Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG V30 w końcu w normalnej cenie

LG V30 w końcu w normalnej cenie

LuiN 17 Marca 2018 12:34

5 0

lg v30

Po ujawnieniu cen LG V30, jak i po publikacji naszej recenzji telefonu, wszyscy zastanawiali się, czy nowość Koreańczyków stanieje równie szybko jak LG G6. Odpowiedź brzmi tak.

Sprzęt może kosmiczny, ale i cena była z kosmosu

2299 zł, tyle dziś kosztuje LG V30, który jeszcze 17 listopada wyceniany był na zaporowe 3799 zł. W 4 miesiące cena spadła o aż 1500 zł, mijając wartość adekwatną do możliwości i trafiając do pułapu: to się opłaca!

Z promocji skorzystać można do 20 marca, a objęty nią jest srebrny wariant urządzenia. Promocja obowiązuje na stronie sklepu internetowego OleOle.pl (grupa kapitałowa RTV Euro AGD), pod tym adresem.

Tutaj uwaga, na stronie wyświetlana jest regularna cena telefonu (2799 zł) oraz informacja, że rabat 500 zł dostępny jest po wprowadzeniu specjalnego kodu. Wystarczy jednak dodać telefon do koszyka i wybrać sposób dostawy, by rabat został automatycznie naliczony. Gdyby to jednak nie nastąpiło, to kodem upoważniającym do rabatu jest MEGACENA.




Dane telefonu LG V30

Jest już następca

Warto przypomnieć, że podczas Mobile World Congress LG zaprezentował minimalnie stuningowanego następcę LG V30, o dumnej nazwie LG V30S ThinQ. Na MWC2018 sprawdziliśmy jak działają jego funkcje AI, o czym przeczytać możecie tutaj.

Wracając jeszcze do bohatera tego wpisu, czyli jesiennego LG V30, to jest to urządzenie, które zaciera ostatnie centymetry dystansu pomiędzy LG a czołówką najlepszych na świecie smartfonów. Telefon zaskakuje niewielką masą, lekkością interfejsu i możliwościami fotograficznymi, a do tego jest bardzo atrakcyjny wizualnie. Tak jak wielką okazją jest zakup LG G6 w cenie grubo poniżej 2000 zł, tak w obecnej promocji bardzo dobrym pomysłem jest LG V30, o ile do wydania na smartfon marzeń mamy 2300 zł.

Zobacz: inne filmy z kategorii Nasze testy


O LG V30 pisaliśmy już bardzo dużo na łamach TELEPOLIS.PL. Warto zacząć od naszej obszernej recenzji telefonu, zahaczyć o ocenę w rankingu 10 najgorętszych telefonów 2017 roku, jak i przekonać się jakie zdjęcia robi LG V30 w starciu z iPhone'em X, Note8 i Huaweiem Mate 10 Pro.

Zobacz: regulamin promocji.

Źródło tekstu: OleOle.pl, wł     

Dodaj do:

Tagi: okazja | lg v30s thinq | lg v30 | promocja | lg | rabat

w sumie: 25
  • 0

    6. ~o co kaman  2018-03-17 14:38:19  host: 77-253-185-213.adsl.inetia.pl

    w rtv euro agd v30 do wczoraj kosztował 3649 zł !!!!!!! ten sklep to porazka i juz go nie maja w ofercie, w media markt jest za 3200 w orang 2999 komputronik 2949

  • 0

    7.  2018-03-17 14:44:24

    No i oczywiście kupujecie telefon firmy z najgorszym serwisem.

  • -1

    8. ~Spike  2018-03-17 14:44:31  host: 221-37.hukot.net

    Niestety LG zrypało z aparatem cyfrowym w modelu V30 bo tak bym brał go pod uwagę.
    Wolałem kupić konkurencyjny model i to jeszcze z pojemnością 128GB na dane.
    Zobaczymy co zaprezentuje LG G7 bo mimo powrotu do ekranu LCD mieć tylko nadzieję ,że aparat będzie jednak dopracowany lepiej z wielkością matrycy na poziomie Samsungowych.

  • 1

    9.  2018-03-17 14:46:15

    @6: widocznie liczą w tych sklepach na to że trafi się klient który nie zna Telepolis i kupi za "wczorajszą" cenę.

  • 1

    10. ~Emepror  2018-03-17 14:48:03  host: HSI-KBW-046-005-018-105.hsi8.kabel-badenwuerttemberg.de

    @8
    Chyba miałeś zrypany model, V30 ma więcej szczegółów na zdjęciach od s8, pewnie że s8 zrobi często lepsze zdjęcia, ale te z v30 wiele im nie ustępują.
    Jedyne co jest kiepskie to przednia kamera

  • 1

    11.  2018-03-17 14:52:46

    LG V30 - świetny telefon, ale jak spojrzymy w statystyki ilości kart SIM w PL, to brak dual SIM w egzemplarzu na PL rynek uważam za strzał w stopę. Mogli dać chociaż hybrydowy...

  • 0

    12. ~o co kaman  2018-03-17 15:26:48  host: 77-253-185-213.adsl.inetia.pl

    ogólnie telefon zajebisty i chce go miec ale nie za 3500 wogole to zaden smartfon nie jest wart tylu pieniedzy w niemczech nowy galaxy s9 kosztuje 840 euro w niemczech ale tam srednia to ponad 3000 euro a w polsce s9 kosztuje 3600 a srednia na reke to niecałe 3300 tak jestesmy bolcowani w polsce

  • 0

    13. ~mimis  2018-03-17 15:47:53  host: public-gprs398758.centertel.pl

    Szerokokątny obiektyw wymiata, to na każdym robi wrażenie, tylko jest ciemniejszy niż zwykły więc fotki dobrze wychodzą w dzień

  • 1

    14.  2018-03-17 16:35:50

    Ja go mam od miesiąca LG V30 i zapłaciłem za niego poniżej 2300 PLN bez żadnych promocji. Jestem z niego bardzo zadowolony.
    Uważam, że jest to świetny telefon, który ma przepiękne wzornictwo, rewelacyjny ekran, fakt pod ostrym kątem wpada w lekką czerwień, ale kto patrzy na telefon pod dziwnymi kątami, bardzo dobry tylny aparat porównywaliśmy z kolegą na laptopie zdjęcia z jego Galaxy S8 i mojego V30, i nie widać było różnicy, może expert od fotografii dostrzeże różnice, ale dla zwykłego człowieka jest ona nie do wykrycia. I ogólnie jest bardzo szybki i płynny. Reaguje szybciej niż S8.

  • 1

    15. ~Ses  2018-03-17 17:52:37  host: 095160193132.lebork.vectranet.pl

    Samsung następny w kolejce. Apple może jak dla mnie życzyć sobie 10k PLN i tak nie kupię.

  • -2

    16. ~fafarafa majonez  2018-03-17 18:57:00  host: host-126-67.mt.pl

    Chłam.

  • 0

    17. ~de_ent  2018-03-17 19:04:08  host: 0543031c.skybroadband.com

    Nadal się nie opłaca, od 1700pln się zacznie opłacać. G6 tańszy i lepszy

  • 1

    18. ~pogromca_the-billi  2018-03-17 21:55:10  host: ip-31-0-85-196.dynamic.gprs.plus.pl

    @16: Chyba twój Szajsung albo iZłom.

  • -1

    20. ~frajerzy  2018-03-18 00:30:24  host: 093105132032.gdansk.vectranet.pl

    Najpierw cena zaporowa, a potem obniżka o 1500 wow ale tanio, i frajerzy się na to łapią.

  • 0

    21. ~frajerzy  2018-03-18 01:00:09  host: 093105132032.gdansk.vectranet.pl

    to się opłaca! zapewne, ale napewno nie konsumentom!

  • 2

    22. ~Triest  2018-03-18 11:22:57  host: public-gprs367268.centertel.pl

    Problem w tym, że to nie tylko LG V30, a zdecydowana większość flagowców ma premierowe ceny wzięte z kosmosu.

  • 0

    23.  2018-03-18 12:40:52

    6 - Komputronik wyrasta w moich oczach na najbardziej przyjazne miejsce dla naszych portfeli. Dwa spośród czterech iPhonów zakupiłem właśnie w tym sklepie, bo cena była najbardziej przystępna, a i obsługa na bardzo wysokim poziomie. Pozwolę sobie pochwalić sklep przy Jagiellońskiej 4 w Gliwicach. Mam nadzieję, że tego nie skasujecie, bo jak wiadomo, nie chwalę zbyt często...

  • 0

    24. ~zenON  2018-03-18 19:28:21  host: public-gprs383177.centertel.pl

    Ktoś kto kupił V30 za prawie 4tyś nie jest pewnie zbyt szczęśliwy z ceny obecnie obowiązującej, nie kupi już nowego LG zaraz po premierze bo zwyczajnie trzeba być idiotą by znowu dać się złapać na taką utratę wartości sprzętu w parę miesięcy... LG coraz częściej strzela sobie w kolano, teraz do dobrego sprzętu dają zaporową cenę startową, ciekawe co jeszcze wymyślą...

  • 0