, funkcję rozpoznawania twarzy i ksenonową lampę błyskową.

Zdjęcie telefonu nie wyciekło jeszcze do sieci. GSM HelpDesk opublikował jednak zdjęcie specyfikacji telefonu, który LG przelotnie zaprezentował w Tiel (miasto w środkowo-wschodniej Holandii), podczas LG Dealer Show.

Źródło tekstu: GSM HelpDesk, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2009-03-03 18:27:53

    trochę późno ta wiadomość, zwłaszcza, że ta informacja wyszła już przed MWC razem ze zdjęciem ...

  • 0

    2.  2009-03-03 19:13:27

    patyk - podaj zatem link do starszego newsa o GC900. GSM HelpDesk pisał o nim dziś dopiero.

  • 0

    3. ~wans  2009-03-03 19:38:59  host: 94.254.157.71

    do tego jeszcze 3krotny zoom optyczny i dekoder dvb i wychodzi piękny telefon

  • 0

    4. ~DeathName  2009-03-03 19:42:12  host: aarb175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A bardzo proszę: http://www.mobiew.net/2009/02/17/mwc-2009-and-lg-km900-arena-gd9 00-gm730-and-gc900/

  • 0

    5. ~  2009-03-03 19:57:13  host: p09-05.opera-mini.net

    Troche to dziwne fon ma sie pojawic w tym roku a nie pokazano go w barcelonie i chyba nie pokarza go na CEBIT ani nie bedzie flagowym fonem lg na ten rok bo wybrali teoretycznie slabsza arene a tak pozatym szkoda ze nie bedzie to fon z klawiatura qwerty tak jak prada 2

  • 0

    6.  2009-03-03 20:08:55

    DeathName - The other big dissapointment is the lack of informatino about the LG GC900 - the 8 megapixel LG. There is one leaked picture of the phone but LG have confirmed nothing yet - jakoś nie widać tego zdjęcia, nie ma też info, że to Viewty II, nie mówiąc już o szczegółowej specyfikacji.

  • 0

    7. ~  2009-03-03 20:09:48  host: p01-08.opera-mini.net

    A czy czasem tu niema foty tego fona? http://www.phonenotebooks.com/lg-gc-900-lg-gc900/

  • 0

    8.  2009-03-03 20:19:51

    7 - być może; sęk w tym, że nie ma potwierdzenia na żadnej znaczącej witrynie. Taka miniaturka to trochę za mało. Największe zagraniczne portale rozpływają się dziś nad tym zdjęciem, które dodałem do wiadomości:)

  • 0

    9. ~  2009-03-03 20:26:18  host: 94.254.253.81

    Gdyby był w nim WM 6.1 to napewno byłby to mój następny telefon.

  • 0

    10. ~  2009-03-03 20:30:09  host: p09-09.opera-mini.net

    A to? http://www.phonearena.com/htmls/LG-GC900-phone-p_3511.html

  • 0

    11.  2009-03-03 21:01:46

    Brawo LG! Po kultowym już poniekąd KU990 nowe Viewty może stać się kolejnym hitem.

  • 0

    12.  2009-03-03 21:33:27

    O jej, telepolis napisał o tym późno czy nie późno, faktem jest że telefonu jeszcze nie ma, ale ma być. Więc czy przeczytałbym o nim miesiąc temu czy jutro, nie ma dla mnie znaczenia :) No chyba, że ktoś udowodni teraz serwisowi, że z powodu zbyt opóźnionego zapłonu informacyjnego, nie zdąży uzbierać gotówki na premierowy egzemplarz ;) Też jestem ciekaw natomiast co ta słuchawka sobą zaprezentuje.

  • 0

    13. ~jarekt  2009-03-03 21:53:03  host: ecn206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kupilem zonie Viewty ostatnio i zadziwia mnie jak fajna sluchawke mozna nabyc nowa za 400 zl. Za takie pieniadze nie kupicie niz lepszego z tego rodzaju. Jesli ten viewty II tez bedzie mial taki stosunek ceny do funkcjonalnosci to bedzie hit.

  • 0

    14. ~waliczka  2009-03-04 20:15:44  host: regis.mac.edu.pl

    Już nie mogę się doczekac kolejnej odsłony LG, mam nadziej że będzie godnym nastepcą!

  • 0

    15. ~krajewski  2009-03-08 13:04:55  host: evdo-78-30-81-12.subscribers.sferia.net

    nośniki microSDHC o maksymalnej pojemności 32 GB ... zmieści mi się na nim ze 100 filmów :D

  • 0

    16. ~loko  2009-03-10 17:26:59  host: public28470.xdsl.centertel.pl

    ja ma go już z 4miesiące..............

  • 0

    17. ~babies  2009-04-06 18:37:34  host: regis.mac.edu.pl

    I jak po 4 miesiącach sprawuje się ten telefon LG?

  • 0

    18. ~g  2009-04-23 11:30:40  host: bge93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    teraz to już na pewno jest i dużo ludzi jest z niego zadowolonych.

  • 0

    19. ~Szymek  2009-04-29 21:04:18  host: 87-205-162-57.adsl.inetia.pl

    A wiecie może, czy ten LG ma multi-touch tak jak GC900?

  • 0

    20. ~stoopki  2009-10-19 13:06:05  host: aapf225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ok czas zweryfikował ... LG Viewty II jest najlepszym telefonem na rynku ;)

Dodaj swoją opinię