Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG V10 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat

LG V10 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat

Isand 22 Lipca 2017 23:11

1 0
v10

Chociaż już niewiele dzieli nas od premiery ósmej wersji Androida, niektóre urządzenia dopiero teraz dostają aktualizację do wersji siódmej. Jednym z nich jest LG V10.

Uaktualnienie waży 1366 MB oraz jest rozprowadzane drogą OTA. Razem z aktualizacją wersji systemu, użytkownicy otrzymają poprawki bezpieczeństwa oraz drobne udoskonalenia stabilności działania. W pierwszej kolejności aktualizację otrzymają smartfony z wolnej sprzedaży.

Standardowo - producent zaleca by podczas pobierania oraz instalacji uaktualnienia telefon był naładowany minimum w 50%.


Źródło tekstu: LG, wł     

Dodaj do:

Tagi: lg v10

w sumie: 12
  • 0

    1. ~xy  2017-07-23 00:05:56  host: public-gprs354722.centertel.pl

    A kiedy G4?

  • 0

    2.  2017-07-23 00:17:48

    @1 - Póki co dostał w Korei Południowej. Zobaczmy co z resztą świata, bo np amerykański oddział LG mówi, że nic nie planuje...

  • -3

    3.  2017-07-23 01:49:44

    Mój telefon za 400 zł ma Androida 7.0, a tutaj topowy V10 dostał go dopiero teraz. Aktualizacje Androida to jedna wielka żenada.

  • -1

    4. ~Przemo  2017-07-23 09:27:05  host: d200-54.icpnet.pl

    W czasach G3 i poczatkach G4 to LG brylował jeśli chodzi o czas wypuszczenia aktualizacji. Teraz wypuścili wersje 7.0, gdy dawno już jest 7.1 i wkrótce premiera 8.0. Nic tylko dziękować za takie rozpieszczanie użytkowników.

  • 0

    5. ~Alex2  2017-07-23 10:28:25  host: a24-06-10.opera-mini.net

    A kto by kupował v7,1 gdyby w sprzedaży była już v8.0. Tylko ci co nie czytają telepolis!

  • 0

    6.  2017-07-23 10:47:26

    3). no żenada, ale czyja to jest wina tej żenady..? android winny, czy jak...
    *
    5). ja z chęcią kupię... 4.4
    :-)
    nie potrzebuję eXtra newsa.

  • 0

    7. ~cdu  2017-07-23 11:33:54  host: 168.235.195.174

    *6. Chyba Ci się żarty trzymają z tym 4.4. Już się. szykują 5G a Ty chłopak z ja....mi na starocie się oglądasz???

  • 0

    8.  2017-07-23 12:21:32

    7). Moja wina, że starocie mi najlepiej działa..? i wygląda ładnie i elegancko ...
    ;-p
    5G..??? Przecież 3G mi wystarcza, rzadko kiedy je uruchamiam, a Ty mi tu o 5G - które nic mi nie daje.
    Do pisania textów na Telepolis mi 5G potrzebne, oj zdecydowanie!
    ;-D

  • 0

    9. ~  2017-07-23 12:49:05  host: public-gprs359610.centertel.pl

    "Chociaż już niewiele dzieli nas od premiery ósmej wersji Androida, niektóre urządzenia dopiero teraz dostają aktualizację do wersji siódmej. Jednym z nich jest LG V10."
    Dopierp? Nie przesadzajcie.

  • 0

    10. ~cdu  2017-07-23 14:18:56  host: 168.235.200.97

    @8 rozumię Ciebie, że Ci wystarczy. Ale wielu użytkowników chce posiadać nowości i poczeka na te 5G. Bedzie miał na kilka lat problem "z głowy". Ja do nich należę. Nie posiadam staroci za wyjątkiem Nokii 3310 z której teraz piszę.

  • 0

    11. ~Seweryn  2017-07-23 15:25:00  host: 78.10.209.97

    Gdyby bateria w nim wytrzymywała z 5h sot to byłby super telefon ale przy 2.5- 3h sot ledwo wytrzymywał dobę to serio irytujące. Dobrze że się go pozbyłem

  • 0

    12. ~  2017-07-23 16:29:18  host: eev13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Samsung A5 2016 dziś też dostał aktualizacje do 7.0

Dodaj swoją opinię